شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا منو از هنگ بودن در بیارید

1. سلام به دوستان عزیز

من کاربر جدیدم 24 ساله ام و تحصیلکرده واز نظر ظاهر و موقعیت مالی و خانوادگی و اجتماعی موقعیت خوبی دارم و به این دلایل وهمین طور به دلیل مشکلات زیادی که جدیدا تو زندگی زوج های جوون وجود داره خانواده من مرتبا به من می گن  برای ازدواج عجله نکنم و خودم رو توی دردسر نندازم و فقط با کسی که از هر لحاظ خوبه ازدواج کنم و تا نبود همچین شخصی  فکر ازدواجم نکنم و به نظر اونا سن ازدواج بالا رفته و الان دخترا 28 به بالا ازدواج می کنند به نظر شما هم سن ازدواج انقدر بالا رفته و واقعا دیر ازدواج کردن بهتره؟
    البته من هم عجله ای برای ازدواج ندارم ولی نکته ای که وجود داره و باعث هنگ کردن من شده اینه که من الان 24 سالمه و اگه قرار باشه تا چند سال دیگه هم ازدواج نکنم پس تکلیف نیازهای روحی و جسمی من چی می شه؟ من دلم نمی خواد به خاطر رابطه جنسی ازدواج کنم و به نظرم این کاره بسیار چیپیه ولی فکر می کنم تو این سن وسال این نیازها کاملا طبیعی باشه ولی مطمئنم که اگر این قضیه رو به خانواده ام بگم نمی گن برو خوش باش و حالا موندم از یک طرف میگم تو که تا این سن کاری نکردی از این به بعدم نکن از طرف دیگه آدم یک بار به دنیا می آید و باید استفاده کنه و این نیازم نمیشه کاریش کرد
    اگه راستش رو بخواین من رفتم دکتر و گفته پرده ام حلقویه ولی بااین حال می ترسم  اگر کاری کنم بعد ازدواج گنده ماجرا در بیاد در میاد ؟؟ بعد چند سال رابطه دیگه چیزی از اون پرده باقی نمی مونه؟؟؟

ضمنا من دو سالو خورده ایه با یک پسری که پنج سال از من بزرگتره آشنام ولی چون اون توی دوستیش رابطه می خواست و من اون موقع نمی خواستم با هم دوست معمولی شدیم نه فابریک و رابطه ای هم با هم نداشتیم اون به من گفته نمی خواد به زور منو وادار به کاری کنه و من می تونم باهاش دوست معمولی بمونم و می تونم باهاش رابطه برقرار کنم و فاب بشیم و چون اون کلا حالا حالاها قصد ازدواج نداره من می تونم تا هر وقت خواستم باهاش دوست باشم به نظر اون من برای ازدواج فرد کاملا ایده آلی هستم و اگر قصد ازدواج داشت حتما با من ازدواج می کرد ولی چون قصد نداره نمی خواد الکی به من قولی بده میگه شاید تا چند سال دیگه قصد ازدواج پیدا کنم و باهات ازدواج کنم شایدم نه و می گه مشکل از من نیست اون قصد نداره  و هیچ ربطی هم نداره که من باهاش رابطه داشته باشم یا نداشته باشم و کلا هم من خودم دیدم کسایی رو که با هم دوست بودن و رابطه داشتن و ازدواج کردن وکسایی هم بودن که دوست بودنو رابطه نداشتنو ازدواج نکردن!!!!!!!!!1

خلاصه یعنی تضمینی وجود نداره که در صورت رابطه این قضیه به ازدواج ختم شه
    ضمنا اون از اون شخصهاییه که اگر خواستگاری من بیاد خانوادم حتما قبول می کنن
    در آخر این که من نگران این قضیه هستم که در صورت رابطه برقرار کردن با این آقا و منجر به ازدواج نشدن پیش همسر آینده ام بی آبرو شوم

حال با توجه به کل این اوصاف لطفا منو راهنمایی کنید
    واقعا نیاز به راهنمایی دارم
    در ضمن میگه کلا قصد ازدواج نداره و از ازدواج می ترسه
    مرسی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sanazjoon_64 نوشته است: سلام به دوستان عزیز

من کاربر جدیدم 24 ساله ام و تحصیلکرده واز نظر ظاهر و موقعیت مالی و خانوادگی و اجتماعی موقعیت خوبی دارم و به این دلایل وهمین طور به دلیل مشکلات زیادی که جدیدا تو زندگی زوج های جوون وجود داره خانواده من مرتبا به من می گن  برای ازدواج عجله نکنم و خودم رو توی دردسر نندازم و فقط با کسی که از هر لحاظ خوبه ازدواج کنم و تا نبود همچین شخصی  فکر ازدواجم نکنم و به نظر اونا سن ازدواج بالا رفته و الان دخترا 28 به بالا ازدواج می کنند به نظر شما هم سن ازدواج انقدر بالا رفته و واقعا دیر ازدواج کردن بهتره؟
    البته من هم عجله ای برای ازدواج ندارم ولی نکته ای که وجود داره و باعث هنگ کردن من شده اینه که من الان 24 سالمه و اگه قرار باشه تا چند سال دیگه هم ازدواج نکنم پس تکلیف نیازهای روحی و جسمی من چی می شه؟ من دلم نمی خواد به خاطر رابطه جنسی ازدواج کنم و به نظرم این کاره بسیار چیپیه ولی فکر می کنم تو این سن وسال این نیازها کاملا طبیعی باشه ولی مطمئنم که اگر این قضیه رو به خانواده ام بگم نمی گن برو خوش باش و حالا موندم از یک طرف میگم تو که تا این سن کاری نکردی از این به بعدم نکن از طرف دیگه آدم یک بار به دنیا می آید و باید استفاده کنه و این نیازم نمیشه کاریش کرد
    اگه راستش رو بخواین من رفتم دکتر و گفته پرده ام حلقویه ولی بااین حال می ترسم  اگر کاری کنم بعد ازدواج گنده ماجرا در بیاد در میاد ؟؟ بعد چند سال رابطه دیگه چیزی از اون پرده باقی نمی مونه؟؟؟

ضمنا من دو سالو خورده ایه با یک پسری که پنج سال از من بزرگتره آشنام ولی چون اون توی دوستیش رابطه می خواست و من اون موقع نمی خواستم با هم دوست معمولی شدیم نه فابریک و رابطه ای هم با هم نداشتیم اون به من گفته نمی خواد به زور منو وادار به کاری کنه و من می تونم باهاش دوست معمولی بمونم و می تونم باهاش رابطه برقرار کنم و فاب بشیم و چون اون کلا حالا حالاها قصد ازدواج نداره من می تونم تا هر وقت خواستم باهاش دوست باشم به نظر اون من برای ازدواج فرد کاملا ایده آلی هستم و اگر قصد ازدواج داشت حتما با من ازدواج می کرد ولی چون قصد نداره نمی خواد الکی به من قولی بده میگه شاید تا چند سال دیگه قصد ازدواج پیدا کنم و باهات ازدواج کنم شایدم نه و می گه مشکل از من نیست اون قصد نداره  و هیچ ربطی هم نداره که من باهاش رابطه داشته باشم یا نداشته باشم و کلا هم من خودم دیدم کسایی رو که با هم دوست بودن و رابطه داشتن و ازدواج کردن وکسایی هم بودن که دوست بودنو رابطه نداشتنو ازدواج نکردن!!!!!!!!!1

خلاصه یعنی تضمینی وجود نداره که در صورت رابطه این قضیه به ازدواج ختم شه
    ضمنا اون از اون شخصهاییه که اگر خواستگاری من بیاد خانوادم حتما قبول می کنن
    در آخر این که من نگران این قضیه هستم که در صورت رابطه برقرار کردن با این آقا و منجر به ازدواج نشدن پیش همسر آینده ام بی آبرو شوم

حال با توجه به کل این اوصاف لطفا منو راهنمایی کنید
    واقعا نیاز به راهنمایی دارم
    مرسی

در ضمن میگه کلا قصد ازدواج نداره و از ازدواج می ترسه

با سلام

در مورد رابطه جنسی که هیچ توصیه ای نمی تونم برات داشته باشم . چون دقیقا به فرهنگ و موقعیت خانوادگی و ... بستگی داره . فقط اینو بهت می گم که برخلاف تصوری که در جامعه هست که کسی که بکارتش حلقویه از هفت دولت آزاده ، بکارت حلقوی هم مثل بقیه بکارت ها آثار رابطه جنسی روش مشخص میشه . درسته ممکنه خون نیاد یا حتی گاهی درد خاصی حس نشه اما آثار اولین روابط بصورت ساییدگی و لهیدگی روی آن مشخص میشه و پزشک متخصص می تونه این آثار رو ببینه و برای چنین بکارتی گواهی سلامت صادر نخواهد شد .
    این از این
    و در مورد اینکه نباید با عجله ازدواج کرد
    من هم با خانواده شما 100% موافقم و شما هم برو خدا رو شکر کن که در چنین خانواده ای متولد شدی و برادر و پدرت بهت کنایه نمی زنن که " وااااااااااااای بیست و چهااااااااااااااااااار سالت شد و هنوز خونه ی باباتی ! "
    بنظر من هم دیر ازدواج کردن بسیار بهتر از بد ازدواج کردنه .حتی ازدواج نکردن بهتر از بدازدواج کردنه
    ببین نمی دونم شاغلی ؟ دانشجویی ؟
    من هم تجربه هم خونه ای بی ربط رو داشتم هم تجربه همکار روو اعصاب
    واقعا ساعتهایی که مجبور بودم با اینا در ارتباط باشم و در یک محیط باشم برام بسختی می گذشت
    حالا چشمت رو ببند و تصور کن از الان تا آخر عمر هر لحظه در کنار کسی هستی که دوستش نداری . فقط دوست نداشتن نیست چون به مرور این دوست نداشتنه به تنفر تبدیل میشه و حالا
    تو باید لباس این آدم رو بشوری . غذا جلوش بذاری . باهاش مهمونی بری و ...
    یک جهنم واقعی و تمام عیاره !
    در این لحظه یکبار دیگه برو خدا رو شکر کن که در خانواده خوبی بدنیا اومدی
    و اما در ادامه
    ازدواج کردن صرفا بخاطر نیاز جنسی ، چیپ نیست دوست من . کار اشتباهیه
    سعی کن توی زندگیت هیچ چیزی رو براساس چیپ بودن یا باکلاس بودن انجام ندی . اومدیم فردا ازدواج کردن با پیرمرد 70 ساله از نظر ملت باکلاس شد ! شما که نباید معیارت چیپ بودن و یا کلاس داشتن ماجرا باشه
    بله . واقعا ازدواج کردن فقط بخاطر نیاز جسمی و جنسی کاملا مردود و اشتباه هست
    اما
    مجموع حرفهای بالا به این معنی نیست که ازدواج نکنی تا 28 سالت بشه . نه
    هروقت مورد واقعا خوبی سراغت اومد بهش فکر کن فقط عجله نکن
    بعضی از دخترا از لحظه ای که فرق دختر و پسر رو متوجه می شن توی زندگیشون فقط دو تا هدف دارن
    1- ازدواج کنن
    2- بچه دار بشن
    و در اولین فرصت به هر طریقی شده خودشونو به این اهداف می رسونن
    یعنی اولین موجود نری که به پستشون می خوره از جمله گربه نره ! رو انتخاب می کنن و 9 ماه و نه روز و نه ساعت بعد از عقد بچه دار می شن و تازه اونوقته که احساس می کنن به پوچی رسیدن
    چون تمام هدفهای زندگیشون تامین شده و حالا علی مونده و حوضش
    یعنی دختره مونده و یک شوهری که نمی فهمدش ، و دوستش نداره و دختر و پسرهای جوون رو می بینه که زندگی عشقولانه ای دارن و فیلش یاد هندوستان می کنه و در بهترین حالتش یک عمر افسوس می خوره ( به بقیه کارهایی که ممکنه بکنه کاری ندارم )

پس شما اگر مورد خوبی به پستت خورد حتما بهش فکر کن
    حتما نظر خانواده رو جویا شو
    چرا ؟ چون گاهی ما آنچنان عاشق و واله می شیم که حقایق واضحی رو نمی بینیم و اینجور وقتا یکی از بیرونه رابطه بهتر می تونه کلیت ماجرا رو ببینه و نظر بده .
    در ضمن هروقت خواستی انتخاب کنی یکم از خودت بیا بیرون
    برو دورتر بشین و به خودت و اون پسر نگاه کن
    ببین چقدر واقعا دوستش داری ؟
    چقدر تحت تاثیر فشارهایی که گفتی ( جنسی مثلا ) داری اینکار رو می کنی ؟
    چقدر فقط بخاطر اینکه خونه بابا نباشی و یکسری آزادیها بدست بیاری داری بهش می گی بله ؟
    و ...

خلاصه اینو بهت بگم
    فقط وقتی بگو بله که مطمئن باشی اون آدم می تونه تو رو خوشبخت کنه و در کنارش حس اطمینان و آرامشی که لازم داری رو بدست میاری
    برای فرار از هیچ چیزی
    به امید بهتر شدن و با هیچ انشاالله و ماشاالله ی
    تن به ازدواج نده که برای یک دختر در بدترین حالتش هم هیچ جایی بهتر از خونه پدر و مادر نیست و بترس از روزی که مدام به خودت بگی " اگر زندگی مشترک این بود ؟ که خب من خونه بابام داشتم بهتر زندگی می کردم ! "

و در مورد میل جنسی هم
    این طبیعیه که شما نیازهایی داشته باشی
    نمی تونم بهت هیچ پیشنهادی در مورد ارضا کردن این میل بدم . ولی در حدی که میشه گفت من معتقدم خودارضایی هزاران بار شرف داره به تن دادن به زندگی مشترکی که تنها اشتراکش تخت خواب باشد !
    می تونه وقتت رو پر کنی . می تونی از مسائل تحریک کننده دوری کنی و خیلی کارهای دیگه اما حواست باشه
    نه بخاطر میل جنسی خودت رو در اختیار کسی که لیاقتت رو نداره قرار بدی
    و نه بخاطر ازدواج کنی ( اینم همون اولیه س فقط رسمی تره )

و اما در مورد این آقا

ببخشید من رک می گم
    " خره آرزوهای هیچ پسری نشو " بعضی از پسرا واقعا آمادگی روحی و مالی و ... ازدواج رو ندارن
    بعضی هاشون اصلا توو فضای ازدواج نیستند
    و بعضی هاشون توی فضاش هستند ولی اصلا تو رو قبول ندارند
    اما کمتر پیش میاد انقدر صداقت داشته باشند که توو روت نگاه کنن و بگن " من اگر بخوام ازدواج کنم تو رو انتخاب نمی کنم "
    اینجور وقتا معمولا بهانه های معروف ما پسرا شروع میشه

تو جای خواهرمی !!!!
    تو رو مثل یک دوست پسر ، دوست دارم
    اگر می خواستم ازدواج کنم تو رو انتخاب می کردم اما الان قصدشو ندارم
    تو لیاقتت خیلی بیشتر از اینه که با من باشی !
    و الی آخر

بذار ساده بگم
    دوستی با آدمی که قصد و غرض ازدواج نداره بد نیست اما بشرط اینکه تو خیال پردازی نکنی و واقعیت رو بپذیری
    که اغلب خانمها اینکار رو نمی کنن
    اگر واقعا می تونی و مشکلی نداری که یک دوستی صرفا دوستی رو شروع کنی خب ادامه بده
    اما اگر دنبال یک رابطه هدفدار هستی یا فکر می کنی در آینده ممکنه نظرش عوض بشه یا ... اونوقت بنظر من داری فرصت هات رو از دست می دی
    به این فکر کن که 4 سال گذشت و نظرش عوض نشد !
    4 سال گذشت و با هزار جور رابطه جنسی هنوز تو جای خواهرش بودی !
    به آخر قصه فکر کن و اگر مشکلی نداری خب مشکلی هم نیست . هر رابطه ای که نباید آخرش ازدواج باشه
    اما اگر از آخر این قصه ای که تعریف کردم می ترسی پس بهتره شروعش نکنی

این دوست شما هم موضعش مشخصه
    ببین من پسرم
    اگر احساس کنم دختری دقیقا همونیه که من می خوام بخاطرش با این سن و سال دعوا و بزن بزن هم راه می ندازم
    یعنی هیچ پسری از یک مورد بسیار خوب به این سادگی نمی گذره
    مگه دخترا وقتی حس کنن یک پسری همونیه که می خوان به این راحتی ولش می کنن ؟
    نه اینکه بگم تو دختر خوبی نیستی ها
    ابدا
    فقط اون آقا روی تو حساب نمی کنه
    و این داستانها که اگر می خواستم ازدواج کنم تو رو انتخاب می کردم و ... قصه هاییست که من تاکید دارم هیچ دختری نباید خامه ( روم نشد بگم خره ) این رویا پردازی ها بشه

تکلیفت رو با خودت مشخص کن
    اگر دنبال دوستی هدفداری ( تازه همونم معلوم نیست لزوما تهش ازدواج باشه ) این دوستی اونی که می خوای نیست و فقط فرصت فکر کردن به موردهای بهتر رو ازت می گیره
    اما اگر با پیش بردن یک رابطه معمولی و بدون هیچ تعهد مشکلی نداری خب این دیگه انتخاب خودته

وای خسته شدم
    کاش می شد آدم از پستهای خودشم تشکر کنه :دی
    فعلا شب بخیر

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 24 کاربر ديگر
  3. سلام آقای sami 28<xml><o></o>

مرسی از جواب کاملت<o></o>

درمورد اینکه گفتی شاغلم یا دانشجو درسم تموم شده و منتظر جواب ارشدم<o></o>

در مورد گواهی سلامت بکارت فکر نکنم دیگه الان کسی گواهی بگیره منظور من بعدازدواج بود که به هر حال وقتی طرف ببینه هیچ علامت ظاهری مثل خونریزی وجود نداره ممکنه پیش یه دکتر بره که ببینه جریان چیه اون موقع  ماله قبل ازدواجم معلوم میشه البته اگه من کاری کنم که بااین حفای شما بعید میدونم<o></o>

<o> </o>

درمورد انکه گفتی منو نمی خواد واین حرفها بهونه اشت ونباید خر شم باید بگم با این که بهش علاقه دارم ولی دلم نمی خواد خر شم اگه این طوری بود تو این 2 سال شده بودم اگه احتمال می دم که راست بگه به چنددلیله که می نویسم و ازت می خوام لطف کنی و با توجه به این دلایل دوباره جوابمو بدی:<o></o>

<o> </o>

1)منم بهش گفتم که این حرفها بها نه و بهش گفتم ناراحت نمی شم و ازش خواستم  اگه به نظرش من خوب نیستم یا از یه چیز من خوشش نمیاد راستشو بگه و اون کلا آدم رکیه و گفت راست میگه ضمنا  خصوصیات و شرایطی که در پست قبلی درباره خودم گفتم حقیقت بود نه تعریف<o></o>

<o> </o>

2)اونم از موقعیت و شرایط مشابه و خوبی بر خورداره فقط یکم لجبازه و برای اینکه بگه می خواد رو پای خودش وایسه مدتیه با باباش قهره (البته با بقیه اعضای خانواده اش ارتباط داره) به همین دلیل من فکر کردم شاید چون الان موقعیت ازدواج نداره و ادم مغروریم هست این حرفا رو میزنه<o></o>

<o> </o>

3)خانواده اش هم ازش خواستن ازدواج کنه ولی گفته قصد ازدواج نداره<o></o>

<o> </o>

البته من  نمی خوام به زور بقبولونم که منو می خواد فقط خواستم کل ماجرا رو بگم شاید بتونین بهتر پاسخ بدین ولی اگر اشتباهمی کنم و دلیلام دلیل نیست حتما بگو <o></o>

لطفا به همه سوالام جواب بده<o></o>

<o> </o>

مرسی<o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام

1- عزیزم این دوست شما پسره ، جسارتا خر که نیست !
    یک پسر ، پسر نیست اگه وقتی یکیو می خواد بذاره سرکار و رفیق تفریح و وقت گذرونیش کنه ، از زبون چرب و نرم و عبارات خوشگل خوشگل کمک نگیره
    ایشون شما رو برای ازدواج انتخاب نمی کنن ولی برای اینکه باهم در ارتباط باشید و حرف بزنید و ... روتون حساب می کنن . این وسط چی باعث میشه یه دختر چنین رابطه ای رو ادامه بده ؟
    عرض می کنم

" نه ساناز ، اشتباه نکن . تو واقعا دختر ایده آلی هستی . من به ازدواج فکر نمی کنم ولی اگر یکروزی تصمیم به ازدواج داشتم حتما دختری مثل تو رو انتخاب می کردم . خوش بحال کسی که تو رو انتخاب می کنه ! "

راستش من خودمم بعد از شنیدن اینحرفها گوشهام مخملی شده و دلم می خواد با این آقا دوست بشم !

2- در این مورد اظهار نظر نمی کنم . ربطی هم به جریان شما نداره . کلی آدم لجباز و مغرور هستند که ازدواج می کنن . ربطی نداره

3- این دلیل رو بد تفسیر کردید . ایشون خودشون رسما دارن می گن توو فضای ازدواج و تاهل و تعهد نیستن . شما چرا می خوای فرصتات رو بسوزونی واسه  اینکه یکروزی شاید اومدن توی این فضا و شاید شما رو انتخاب کردن !!!
    زندگی همه اش " بایده "، با "شاید" فرصتهاتون رو از دست می دید فقط

بازم میل خودتونه
    می تونید به این دوستی فقط به چشم یک دوستی نگاه کنید و ادامه بدید
    اما اگر احساس خرج می کنید و توقع دارید انتهاش به اتاق عقد ختم بشه اونوقت مثل هوادارای فوتبال ما هستید که منتظرند ، تیم حریف ببازه ، اونی مساوی کنه ، اونیکی 4 تابخوره تا بلکه ما صعود کنیم !!!
    توی زندگی ریسک گاهی لازمه
    اما فرصت سوزی اصلا جایز نیست
    من هیچ نشونه ای از این آقا ندیدم که شما بتونی روش حساب کنی بجز چرب زبانی خاص ما پسرا
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. دوست عزیز من هم به عنوان یک کاربر خانوم هم سن و سالهای خودت بهت پیشنهاد میدم
    گفته های آقا سامی رو جدی بگیر چون عین واقعیته من برای خیلی از دختر خانومها توی سایت های مختلف از این مشکلات دیدم که نهایتش میخواستن خودشون رو متقاعد کنن که فکر و تصمیمشون به ادامه رابطه درسته
    در حالیکه اخرش فقط وابستگیه و تنهایی و پشیمونی
    امیدوارم که شما از اون دخترها نباشی و درست ومنطقی تصمیم بگیری

6. سلام ساناز من دز مورد دوستت هیچ اظهار نظری نمی کنم چون به نظرم آخر بی انصافیه که با 4 تا جمله در مورد کسی که نمی شناسمش اظهار نظر کنم اما به نظر من ازدواج آخر عشق و دوست داشتن نیست چون دختر پسرایی دیدم که خیلی خوشحال تر از زن و شوهرایی بودن که با عشق آتشین و دعوا و مرافع ازدواج کردن اما از عشقشون چیزی جز خاکستر نمونده من نه در مورد شما اما به کل میگم یه پسر ممکنه واقعا قصد ازدواج نداشته باشه اما به دروغ بگه قصد ازدواج دارم و این که پسری(کلی میگم نه در مورد دوست شما)داره میگه من قصد ازدواج فعلا ندارم به نظرم حرف بدی نزده لا اقلش اینه که مثل پسرایی که 4 سال یکیو منتظر میذارن آخرشم میزن سراغ یکی دیگه باهاش بازی نکرده....امیدوارم موفق باشی

7. سلام
    جواب سوالی که تو پاراگراف اول پست پیش پرسیدم (سلامت بکارت بعد ازدواج) ندادی؟؟؟؟؟؟؟ منظورم از گفتن جریان قهر با خانواده  اش این نبود که مغرور بودن ربطی به ازدواج داره منظورم این بود که من فکر می کنم  الان چون قهره شرایط ازدواجو نداره و برای همینم میگه قصد ندارم

درسته که داری لطف می کنی و منو راهنمایی می کنی ولی لطفا توهین نکن( خر و مخملی و ...)

ضمنا من با حرف خانم raha250 کاملا موافقم اگه دوست من آدم بدی بود وواقعا قصد خر کردن منو( به قول آقای sami28 داشت ) با وعده وعید و قول ازدواج که بهتر می تونست این کارو کنه!!!!!!!!

و در آخر اینکه چرا وقتی پسرا هر کاری دلشون می خواد می کنن کسی مشکلی نداره ولی دخترا کاری نکرده و فقط با گفتن حرفشم متهم می شن؟؟؟
    مرسی

8. سوال پاراگراف اولتون چی هست ؟
    خودتون سوال مطرح کردید خودتونم پاسختون رو دادید دیگه ...
    بکارت حلقوی هم آثار رابطه رو نشون می ده
    درسته همه خانمهاشون رو قبل از ازدواج نمی برن چک بکنن اما درصدی بهرحال اینکار رو می کنن
    و بقول خودتون بعضی ها وقتی اثر از خون نمی بینن تصمیم می گیرن که طرف رو چک کنن ، نمونه اش رو توی سایت خودمونم چندباری دیدیم

خلاصه هیچ توصیه ای در مورد رابطه برقرار کردن ندارم

در مورد دوستتون هم
    من اصلا نمی خوام بگم آدم بدیه . بنظرم یک پسر نرماله . اغلب پسرا همینجورین
    اینکه من به شما بگم قصد ازدواج ندارم یکسرش همون مطلبیه که شما و خانم رها می فرمایید " یعنی پسره صادقه و آدم خوبیه "
    و اینکه من با زبون چرب و گفتن عبارتهایی مثل این " اگر یکروزی قصد ازدواج داشتم تو رو انتخاب می کردم " بره روی اعصاب خیال پردازی های مرسوم خانمها ، که گاهی با همین یک جمله خودشون رو سرسفره عقد می بینن ، یک مطلب دیگریست که بهترین نتیجه اش برای اون خانم فرصت سوزیه

من نه می گم باهاش بهم بزنید
    نه می گم ادامه بدید
    بعنوان یک پسر فقط دارم بهتون می گم که ، کمترین تضمینی در مورد انتهای این رابطه به شما داده نشده .
    من اگر دختری رو دوست داشته باشم - برای ازدواج - بهش می گم من الان موقعیتش رو ندارم اما تو رو خدا تو لطف کن با من بمون تا موقعیتش جور بشه و ترکم نکن ( تازه همینجاشم اگر دختر به مورد نقدتری فکر کنه اشتباه نکرده ) یا فرضا می گم من الان با خانواده ام مشکل دارم و باید کمی صبر کنیم و ...
    اینا با اونچیزی که دوستت به شما گفته فرق داره

در نهایت
    اگر درحال رویاپردازی برای انتهای رابطه هستی
    و دنبال توجیه و تایید می گردی
    لااقل من این رویاپردازی رو تایید نمی کنم
    و اگر انتظار داری وقتی اصلا برای ازدواج بهت فکر نمی کنه برگرده دقیقا بگه " من برای ازدواج به  تو ابدا فکر نمی کنم ! " بنظرم انتظارت غیرواقعیه
    چون در عمل این حرف رو پسرا فقط موقع دعوا یا وقتی بخوان رابطه رو بکل از بین ببرند می گن

خود دانی

9. سالم ساناز جون:
           عزيزم من هم با آقاي سامي كاملا موافقم، من كل جوابهاي ايشون رو خوندم ، ولي نمي دونم چرا ما دخترا وقتي يكي رو دوس داريم چشمامونو ميبنديم و قلبمون رو باز مي كنميم؟؟؟!!! عزيزم درسته كه  به قول رها خانم ايشون انسان صادقي هستن ،ولي هميشه تو زندگي پاتون رو جايي بگذاريد كه مطمئن باشيد زير پاتون سست نيست و هر لحظه امكان ليز خوردن شما نيست،وقتي  رابطه شمارو هر لحظه خطر از هم پاشيدگي تهديد ميكنه و شما بايد منتظر تصميم گيري آقا باشيد پس چرا بايد شما قلب و احساستون رو خرج ايشون كنيد؟مطمئن باشيد گذر زمان براي شما وابستگي شديد به همراه مي اورد و وابستگي ما دخترا هم باعث ميشه عاشق طرف بشيم (اگه نباشيم البته)و حالا تصور كنيد اين آقا نظرشون رو تغيير بدن تو انتخابشون بعد به نظر خودتون چيه ميشه؟(ميدونيد كه هر لحظه انسان در حال تغيير و تحول هست، مثل اينكه مطمئنا شما لباسايي رو كه چند سال پيش مي خريديد ممكنه الان ديگه بهشون نگاه هم نكنيد)اين مثال در تمام مسائل مربوط به انسان صادقه!!! مخلص كلام انتخاب ادامه يا عدم ادامه با خودتون هست ولي ميتونيد به نصايح دوستانه ما هم گوش بديد و در نهايت تصميمه درست رو بگيريد.
       اميدوارم موفق باشيد.

10. ساناز جان
    همه دوستان جمع فوق قصد و هدفشون کمک به شماست و هیچ کدوم قصد توهین و یا ناراحت کردن شما رو ندارن البته هر کس با صراحت بیان خودش صحبت میکنه
    همه دوست داریم بهترین تصمیم روبگیری مسلما برقراری رابطه بدون ترس و اظطراب با کسی که همیشه با شماست و خصوصا اوایل که این امر برای زن مشکل وسخته و یک مرد همراه و صبور نیاز هست خیلی لذت بخش تره تا اینکه با اظطراب و ترس و نگرانی ودردش کنار بیای و در نهایت تکلیفت هم معلوم نباشه
    به هر حال اگر تصمیمت رو به برقرای رابطه گرفتی که نیازی به توجیه و تائید دیگران نداری چون خودت همه چی رو سنجیدی و انتخاب کردی و نتیجش رو هم درصدی برای خودت خوب و درصدی بد در نظر گرفتی و از کارت مطمئنی
    و اگر هم تصمیم نگرفتی بیشتر نظرات دوستان مبنی بر اینه که میتونی به یه دوستیه معمولی اکتفا کنی تا زمان بر وفق ماردت بشه و شرایط دوستت هم برای ازدواج مناسب بشه و در اون زمان واقعیت معلوم بشه و شما رو انتخاب کنه
    به هر حال شما خودتی که تصمیم میگیری و به نتیجش میرسی ما هم برات آرزو میکنیم هر تصمیمی که میگیری در نهایت به رضایت خاطرت منتهی بشه
    موفق باشی

11. این دست نخورده بودن را به کسی هدیه کن که ارزشش را داشته باشه.

برای خودت ارزش بزار.این هدیه را به کسی بده که برای همه عمرت به تو عشق بورزه

بودن با کسی که نبود تو براش مهم نیست چه ارزشی دازه؟

12. سلام

من از خیر یا شر رابطه جنسی گذشتم

ولی یه چیزیو فهمیدم اونم اینه که این همه می گن جامعه خرابه خرابه ظاهرا خیلیم آباده!!!!!!!
    چون دوستای من که یا کاری نمی کنن یا اگه می کنن می گن نمی کنن توی این سایتم که همه با این کارا مخالفن پس من نمی دونم این همه پسرکه با این همه دختر رابطه دارن این دخترا رو از کجا میارن شاید از مریخ!!!!!!!!!

من می خواستم اینکارو بکنم چون ازاین که پسرا هر کاری می خوان می کنن ولی دخترا نه حرصم در میادچون مطمئنم با هر کی ازدواج کنم 100% رابطه جنسی داشته و امکان نداره تو این دوره زمونه  پسری قبل ازدواج کاری نکرده باشه ولی متاسفانه همیشه در جامعه ما باید دخترا و کلا زنا کوتاه بیان و کاری نکنن واین یه حقیقته کاملا تلخه

ولی به هر حال چون اصلا دلم نمی خواد تو هیچ مساله زندگی شکست بخورم  این کارو نمی کنم ولی امید وارم واقعا امیدوارم که یه روز واقعا تفاوتی از هیچ لحاظی بین زن ومرد نباشه و اگر کاری بده برای همه بد و اگر خوبه برای همه خوب باشه

فقط یه سوال برای آینده
    من هنوزم اعتقاد دارم کسی قبل ازدواج زن اینده اش رو نمی بره دکتر لا اقل دور وبر من که اینطوری بوده حال با تو جه به این که پرده من حلقویه

1)بهتره قبل ازدواج برم دکتر یا خیر ؟؟؟؟؟؟

2) چون مطمئتم اگه قرار بر رفتن باشه باید من این پیشنهادو بدم و کسی اینو نمی گه بگم چی بگم  من می دونم کاری نکردم ولی لطفا منو ببر دکتر؟؟؟

3)تو این سایت مطالب مختلفی نوشته شده یکی گفته پرده حلقوی پاره نمی شه کبود و ساییده می شه یکی نوشته پاره نمی شه ولی هر دفعه یه قسمتش از بین میره بالاخره از بین نمی ره و له و ساییده می شه یا هر دفعه یه قسمتش  از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اگه از بین میره وقتی آدم  بعد از چند بار  نزدیکی میره دکتر(چون فکر نکنم با ادم عقب افتاده ای ازدواج کنم که تا اولین بار خون نیومد بدو بدو منو ببره دکتر و فکر کنم لا اقل چند بار امتحان کنه و بعدش بره دنبال فهمیدن جریان) خلاصه اگه هر دفعه یه قسمتش از بین میره دکتر از کجا می فهمه پرده حلقوی بوده؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم بازم جوابمو بدین

13. سلام.....من به عنوان یک زن و نه یه فمنیست معتقدم که خواستن گواهی سلامت یه  توهینه
    چرا؟
    چون صرف گواهی سلامت به معنای باکره بودن نیست
    چون منه زن چه جوری متوجه بشم که توی مرد با کسی رابطه نداشتی.........
    و هزار تا چون دیگه که جاش اینجا نیست...
    ببین ساناز تو این دنیای مجازی هزار نفر ازصد جور قشر آنلاین میشن....شیوه زندگیه اونیکه که از یه شهر کوچکه با اونی که آلمانه فرق میکنه پس بستگی به فرهنگ دو طرف داره....
    و من لا اقل خوشحالم که با افرادی در تماسم که گواهی سلامت رو ملاک ازدواج قرار نمیدن...

14. sanazzzzz نوشته است: سلام

من از خیر یا شر رابطه جنسی گذشتم

ولی یه چیزیو فهمیدم اونم اینه که این همه می گن جامعه خرابه خرابه ظاهرا خیلیم آباده!!!!!!!
    چون دوستای من که یا کاری نمی کنن یا اگه می کنن می گن نمی کنن توی این سایتم که همه با این کارا مخالفن پس من نمی دونم این همه پسرکه با این همه دختر رابطه دارن این دخترا رو از کجا میارن شاید از مریخ!!!!!!!!!

من می خواستم اینکارو بکنم چون ازاین که پسرا هر کاری می خوان می کنن ولی دخترا نه حرصم در میادچون مطمئنم با هر کی ازدواج کنم 100% رابطه جنسی داشته و امکان نداره تو این دوره زمونه  پسری قبل ازدواج کاری نکرده باشه ولی متاسفانه همیشه در جامعه ما باید دخترا و کلا زنا کوتاه بیان و کاری نکنن واین یه حقیقته کاملا تلخه

ولی به هر حال چون اصلا دلم نمی خواد تو هیچ مساله زندگی شکست بخورم  این کارو نمی کنم ولی امید وارم واقعا امیدوارم که یه روز واقعا تفاوتی از هیچ لحاظی بین زن ومرد نباشه و اگر کاری بده برای همه بد و اگر خوبه برای همه خوب باشه

فقط یه سوال برای آینده
    من هنوزم اعتقاد دارم کسی قبل ازدواج زن اینده اش رو نمی بره دکتر لا اقل دور وبر من که اینطوری بوده حال با تو جه به این که پرده من حلقویه

1)بهتره قبل ازدواج برم دکتر یا خیر ؟؟؟؟؟؟

2) چون مطمئتم اگه قرار بر رفتن باشه باید من این پیشنهادو بدم و کسی اینو نمی گه بگم چی بگم  من می دونم کاری نکردم ولی لطفا منو ببر دکتر؟؟؟

3)تو این سایت مطالب مختلفی نوشته شده یکی گفته پرده حلقوی پاره نمی شه کبود و ساییده می شه یکی نوشته پاره نمی شه ولی هر دفعه یه قسمتش از بین میره بالاخره از بین نمی ره و له و ساییده می شه یا هر دفعه یه قسمتش  از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اگه از بین میره وقتی آدم  بعد از چند بار  نزدیکی میره دکتر(چون فکر نکنم با ادم عقب افتاده ای ازدواج کنم که تا اولین بار خون نیومد بدو بدو منو ببره دکتر و فکر کنم لا اقل چند بار امتحان کنه و بعدش بره دنبال فهمیدن جریان) خلاصه اگه هر دفعه یه قسمتش از بین میره دکتر از کجا می فهمه پرده حلقوی بوده؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم بازم جوابمو بدین

سلام

اینجا یک سایت پزشکی هست و ما با فرهنگهای مختلفی در تماس هستیم
    هرپاسخی اینجا باید جنبه عمومی داشته باشد چون ما از جزئیات زندگی و فرهنگ هیچ کاربری مطلع نیستیم
    پس پاسخ ما در مورد بکارت و ارتباط پیش از ازدواج ، فرای عقاید شخصی ماست و نمی تونیم به هیچکس بگوییم " عرف جامعه ما درست نیست و شما برو راحت باش ! "
    درست یا غلط فرهنگ و عرف ما یک چیز است و واقعیتی که در جامعه ما جاریست چیز دیگری
    و ما به هیچکس نمی توانیم در مورد رابطه پیش از ازدواج ، هیچ پیشنهادی بدهیم

این از این

1 و 2 - این دقیقا به خودتون و فرهنگتون و فرهنگ و نظر کسی که باهاش ازدواج می کنید بر می گرده . در یک خانواده حتی صحبت از بکارت ، نشانه ی کوتاه فکری محسوب می شود و در خانواده ی دیگری گرفتن گواهی سلامت ، از اهم واجبات است .
    در یک خانواده نبود بکارت ، اصلا مسئله مهمی تلقی نمی شود
    در خانواده دیگری می تواند باعث مرگ آن دختر بشود و جالبتر اینکه قاتل ممکنه است برادر یا پدر خود دختر باشد !
    پس کسی در این مورد نمی تونه به شما کمکی بکنه
    شما خودت باید به خودت و دور و برت نگاه کنی
    و اینو بدونی که اگر خدایی نکرده ، کارت در زندگی زناشویی به دادگاه بکشه اونوقت دادگاه هیچ ارزشی برای فرهنگ و نظر شما قائل نیست و طبق قانون برای باکره بودن ( که حق و حقوقی برای زن بوجود می آورد ) تنها به گزارش پزشکی قانونی استناد می کند .
    این خودت هستی که با توجه به جمیع جهات ، باید ببینی چکار می خوای بکنی

3- همه اتفاقاتی که شما درجاهای مختلف خواندی ممکن است سر یک بکارت حلقوی بیاید . همه آدمها سرما می خورند اما آیا همگی یک مدل سرما می خورند ؟
    بکارت حلقوی گاهی به مرور طی روابط از بین می رود
    گاهی تا اولین زایمان طبیعی پا برجا باقی می ماند
    گاهی خونریزی مختصری می کند
    گاهی اصلا خونریزی ندارد
    گاهی درد مختصری دارد
    گاهی درد وحشتناکی دارد
    گاهی اصلا درد ندارد
    و ...
    در مورد اینکه همسر شما بعد از ندیدن خونریزی چه عکس العملی خواهد داشت ، خود شما هم نمی تونی حدس بزنی چه برسه به ما . پیشگو که نیستیم دوست عزیز . شما هم بهتره برای خودت سناریو ننویسی که شوهرم بعد از 10 بار رابطه به من شک می کنه و می ریم دکتر و دکتر می گه همه چیز از بین رفته من نمی تونم چیزی بگم ! دختر خوب ، اون مردی که تو رو ببره دکتر که ببینه قبل از ازدواج کاری کردی یا نه ؟ با این جواب پزشک که " الان دیگه نمی تونم چیزی بگم " ، راضی نمی شه و بدتر دائم الشک خواهد شد .
    من امیدوارم شما گرفتار همسر شکاک و مالیخولیایی نشی چون در اینصور حتما کار به پزشکی قانونی می کشد و پزشک قانونی تقریبا مو را از ماست می کشد

ضمن اینکه بد نیست بدانید که درسته بکارت حلقوی درسته طی روابط ممکنه از بین بره اما از بین رفتنش به معنی غیب شدن همه آثار و شواهد وجودش نیست و از روی همونها پزشک قانونی می تونه نوع بکارت رو حدس بزنه

خلاصه
    سعی نکن آینده رو پیشبینی کنی
    به خودت و اطرافت نگاه کن
    اطلاعاتی که بدست آوردی رو هم مرور کن
    و تصمیم بگیر

15. من که گفتم تصمیمو گرفتم و نمی خوام کاری کنم و گفتم سوالم برای آینده است بله درسته اینده رو نمی شه پیش بینی کرد ولی من فرض را بر این می ذارم که با یه ادم نرمال عروسی میکنم واوضاع همون طوری که من گفتم پیش میره منظورمم این نبود که اون منو ببره دکتر منظورم این بود که خودم برای اینکه ثابت کنم مشکلی ندارم اگر بعد از چند بار نزدیکی مثلا 2 یا 3 بار(نه 10 بار) اگه خونی نیومد این پیشنهادو بدم که با هم بریم دکتر در این صورت می خوام ببینم اگر پرده من از اون نوع حلقوی ها باشه که هر دفعه یه قسمتش از بین میره ایا دکتر معمولی (منظورم همون متخصص زنان ) می تونه از همون اثاری که شما میگی باقی می مونه تشخیص بده پرده حلقوی بوده یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟ (یا اینکه فقط پزشک قانونی می تونه تشخیص بده؟؟؟؟)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید