شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعیین مشکل باردارنشدن

1. 1.آیا برای تعیین روز تخمک گذاری میشه به تغییر دمای بدن اعتماد کرد؟ من در این دوره ماهانه ام در روزهای 10 الی 12 دمای بدنم 36.2 و سه روز بعد 36.3 و سه روز بعد 36.4 و روز بعد 36.7 شد که تا دوره پریود بعدیم ادامه داشت. در این دوره تخمک گذاری من چه روزی بوده؟ من اون روزی که دمای بدنم 36.7 شده بودم نزدیکی داشتم ولی دو روز قبلش نداشتم. (البته سه روز قبلش داشتم ) این ماه هم حامله نشدم. چرا؟
    2. من 4.5 است ازدواج کردم و 25 ساله هستم . و به طور طبیعی جلوگیری می کردم.  فاصله هر دوره ام اکثر مواقع 27 روز و گاهی 28 یا 29 میشه. و هر دوره حداقل 3 روز لکه بینی دارم. این مشکل رو بیش از یک ساله و نیم دارم. همون یک سال پیش با مراجعه به دکترو آنجام آزمایش هورمونی و سونوگرافی مشکلی نداشتم و دکتر گفت بتید وزنم را کم کنم که نتونستم این کار رو بکنم. حالا نمی دونم تخمک گذاری دارم یا نه؟ و اینکه دو ماهه جلوگیری نمی کنم و حامله نشدم . آیا چاقی حتی اگه مشکلی تو آزمایش و سونو نداشته باشم بازم می تونه عامل حامله نشدن باشه؟ همسرم هم میگه 5 -6 ماه تلاش کنیم اگه نشد بریم دکتر. نمی دونم چیکار کنم . لطفا کمکم کنید.

2. nini84 نوشته است: 1.آیا برای تعیین روز تخمک گذاری میشه به تغییر دمای بدن اعتماد کرد؟ من در این دوره ماهانه ام در روزهای 10 الی 12 دمای بدنم 36.2 و سه روز بعد 36.3 و سه روز بعد 36.4 و روز بعد 36.7 شد که تا دوره پریود بعدیم ادامه داشت. در این دوره تخمک گذاری من چه روزی بوده؟ من اون روزی که دمای بدنم 36.7 شده بودم نزدیکی داشتم ولی دو روز قبلش نداشتم. (البته سه روز قبلش داشتم ) این ماه هم حامله نشدم. چرا؟
    2. من 4.5 است ازدواج کردم و 25 ساله هستم . و به طور طبیعی جلوگیری می کردم.  فاصله هر دوره ام اکثر مواقع 27 روز و گاهی 28 یا 29 میشه. و هر دوره حداقل 3 روز لکه بینی دارم. این مشکل رو بیش از یک ساله و نیم دارم. همون یک سال پیش با مراجعه به دکترو آنجام آزمایش هورمونی و سونوگرافی مشکلی نداشتم و دکتر گفت بتید وزنم را کم کنم که نتونستم این کار رو بکنم. حالا نمی دونم تخمک گذاری دارم یا نه؟ و اینکه دو ماهه جلوگیری نمی کنم و حامله نشدم . آیا چاقی حتی اگه مشکلی تو آزمایش و سونو نداشته باشم بازم می تونه عامل حامله نشدن باشه؟ همسرم هم میگه 5 -6 ماه تلاش کنیم اگه نشد بریم دکتر. نمی دونم چیکار کنم . لطفا کمکم کنید.

سلام،
    نازایی علل مختلفی دارد که می بایست قدم به قدم بررسی شود ولی شما هنوز به عنوان نازا تلقی نمی شوید و زوج سالم تا یک سال با آمیزش در زمان مناسب هم ممکن است باردار نشوند و بعد از یک سال می توان ارزیابی های بیشتر را انجام داد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید