شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف کرم واژینال در پریود

1. سلام آقای دکتر  من به خاطر عفونت 4 روز کرم واژینال کلومازول 1در صد استفاده کردم و امروز پریود شدم چون همیشه بین 4 تا 6 روز جلو می اندازم حواسم نبود که نزدیک پریودمه. من باید مصرف رو قطع کنم یا ادامه بدم توی بروشور نوشته در این دوران میشه ولی چطوری؟ یا اینکه چون دوره درمان کامل نشده باید بعد از پریودم مجددا شروع کنم؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. esdha نوشته است: سلام آقای دکتر  من به خاطر عفونت 4 روز کرم واژینال کلومازول 1در صد استفاده کردم و امروز پریود شدم چون همیشه بین 4 تا 6 روز جلو می اندازم حواسم نبود که نزدیک پریودمه. من باید مصرف رو قطع کنم یا ادامه بدم توی بروشور نوشته در این دوران میشه ولی چطوری؟ یا اینکه چون دوره درمان کامل نشده باید بعد از پریودم مجددا شروع کنم؟

سلام
    با اجازه آقای دکتر
    مصرف کرم باید در زمان خونریزی هم ادامه پیدا کند
    درمان را کامل کنید
    بهتر است شبها استفاده گردد که خونریزی کمتری دارید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام....

اگر به هر دلیلی مصرف کرم واژینال  قطع شد. بدون اینکه دوره درمان طی شود. سوال من اینه

همون کرم را دوباره و با همان مقدار مجدد استفاده کنیم؟(یعنی  بدون احتساب روزهای قبلی )
    یا باید برای تجویز نوع دیگری از این دارو به پزشک مراجعه کنیم؟

اگر شخصی در دوران عفونت با همسرش نزدیکی داشته  باید هم برای جلوگیری از عود مکرر عفونت چه دارویی استفاده کرد.؟

و بالاخره اینکه به غیر از راه واژینال از چه طریقی میشه این عفونت ها رو درمان کرد؟

ممنونم.

4. سلام

مطمئنا نیازی نیست که دز مصرفی رو به تعداد روزهای مصرف نکرده چندین برابر کنید . واگر فرضا 1-2 روز یادتون رفت خب می تونید همون دز رو استفاده کنید و سعی کنید دیگه در روند درمان وقفه ایجاد نشه اما اگر یکماه استفاده نکردید
    اونوقت از اونجایی که ممکنه مشکل پیشرفت کرده باشه بهتره دوباره به پزشک مراجعه کنید .
    البته اگر از جمله انسانهای خود درمان هستید بازهم توصیه می کنم همون دز ی که اول بهتون توصیه شده رو مصرف کنید

برای درمان عفونت واژینال اغلب درمانهای موضعی در نظر گرفته می شود اما اگر لازم باشد دکتر داروی خوراکی هم تجویز می کند .

و در نهایت تا زمانی که دچار عفونت هستید همواره روابطتون باید با کاندوم صورت بگیره و البته گاهی لازمه همسرتون هم ابتدا چک بشوند تا اگر ایشون هم دچار عفونت هستند درمان رو آغاز کنند . باید بدونید اگر ایشون هم مبتلا باشند اونوقت با درمان شما مشکل حل نخواهد شد و هر رابطه بدون کاندومی می تواند دوباره شما رو گرفتار کند

دوره درمان را کامل کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. سلام...

یعنی اگر من بعد از تمام شدن دوره پریود همان کلومازول  را استفاده کنم اشکالی ندارد( تا یک هفته) طبق دستوری که توی نسخه است و اینکه هر بار  که من برای عفونت دارو میگیرم همیشه اسم کرمها یکی نیست در حالیکه عفونت من همون نوع بوده.من در مورد فلوکونازول که دکتر برام تجویز کردند جستجو کردم همان اطلاعات توی بروشور بود اطلاعات جامع تر رو از کجا پیدا کنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید