شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نورولوک

1. سلام
    ببخشید کار متخصص نورولوک یا (نورولوگ ) چیه ؟ یکی از آشناهامون " ام اس " داره بهش گفتن برو پیش  متخصص نورولوک در تهران به اسم منصور شیخ الاسلام .  
    به نظرتون این متخصص مناسبه برای یک مریض MS
    به نطر شما چطوری می شه  به یه مریض " ام اس " که پسر 25 ساله ای هست که علی رغم داشتن وضعیت خوب روز به روز افسرده تر و نا امید تر می شه کمک کرد ؟ من خیلی دوسش دارم نمی تونم ناراحتیشو ببینم ولی نمی دونم باید چیکار کنم .
    بعضی وقتا هم که یکم بهش دلداری می دم می ترسم فکر کنه دارم ترحم می کنم
    یه جوری نا امیده که دکترش براش MRI نوشته ولی نمیره انجامش بده . چجوری می شه اونو متقاعد کرد که به کارایی که دکترش می گه عمل کنه ؟

2. با سلام!
    نورولوگ به متخصص هوش و حافظه یا مغز و اعصاب میکن و خوبه که حتما به این پزشک مراجعه کنین و پیگیر بیماری بشن چون هر یه روز اقدام سریعتر میتونه نقش اسای در درمان و بهبودی داشته باشه!
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون خانم momena . کسی دکتر منصور شیخ الاسلام رو می شناسه . هر کی می دونه آدرس مطبشو بهم بگه ممنون می شم

4. helen68 نوشته است: سلام
    ببخشید کار متخصص نورولوک یا (نورولوگ ) چیه ؟ یکی از آشناهامون " ام اس " داره بهش گفتن برو پیش  متخصص نورولوک در تهران به اسم منصور شیخ الاسلام .  
    به نظرتون این متخصص مناسبه برای یک مریض MS
    به نطر شما چطوری می شه  به یه مریض " ام اس " که پسر 25 ساله ای هست که علی رغم داشتن وضعیت خوب روز به روز افسرده تر و نا امید تر می شه کمک کرد ؟ من خیلی دوسش دارم نمی تونم ناراحتیشو ببینم ولی نمی دونم باید چیکار کنم .
    بعضی وقتا هم که یکم بهش دلداری می دم می ترسم فکر کنه دارم ترحم می کنم
    یه جوری نا امیده که دکترش براش MRI نوشته ولی نمیره انجامش بده . چجوری می شه اونو متقاعد کرد که به کارایی که دکترش می گه عمل کنه ؟

سلام
    نورولوگ یعنی متخصص اعصاب و روان
    درمان ام اس در تخصص نورولوگ و نورالوژیست هست

در مورد اینکه چطوری بهش کمک کنید هم داستانی داره
    واضحه که ایشون انگیزشون رو از دست دادن و شما به هرطریقی باید بهش انگیزه بدید
    نه انگیزه های واهی
    اگر خودتون نتونستید از مشاور کمک بگیرید
    ایشون باید بدونن که ام اس اگر بموقع تحت درمان دربیاد بخوبی کنترل میشه
    باید بهشون اطلاع مثبتی از کسانی که ام اس داشتند و شرایط زندگی مناسبی دارند ، بدید

5. خیلی ممنون آقا سامی . من یه بار بهش گفتم برو پیش یه مشاور باهاش حرف بزن مثل اینکه بهش برخورد .
    راستی آقا سامی شما  این دکترو می شناسین می دونین مطبش کجای تهرانه ؟

6. helen68 نوشته است: خیلی ممنون آقا سامی . من یه بار بهش گفتم برو پیش یه مشاور باهاش حرف بزن مثل اینکه بهش برخورد .
    راستی آقا سامی شما  این دکترو می شناسین می دونین مطبش کجای تهرانه ؟

متاسفانه ما ایرانی ها در مقابل مشاور خیلی جبهه داریم
    به ایشون اطلاعات مفید و مثبت در مورد کنترل به موقع ام اس بدید شاید انگیزشون برگرده
    دکتر شیخ الاسلام در بیمارستان فیروزگر ( تقریبا خیابان ولیعصر ) هم هستند اما من نمی شناسمشون

7. بازم مرسی . من هر کاری بتونم براش می کنم تو اینترنت سرچ می کنم . سعی می کنم اطلاعات مفیدی بهش بدم ولی گوش نمیده . فقط حرف خودشو می زنه .
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید