شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در مورد بیضه ومشکلات آن

1. reza222

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من پسری 22 ساله ومجرد هستم چند سوال داشتم
    1_ با موهای اطراف بیضه چکار کنم چون نسبت به این قسمت خیلی حساس هستم اضافه کنم که تاحالا هیچ وقت اونارو کوتاه نکرده ام چون می ترسم باعث درد وناراحتیم بشه
    از چه موبری استفاده کنم که سوزش نداشته باشه؟
    2_حدود 4،5 ساله که درد شدیدی رو دراطراف بیضه هایم خصوصا سمت راست احساس می کنم و ناحیه ی بین بیضه ها ورانم سفت شده وبیشتر اوقات درهمین قسمت احساس دردمیکنم حتی گاهی شبهادر خواب ازشدت درد بیدار میشم هنوز به دکتر مراجعه نکرده ام چون از عمل وتیغ جراحی واینجورچیزا خیلی میترسم وهمچنین نمی خواهم کسی از دردمن باخبر بشه حتی خونواده ام لطفا مرادقیقا راهنمایی کنید وبگویید چمه؟ آیا فطق یا واریکوسل یا... دارم؟ آیا احتمال داره که من نازا بشم و آیا من میتونم ازدواج کنم؟

2. سلام

1- جدا تا 22 سالگی موهای بیضه رو کوتاه نکردی ؟ حتما بهداشت رو خیلی خوب رعایت می کنید که تابحال مشکلی پیدا نکردید
    در نهایت بی دلیل نگران سوزش هستید . فعلا ژل موبر خیلی نمی تونه کمکت کنه چون موها خیلی بلند هستند . می تونید با تیغ مرغوب ( از این سه جفت 100 تومنی ها نخر ) و در کمال آرامش موها رو از بین ببرید . از ژل اصلاح هم استفاده کن که موضع نرم باشه موقع تراشیدن .
    بعد از اون می تونید از فوم های موبر استاندارد ( از عطاری نخر ) که برای نواحی تناسلی طراحی شده اند استفاده کنی . سوزش خاصی نداره و از داروخانه تهیه کن

2- درد در کیسه بیضه به هیچوجه قابل اغماض نیست و بهتره با این بهانه ها که از تیغ و جراحی می ترسم ، سلامتی خودتونو به خطر نندازید
    اگر رگهای درهم پیچیده در کیسه بیضه حس می کنید احتمالا واریکوسل دارید و در نهایت منتظر تشخیص نباشید . این درد نرمال نیست و نیاز به پیگیری دارد
    اگر به موقع بجنبید احتمالا برای باوریتون مشکلی پیش نمیاد اما ممکنه در صورت مزمن شدن باروری و حتی زندگیتون رو بخطر بندازه
    بچه 10 ساله نیستید که می گید خجالت می کشم و ...
    دزدی هم نکردید
    برید پیش متخصص اورولوژیست ( کلیه و مجاری ادرار )

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. reza222

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از جواابتون ولی می شه بیشتر توضیح بدید؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید