شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اپیلاسیون

1. TINAM

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    می خواستم بدونم آیا اصلاح موهای زیربغل و کلیتوریس با سیلک اپیل ممکن مضر باشه؟مخصوصا اینکه میگن باعث سرطان سینه میشه ،درسته؟

2. دوست عزیز اگر قرار باشه اصلاح موهای آلت و زیر بغل باعث سرطان بشه لااقل 50% خانمها باید الان سرطان گرفته باشن!
    اصلاح موهای زیر بغل در تعداد کمی از افراد باعث ایجاد غده شده که اونهم در صورتی که روش اصلاح رو بلد باشید یا این کار رو به فرد متخصصی بسپارید اتفاقی نمیفته،من خیلی خانما رو دیدم که موهای کل بدنشون رو همیشه با موم بر می دارن ولی هیچ مشکلی تا حالا براشون پیش نیومده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. TINAM نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم آیا اصلاح موهای زیربغل و کلیتوریس با سیلک اپیل ممکن مضر باشه؟مخصوصا اینکه میگن باعث سرطان سینه میشه ،درسته؟

سلام،
    خیر، من چنین مطلبی تا به حال نخوانده ام.

4. TINAM

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از پاسختون
    فقط میشه برای موهای زیر پوستی هم من رو راهنمایی کنید.

5. من برای موهای زیر پوستی راه حل آنچنانی ندارم چون خودم هم این مشکل رو دارم فقط توصیه خانم بزرگی! من اینه وقتی به حمام میرید روی موهای زیر پوستی کیسه بکشید این کار تا حدی پوستهای روی موها رو بر میداره و باعث میشه که سر موها از زیر پوست در بیاد.
    امیدوارم موثر باشه.

6. روش جدیدتری که نوه های خانم بزرگ بکار می برند
    استفاده از کرم های ساینده بدن ( اسکراب ) در نواحی مزبور هست که تقریبا کار همون کیسه را می کنند اما باکلاس تر هستند !
    البته گفته می شه از لایه بردارهای بدن هم میشه استفاده کرد ولی بنظرم اسکراب مفیدتر و موثر تره . فقط اولا اسکراب رو موقعی انجام بدید که پوست بدن هیدارته باشه ( مثلا آخر حمام ) و بعد هم یک فشار ملایم دست برای برخورد مواد ساینده روی پوست کفایت می کند و لازم نیست خودتونو به کشتن بدید

موفق باشید

پ.ن : اسکراب برای صورت هم کاربرد دارد . مثلا برای رفع نقاط سرسیاه روی بینی یا فرضا لایه برداری ملایم پوست و ... ( در این مورد هم هیدراته بودن پوست و فشار ملایم باید رعایت شود )

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید