شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نگرانه همسرم هستم

1. با سلام

من و نامزدم دچار یک مشکل نگران کننده ای شده ایم خواهش می کنم حتما به سوالاتم پاسخ دهید.
    به دلیل اینکه ما نامزد هستیم عمل دخول و خروج را انجام نمی دهیم و من با دست و یا با مالیدن التم و گذاشتن ان ما بین پاهاشون نزدیک آلتشان ایشان را ارضامیکنم ولی هر بار بعد از این عمل ایشون متوجه لکه های خون میشوند و حتی وقتی که هیچ عملی صورت نگیرد و ایشان زیاد تحریک شوند باز هم لکه می بینند که گاهی اوقات لکه ی خون نیستن و ترشحات قهوه ای رنگی هستنددر ادرار هم هیچ خونی دیده نمیشود. لازم به ذکر است که منظم پریود می شوندولی با درد بیش از اندازه هم در روز های اول و هم در روز های آخر که حتما باید مسکن مصرف کنند. و ایشان به دلیل خجالت کشیدن به متخصص مراجعه نمی کنند.
    لطفا پاسخ دهید من به شدت نگرانی سلامتیشون هستم.
    با تشکر

2. f_s_faraz نوشته است: با سلام

من و نامزدم دچار یک مشکل نگران کننده ای شده ایم خواهش می کنم حتما به سوالاتم پاسخ دهید.
    به دلیل اینکه ما نامزد هستیم عمل دخول و خروج را انجام نمی دهیم و من با دست و یا با مالیدن التم و گذاشتن ان ما بین پاهاشون نزدیک آلتشان ایشان را ارضامیکنم ولی هر بار بعد از این عمل ایشون متوجه لکه های خون میشوند و حتی وقتی که هیچ عملی صورت نگیرد و ایشان زیاد تحریک شوند باز هم لکه می بینند که گاهی اوقات لکه ی خون نیستن و ترشحات قهوه ای رنگی هستنددر ادرار هم هیچ خونی دیده نمیشود. لازم به ذکر است که منظم پریود می شوندولی با درد بیش از اندازه هم در روز های اول و هم در روز های آخر که حتما باید مسکن مصرف کنند. و ایشان به دلیل خجالت کشیدن به متخصص مراجعه نمی کنند.
    لطفا پاسخ دهید من به شدت نگرانی سلامتیشون هستم.
    با تشکر

سلام

با توضیحات شما و مالش سطح خارجی آلت مشکلی برای بکارت پیش نمی آید
    ممکنه است براثر فشار و مالش بیش از حد مخاط خارجی آسیب ببیند و رگه های خون در ترشحات ظاهر شود
    ولی اینکه می فرمایید گاهی در ترشحات عادیشون هم خون دیده می شود طبیعی نیست و باید خجالت رو کنار بگذارند و به متخصص زنان مراجعه کنند . خجالت معنی نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    بهتر است همسر شما خجالت را کنار بگذارند و شما مشوق همسرتان باشید که به پزشک زنان مراجعه کنند و همراه ایشان جهت مراجعه به پزشک زنان باشید.
    امروزه تحت نظر بودن زنان به وسیله پزشک یکی از اصول اصلی و واجب سلامتی جنسی زنان میباشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. فقط وقتی تحریک می شوند، بعدش لکه ی خون می بینند در حالت  طبیعی نه هیچ خونی نمی بینند. منظورم این بود که بعضی مواقع در هنگام تحریک شدن شاید اصلا به آلت ایشان دست یا آلتم را نزده باشم ولی بعد از مدتی خون دیده شود.. من کمی تو سایت گشت زدم یعنی امکانش هست سرطان داشته باشند؟
    خواهش می کنم واقعیت را بگویید

5. f_s_faraz نوشته است: فقط وقتی تحریک می شوند، بعدش لکه ی خون می بینند در حالت  طبیعی نه هیچ خونی نمی بینند. منظورم این بود که بعضی مواقع در هنگام تحریک شدن شاید اصلا به آلت ایشان دست یا آلتم را نزده باشم ولی بعد از مدتی خون دیده شود.. من کمی تو سایت گشت زدم یعنی امکانش هست سرطان داشته باشند؟

آره دیگه ایشون سرطان دارند !

دوست عزیز ، ردیابی سرطان نیاز به کلی آزمایش دقیق دارد ، با یک ترشح خونی که حکم سرطانی بودن برای کسی صادر نمی کنند . چرا بدترین حالت ممکن رو در نظر می گیرید ؟
    وجود خون در ترشحات بخصوص وقتی تداوم دارد ، طبیعی نیست و باید پیگیر بشوند . از عفونت و کیست بگیرید تا ... دلایل مختلفی برای وجود خون در ترشحات زنانه وجود دارد
    توصیه من هم اینه که وقتتون رو با تشخیص دادن ما ، که هیچ دسترسی به همسرتون نداریم ، تلف نکنید و به متخصص زنان مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. f_s_faraz نوشته است: فقط وقتی تحریک می شوند، بعدش لکه ی خون می بینند در حالت  طبیعی نه هیچ خونی نمی بینند. منظورم این بود که بعضی مواقع در هنگام تحریک شدن شاید اصلا به آلت ایشان دست یا آلتم را نزده باشم ولی بعد از مدتی خون دیده شود.. من کمی تو سایت گشت زدم یعنی امکانش هست سرطان داشته باشند؟

آخه این چه ربطی به سرطان داره؟؟ من فکر کنم به دلیل تماس آلت شما با سطح خارجی آلت همسرتون و کمی فشار این امر میتونه خیلی طبیعی باشه و دلیلش هم پاره شدن رگه های اطراف پرده هست و بعد از ازدواج و ارتباط کامل مشکل براحتی حل میشه...
    اما اگر بدون تماس یا مالش هم خونی دیده شده حتما به پزشک زنان مراجعه کنه و جای نگرانی نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید