شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آزمایش هورمونی

1. سلام آقای دکتر
    میشه لطفاً نظرتون رو راجب این آزمایش بگید . دکتر خودم میگه آزمایشا خوبه . امروز هم به یه پزشک عمومی هم نشون دادم اونم گفت همش طبیعیه و مشکلی نیست . می خوام نظر شما رو هم بدونم
    TEST                                                    RESULT                                                         
    T.S.H(IRMA).Ultrasensitive                          2.844

Prolactin.(IRMA)                       21.862

F.S.H(WHO.IRP78/549)(RIA).          8.585

L.H(WHO.80/552).(RIA)        10.191

Testosterone.(IRMA)          1.925

DHEA-SO4(ECL).          294.3
    به نظرتون تستوسترون من بالاست یا اونم طبیعیه ؟
    مرسی

2. معمولا مقدار نرمال هر آزمایش دربرگه آزمایش روبروی اون نوشته میشه
    فکر می کنم به برگه آزمایش هم رجوع کنید باید ببینید که تستسترون شما بالای رنج نرمال هست
    و البته نه خیلی زیاد
    تفسیر این میزان تستسترون با توجه به زمان آزمایش و داروهایی که مصرف می کنید با متخصص زنان است نه پزشک عمومی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. خیلی ممنون . آزمایش در روز سوم پریود انجام شده .
    روبروی تستوسترون هم نوشته premenopausal: 0.22-3.01 و postmenopausal:<0.2-1.73
    یه سوال : علایم تستوسترون بالا چیه ؟  پرمویی ندارم ، وزنمم کاملاً نرماله یه کیلو هم
    اضافه وزن ندارم  
    اصلاً از جواب آزمایش سر در نمیارم . تستوسترون نرمال چقدر باید باشه ؟

4. با عرض سلام من در روز13 پریودم ازمایشات هورمونی انجام دادم که همه نرمال بود فقط مقدار تستسترون 1.3 بود که نرمال ان باید کمتر از 1.2 باشد ،سوالی که دارم من جواب ازمایشاتم را به دو متخصص زنان نشان دادم که یکی برایم سیپروترون کمپاند تجویز کرد و تاکید کرد که تا 3 ماه اقدام به بارداری نکنم و قرص ها را مصرف کنم و پزشک دیگر برایم متفورمین تجویز کرد و گفت بارداری هیچ ممنوعیتی ندارد می خواستم نظر شما را هم بدانم ، کدام روش را پیشنهاد میکنید؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید