شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلال در دید چشم

1. با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي دكتر محترم

آقاي دكتر ببخشيد نامزد من كه 27 سال داره به علت ناراحت شدن و عصبانيت نيمكره سرش، مغزش شب سرد شد و بعد اون چشماش در موقه نگاه كردن به اجسام مثلا ساعت روي ديوار را، يك ساعت كنار اون ساعت به صورت سايه سفيد مي بينه ولي چشمش ضعيف نيست و قبلا اين طور نبود به نوار مغز و سي تي اسكن رفته و دكتر گفته ديگه نبايد ناراحت بشه چون موقع ناراحت شدن دست و پاهاش سرد و چنگ ميشه بعد از تزريق يه آمپول آرامبخش درست ميشه.به چشم پزشك متخصص رفت چشمشو معاينه كرده گفته مشكلي از نظرش وجود نداره ولي از نظر اعصاب  نمي دونه. خواهشمند است مرا راهنمائي كنيد چون من خيلي خيلي نگرانم. خواهش مي كنم. باتشكر

2. abishab12 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي دكتر محترم

آقاي دكتر ببخشيد نامزد من كه 27 سال داره به علت ناراحت شدن و عصبانيت نيمكره سرش، مغزش شب سرد شد و بعد اون چشماش در موقه نگاه كردن به اجسام مثلا ساعت روي ديوار را، يك ساعت كنار اون ساعت به صورت سايه سفيد مي بينه ولي چشمش ضعيف نيست و قبلا اين طور نبود به نوار مغز و سي تي اسكن رفته و دكتر گفته ديگه نبايد ناراحت بشه چون موقع ناراحت شدن دست و پاهاش سرد و چنگ ميشه بعد از تزريق يه آمپول آرامبخش درست ميشه.به چشم پزشك متخصص رفت چشمشو معاينه كرده گفته مشكلي از نظرش وجود نداره ولي از نظر اعصاب  نمي دونه. خواهشمند است مرا راهنمائي كنيد چون من خيلي خيلي نگرانم. خواهش مي كنم. باتشكر

سلام،
    به نظر من بهتر است به یک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژیست) هم مراجعه کنید ، در صورتی که ایشان هم مشکلی ندیدند با خیال راحت و با کاهش استرس موضوع را دنبال کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض سلام و خسته نباشيد
    خدمت آقاي دكتر

آقاي دكتر ضمن تشكر از پاسخ شما در مورد سوال قبلي، مي دونين نامزد من در مورد نگاه كردن اجسام را تاركتر و سايه دار مي بينه. مثلا وقتي به ميز نگاه مي كنه از كنار و لبه هاي ميز سايه هاي سياه منعكس ميشه. ولي به دكتر متخصص اعصاب هم رفته اونم گفته كه به يه چشم پزشك بره.وقتي كه ناراحت و اعصباني ميشه اين سياهي زيادتر ميشه. به پزشك متخصص چشم رفته چشماشو معاينه كرده گفته مشكلي نداره و چشماش ضعيف هم نيست. پس حالا چيكار كنيم. هيچ كدوم از دكتراي چشم و اعصاب نمي دونن. ميشه اگه زحمت نباشه پاسخ بدين. مي دونين خيلي نگرانيم سنش هم 27است.

باتشكر از زحمات شما پزشك محترم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید