شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رگ پشت گردن

1. سلام
    من به تازگی در زمان نزدیکی و بیشتر وقتی که در حال ارضا شدن هستم  که کمی به خودم فشار میارم یه رگی پشت گردنم که به سرم میرسه به شدت درد میگیره و تا پیشانیم کشیده میشه که بعد از کمی مکث بر طرف میشه اما باید کمی گردنم رو ماساژ بدم.
    خواستم بدونم به خاطر اینه که دارم به خودم فشار میارم یا چیزه دیگه است.سنم هم 30 سال هست.
    با تشکر

2. arash222 نوشته است: سلام
    من به تازگی در زمان نزدیکی و بیشتر وقتی که در حال ارضا شدن هستم  که کمی به خودم فشار میارم یه رگی پشت گردنم که به سرم میرسه به شدت درد میگیره و تا پیشانیم کشیده میشه که بعد از کمی مکث بر طرف میشه اما باید کمی گردنم رو ماساژ بدم.
    خواستم بدونم به خاطر اینه که دارم به خودم فشار میارم یا چیزه دیگه است.سنم هم 30 سال هست.
    با تشکر

سلام
    این موردی که شما می فرمایید به بیماری خاصی ربط پیدا نمی کنه
    ممکنه عضلات گردن شما ناآماده باشه و به اصطلاح حین انقباض گردنتون رگ به رگ بشه
    ولی اگر این حالت مدام تکرار می شود
    و بخصوص اگر به پیشانی و شقیقه هم می زند
    بهتره جهت بررسی بیشتر به متخصص داخلی یا مغز و اعصاب مراجعه کنید

بنظر مورد نگران کننده ای نمیاد اما گاهی مشکلاتی در عروق یا حجم مغز وجود دارد که با بالارفتن فشار خون ( در لحظه ارضا شدن ) خودشو بصورت درد و گرفتگی نشون میده
    البته این یک گمانه زنی ضعیفه اما اگر می خواستم پاسخ کامل بهتون بدم حتما باید به این مطلبم اشاره می کردم

3. ممنون از جوابتون ولی شاید پشت گردنم گرفتگی باشه ولی به پیشانی که میزنه رگ عصبی هست چون بعدش سردرد خفیفی هم دارم.

4. arash222 نوشته است: ممنون از جوابتون ولی شاید پشت گردنم گرفتگی باشه ولی به پیشانی که میزنه رگ عصبی هست چون بعدش سردرد خفیفی هم دارم.

سلام

عرض کردم که
    گاهی این نشانه ها ، علائم بیماری خاصی نیست و بمرور برطرف می شود
    گاهی به ناآمادگی جسمانی مربوط است
    و گاهی ، بدلیل بالا رفتن فشار و انقباض عضلات در لحظه انزال ، برخی از اعضا که بدلایلی مستعد دردناکی هستند ، درد می گیرند . مثل کسی که مشکل گرفتگی کرونر دارد یا ...
    مثل کسانی که مستعد میگرن هستند با بالارفتن فشار خون ( هیجان و ارگاسم و ... ) دچار سردرد می شوند
    شما هم ممکنه - فقط ممکنه - مشکلی در قسمت گردن و ستون مهره های گردن و اعصاب و اون ناحیه داشته باشید

بد نیست به متخصص مراجعه کنید . اگرچه احتمال اینکه مطلب مهمی نباشد بیشتر از اینست که خدایی نکرده مشکلی دربین باشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید