شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس درد

1. با سلام
    هنگام ورزش کردن احساس درد در ناحیه تحتانی شکم و بیضه ها میکنم.
    با تشکر اگر راهنماییم کنید.

2. reza0287 نوشته است: با سلام
    هنگام ورزش کردن احساس درد در ناحیه تحتانی شکم و بیضه ها میکنم.
    با تشکر اگر راهنماییم کنید.

سلام

هنگام ورزش جریان خون سریع شده و فشار خون عمدتا بالا می رود . در این حالت اگر درد نقطه خاصی از بدن را هدف قرار دهد و بخصوص اگر تکرار شود ، نیاز به پیگیری دارد . البته معنیش این نیست که لزوما مشکلی دارید ولی باید پیگیری کنید

بیضه رو تا حدودی می تونید خودتونم با دست و به آرامی از لحاظ وجود زائده و غده یا وجود رگهای پیچیده در هم و ... چک کنید .
    ولی معاینه توسط متخصص داخلی یا اورولوژیست راه بهتری هست .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. باسلام و خسته نباشید.ببخشید اگه طولانیه<xml><o></o>
    من حدودای آبان ماه 2_3ماه بدنسازی برای فوتبال کار میکردم حدودا توی دی ماه فوتبالو شروع کردم جلسه دوم یا سوم بعد از زدن یه شوت یهو حس کردم پشت مقعدم ازداخل قفل شد حتی نمی تونستم راه برم.حدودادو ماه وزنه زدنمو سبک کردم و فوتبال دیگه بازی نکردم.توی عید که رفتم سراغ فوتبال دوباره همون دردوحس کردم فکر کردم به دلیل نا آماده بودنمه یه 2 هفته به تمریناتم ادامه دادم همچنان که دردو شدیداحس می کردم.این اواخردردبه بیضه چپم هم کشیده شد.درحال حاضر بین مقعد وبیضه هام دردو احساس می کنم که بیضه چپم هم همچنین.قابل تشخیص برام نیستش که دقیقا کجاست .این درد فقط درحالتهای دویدن های سرعتی سراغم میاد وگرنه توی دوهای آرام یازنذگی روزمزه اصلاخبری ازش نیست.و هیچ مشکل ادراری و.. ندارم حتی موقع وزنه زدن هم این ئرئو ندارم.الان2_3هته هستش که هیچ فعالیتی ندارم 2 بار هم به دکتر اورولوژی مراجعه کردم که قرصهای مسکن برام تجوزکرد.با مربی حرفه ای بدنسازتیم والیبال صحبت کردم گفتش که احتمال فتخ شدگی هستش به فیزیوتراپ هم مراجعه کردم گفتش یه گرفتگی عصبی هستش که با لیزرخوب میشه.بهجراح داخلی مراجعه کردم برام عکس رنگی نوشته.عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنین <o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. MOOSHI نوشته است: باسلام و خسته نباشید.ببخشید اگه طولانیه<xml><o></o>
    من حدودای آبان ماه 2_3ماه بدنسازی برای فوتبال کار میکردم حدودا توی دی ماه فوتبالو شروع کردم جلسه دوم یا سوم بعد از زدن یه شوت یهو حس کردم پشت مقعدم ازداخل قفل شد حتی نمی تونستم راه برم.حدودادو ماه وزنه زدنمو سبک کردم و فوتبال دیگه بازی نکردم.توی عید که رفتم سراغ فوتبال دوباره همون دردوحس کردم فکر کردم به دلیل نا آماده بودنمه یه 2 هفته به تمریناتم ادامه دادم همچنان که دردو شدیداحس می کردم.این اواخردردبه بیضه چپم هم کشیده شد.درحال حاضر بین مقعد وبیضه هام دردو احساس می کنم که بیضه چپم هم همچنین.قابل تشخیص برام نیستش که دقیقا کجاست .این درد فقط درحالتهای دویدن های سرعتی سراغم میاد وگرنه توی دوهای آرام یازنذگی روزمزه اصلاخبری ازش نیست.و هیچ مشکل ادراری و.. ندارم حتی موقع وزنه زدن هم این ئرئو ندارم.الان2_3هته هستش که هیچ فعالیتی ندارم 2 بار هم به دکتر اورولوژی مراجعه کردم که قرصهای مسکن برام تجوزکرد.با مربی حرفه ای بدنسازتیم والیبال صحبت کردم گفتش که احتمال فتخ شدگی هستش به فیزیوتراپ هم مراجعه کردم گفتش یه گرفتگی عصبی هستش که با لیزرخوب میشه.بهجراح داخلی مراجعه کردم برام عکس رنگی نوشته.عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنین <o></o>

تمام کارهایی که  تا پیش از مراجعه به جراح عمومی کردی وقت تلف کردن بوده
    این عکس رو بگیر حتما

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید