شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم مویی بدن

1. آقای دکتر سلام
    دوتا سوال داشتم 1- من ذاتا کم مو هستم ریشم کم ‍است و به اصطلاح کوسه ام. موی سینه هم ندارم .آیا این عیب است و احساس کمبود می کنم راستی 24 ساله ام .این باعث عدم لذت همسرم میشه؟
    2- فکر می کنم التم کوچیکه. 13سانته ولی قطرش کمه.وقتی نعوظ میشه به طرف شکمم میاد و راست جلو وانمیسته چقدر این مسیله برای زندگی زناشویی مهمه
    ممنون از کمکتون.

2. salek نوشته است: آقای دکتر سلام
    دوتا سوال داشتم 1- من ذاتا کم مو هستم ریشم کم ‍است و به اصطلاح کوسه ام. موی سینه هم ندارم .آیا این عیب است و احساس کمبود می کنم راستی 24 ساله ام .این باعث عدم لذت همسرم میشه؟
    2- فکر می کنم التم کوچیکه. 13سانته ولی قطرش کمه.وقتی نعوظ میشه به طرف شکمم میاد و راست جلو وانمیسته چقدر این مسیله برای زندگی زناشویی مهمه
    ممنون از کمکتون.

سلام

1- مشکلی در میل جنسی که ندارید ؟
    شما می تونید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا مشکلتون بررسی بشه . گاهی مشکلات هورمونی باعث بروز چنین حالتی می شوند و درمان می تواند باعث رفع مشکل شود و گاهی درمان خاصی برای این موضوع نمی توان در نظر گرفت
    و لذت بردن از موی بدن مرد هم در خانمها کاملا سلیقه ای هست . یکسری دوست دارند یکسری اصلا دوست ندارند

در نهایت شما انسانی هستید که احتمالا تحصیلکرده اید . کار می کنید . مطالعه می کنید . هدف دارید و ... مطمئنا کم بودن موی صورت چیزی از وجود انسانی شما نخواهد کاست

2- نعوظ آلت به سمت شکم نادر نیست و در ضمن نشونه بیماری هم نیست . اتفاقا تلویحا نشانه قدرت ماهیچه های لگنی هست که در رابطه موثر هم هستند
    در کل آلت تناسلی مرد موقع نعوظ ممکنست به یک سمت و سویی منحرف بشود و اینحالت تا مانع نزدیکی نشود بیماری محسوب نمی شود و نیاز به درمان ندارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام با تشکر زیاد از دوست عزیز sami28 کابر حرفه ای
    در مورد سوال اولتون که مجردم و تا بحال رابطه ای نداشتم و نمی دونم مشکلی دارم یا نه ولی اجمالا تحریک میشم.
    برای پرسش دوم نیز در مورد سایزش نگفتید.آیا نرماله و اصولا چه چیزی در این رابطه( ارضای همسر) مهمه. در نهایت ایا من نرمالم یانه.
    ممنون از صرف وقتتون برای حل مسایل دوستان.

4. اگر تمایل به رابطه با جنس مخالف دارید ، میشه امیدوار بود مشکل هورمونی ندارید ولی تنها راه مطمئن شدن ، مراجعه به متخصص و بررسی آزمایشگاهی هست
    گاهی از ترکیب ماینوکسیدیل 2% استفاده می شود برای تحریک رویش موهای صورت و ...
    اینها را باید متخصص تشخیص دهد

در مورد سایز هم ، مشکلی ندارید . نگران نباشید 13 سانت کاملا متوسط هست . شما وقتی اصولا رابطه جنسی رو  درست بجا بیارید اونوقت با یک آلت 10 سانتی هم می تونید همسرتون رو دیوونه کنید ولی اگر بلد نباشید چکار باید بکنید با یک آلت 25 سانتی هم در حجله نقش هویج را بازی خواهید کرد .

نگران سایز نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید