شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزلال در واژن

1. fotros

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام از شما متشکرم از این سایت .کارتون خیلی در نظر خدا اجر داره.
    من دوست دارم انزلالم در واژن همسرم باشه از چه روشی برای جلوگیری از بارداری استفاده کنم که مطمئن باشه ؟لطفا راهنمایی کنید.

2. سلام دوست عزیز
    هیچ کدام از روشهای ضد بارداری مورد اطمینان نیستند.به شما پیشنهاد میکنم روشهای ضد بارداری را مطالعه بفرمایید و حتما نظر همسرتان را در انتخاب روش ضد بارداری خواستار باشید.
    از گزینه جستجو عبارت روش های ضد بارداری را جستجو بفرمایید در مورد این موضوع بسیار زیاد بحث شده است.
    موفق باشید

3. وقتی انزال در واژن مد نظر باشد و روی این قضیه اصرار داشته باشید
    بهترین راه پیش روی شما استفاده از iud هست که ضریب شکست بسیار پایینی دارد حتی پایین تر از کاندوم . ولی این روش برای خانهایی که زایمان نکرده اند خیلی توصیه نمی شود

بعد از اون استفاده منظم از قرصهای ضدبارداری هست .

البته در هردوی اینها بلافاصله بعد از شروع ، جلوگیری اتفاق نمی افتد و ماه اول باید از کاندوم استفاده کنید .

البته روشهای دیگری مثل آمپول و کپسولهای زیرپوستی و دیافراگم و اینچیزا هست اما توصیه من همین دو مورد بالاست که از امنیت بالاتری هم برخوردارند

در نهایت بنظر من اگر خانمتون می تونن این روشها رو اجرا کنن که هیچ
    اگر نه بهتره یکمم به خودتون سخت بگیرید و کاندوم استفاده کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید