شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم تحمل استرس و ...

1. سلام
    مشكلي كه من دارم اينه كه هر از گاهي بدون هيچ مقدمه حالت ناراحتي به من دست ميده و ديگه به سختي ميتونم كوچكترين استرسي را تحمل كنم و كمي توي گوشم صداي سوت مياد و بارزترين نشانه حالتي مثل گرفتگي گلو هستش مثل وقتي آدم بغض ميكنه بعد از 2 تا 3 روز هم خوب ميشه حتي گاهي شده مثل همين دفعه آخر كه الان روز سومش هستم از لحاظ روحي مشكلي و ناراحتي نداشتم حتي چند روزي بود خوشحال بودم اين از چيه؟
    پيشاپيش از جوابهاي صميمانتون ممنونم

2. arash2727 نوشته است: سلام
    مشكلي كه من دارم اينه كه هر از گاهي بدون هيچ مقدمه حالت ناراحتي به من دست ميده و ديگه به سختي ميتونم كوچكترين استرسي را تحمل كنم و كمي توي گوشم صداي سوت مياد و بارزترين نشانه حالتي مثل گرفتگي گلو هستش مثل وقتي آدم بغض ميكنه بعد از 2 تا 3 روز هم خوب ميشه حتي گاهي شده مثل همين دفعه آخر كه الان روز سومش هستم از لحاظ روحي مشكلي و ناراحتي نداشتم حتي چند روزي بود خوشحال بودم اين از چيه؟
    پيشاپيش از جوابهاي صميمانتون ممنونم

با سلام
    دوست عزیز سلام
    شنیدن صدای صوت در گوش بغض کردن و به التبع درد در گلو و احساس خستگی و خیلی از موارد نتایج ناراحتی و استرس هست ناراحتی که به طور کامل برای شما حل نشده و نتونستید باهاش کنار بیایید و با یک مساله کوچک حودش رو نشون میده که ممکن هم هست  بی ربط باشه
    اما بهترین توصیه من این است که شما باید بتوانید اگر مشکلی دارید یا داشتید را برای خودتون حل کنید که دیگه دچار ناراحتی نشوید البته ناراحتی های کم یک امر نرمال هست اما کنار امدن با این مسائل اموزش میخواهد و مدیریت
    پس بهترین کار این هست که اولا در درون خودتون بگردید اگر مساله ای هست که نیاز به بررسی و کمک دارد حلش کنید با کمک مشاور یا یک دوست خوب یا سنگ صبور دانا و بعد به خودتون راههای مبارزه با افسردگی رو بیاموزید و در اخر هم اول از همه ورزش کنید
    ورزش شاید همیشه در تصور ما نشان دهنده جسم سالم باشه اما از خود سازی و بالا بردن ظزفیت روحی انسان با ورزش نمیشه چشم پوشی کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید