شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنگی جداره ی مهبل!(درد مهبل تا زمان حاملگی؟)

1. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوالی داشتم خدمت دوستان،
    نامزد بنده ، دردی در ناحیه مهبلش احساس میکنه زمانی که بهش دست زده بشه (البته قسمت مدخل اون)
    و طبق مورد مشابه ای که در یکی از خواهر هاش سراغ داره، گفته شده که به خاطر تنگی جداره ی مهبل بوده و حتی تا زمان بچه دار شدن خواهرش ادامه داشته.

میخواستم بپرسم که ، با توجه به داشت بکارت و بچه دار نشدن حتی بعد از برداشتن بکارت، این مشکل قابل حل نیست؟
    یعنی باید همینطور درد حس کنه (در این موقعیت زیاد و بعد از ازدواج کمتر؟) یعنی همیشه درد داشته باشه؟

2. سلام
    منهم سوالی مشابه دارم
    امروز که برای CheCK UP ماهانه پیش پزشکم رفتم ازش خواستم در مورد بکارتم برام توضیح بیشتری بده. بکارت من حلقویه خونریزی دهنده است ایشون گفتند "دهانه پرده کوچک است و پرده حلقویه تنگی داری!!!"
    و در اولین دخول درد زیاد و خونریزی داری.
    آیا این درد همیشگیه؟یعنی آمیزش من همیشه با درد هستش؟
    و در ضمن گفتند جنس پرده ات نه ضخیم است نه نازک

خواهش میکنم دوستان با اطلاع بیشتر ، پاسخ بدهند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. lili_b نوشته است: سلام
    منهم سوالی مشابه دارم
    امروز که برای CheCK UP ماهانه پیش پزشکم رفتم ازش خواستم در مورد بکارتم برام توضیح بیشتری بده. بکارت من حلقویه خونریزی دهنده است ایشون گفتند "دهانه پرده کوچک است و پرده حلقویه تنگی داری!!!"
    و در اولین دخول درد زیاد و خونریزی داری.
    آیا این درد همیشگیه؟یعنی آمیزش من همیشه با درد هستش؟
    و در ضمن گفتند جنس پرده ات نه ضخیم است نه نازک

خواهش میکنم دوستان با اطلاع بیشتر ، پاسخ بدهند

سلام

خیر درد شما همیشگی نخواهد بود و در اولین روابط از بین خواهد رفت
    بعد از ازدواج اگر دکتر تشخیص بدهد که بکارت شما تا زایمان طبیعی باقی خواهد ماند و در نتیجه همواره نزدیکی دردناک تجربه خواهید کرد اونوقت با رضایت همسرتون در مطب طی یک جراحی نسبتا سرپایی بکارت رو از بین می برند تا شما مشکلی نداشته باشید
    نگران نباشید

4. saman_2 نوشته است: سوالی داشتم خدمت دوستان،
    نامزد بنده ، دردی در ناحیه مهبلش احساس میکنه زمانی که بهش دست زده بشه (البته قسمت مدخل اون)
    و طبق مورد مشابه ای که در یکی از خواهر هاش سراغ داره، گفته شده که به خاطر تنگی جداره ی مهبل بوده و حتی تا زمان بچه دار شدن خواهرش ادامه داشته.

میخواستم بپرسم که ، با توجه به داشت بکارت و بچه دار نشدن حتی بعد از برداشتن بکارت، این مشکل قابل حل نیست؟
    یعنی باید همینطور درد حس کنه (در این موقعیت زیاد و بعد از ازدواج کمتر؟) یعنی همیشه درد داشته باشه؟

سلام

منشاء دردی که شما توصیف کردید می تونه عصبی باشه
    چون شما عملا شما چیزی رو از بکارت عبور نمی دهید و وارد دهلیز نمی کنید که ایشون بخوان درد عجیبی تحمل کنند
    معمولا نگرانی هایی که خانمها بابت بکارت دارند چنین دردی رو ایجاد می کنه ( من هنوزم مطمئن نیستم درد می کشن واقعا یا وانمود می کنن درد می کشن ! فکر کنم درصدی درد می کشند و درصدی وانمود می کنن )

اغلب این دردها پس از نزدیکی - بصورت صحیح - به مرور از بین می رود

اما اگر واقعا تنگی واژن یا ضخامت بکارت وجود داشته باشد اونوقت جراح زنان دست بکار می شود و با جراحی های اصلاحی مشکل را تاحد مطلوبی برطرف می کند .
    بهتره نگران نباشید . علم پزشکی تاجایی که جا داره مانع درد کشیدن میشه بشرط آنکه ازش استفاده کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. geneva

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شما هم شنیدین که میگن دختران ریز جٍثه مهبل تنگی دارن؟ درسته؟این دید چقدر توی جامعه هست؟ همه یه همچین اعتقادی دارن؟ آیا سایز هیکل به سایت آلت ربطی داره؟ ممکنه بعد از رابطه به خاطر این تنگی مشکل و درد دائم و همیشگی پیش بیاد؟

6. geneva نوشته است: شما هم شنیدین که میگن دختران ریز جٍثه مهبل تنگی دارن؟ درسته؟این دید چقدر توی جامعه هست؟ همه یه همچین اعتقادی دارن؟ آیا سایز هیکل به سایت آلت ربطی داره؟ ممکنه بعد از رابطه به خاطر این تنگی مشکل و درد دائم و همیشگی پیش بیاد؟

سلام
    در هرحال جثه که کوچک میشه اغلب اعضا و جوارح هم به همون نسبت کوچک میشه اما
    نمی دونم بگم بطور علمی با بطور تجربی ! خلاصه بنظر من میشه با جثه کوچک ، واژن نسبتا گشادی داشت و بلعکس یعنی با جثه بزرگ واژن تنگ
    خلاصه خیلی نمیشه روی این مساله حساب کرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید