.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » احتمال بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 7352 بازديد •  
تاثیر مدروکسی پروژسترون بر قاعدگی و بارداری

نویسنده پیام
titka
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 19:32    عنوان:  تاثیر مدروکسی پروژسترون بر قاعدگی و بارداری آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با عرض سلام و تبریک سال نو. مدت طولانی است که به دستور پزشک وبرای تنظیم پریود از قرص مدروکسی پروجسترون استفاده میکنم///3ماه قبل رابطه ای مشکوک داشتم.بعد از ان 3 بار و به موقع پریود شدم...سوال و نگرانی من اینست که ایا امکان دارد من باردار باشم و در عین بارداری به علت مصرف مدروکسی باز هم پریود میشوم و ایا  مصرف مدروکسی تاثیری بر نتیجه تست بارداری دارد منفی کاذب///    با تشکر.............

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 19:32    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

titka

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 5 اردیبهشت 1388 - 17:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با  عرض سلامی دوباره . هنوز جوابی به سوال من ندادید. مدت طولانیست به دستور پزشک وبرای تنظیم پریود قرص مدروکسی پروجسترون استفاده میکنم  3 ماه قبل رابطه ای مشکوک داشتم و بعد از ان 3 بار وبه موقع پریود شدم............حالا سوال ونگرانی من اینست که ایا ممکن من باردار باشم و به علت مصرف مدروکسی در عین بارداری بازهم پریود میشم و ایا مصرف این قرص تاثیری بر پاسخ تست بارداری خانگی دارد .... منفی کاذب   /////////  خواهش میکنم جواب من رو بدید....... هر بار  ایمیل پاسخ برام  میاد و من خوشحال میشم  جواب من رو دادین اما  وقتی باز میکنم میبینم جواب در مورد پرده ارتجاعی........... اخه  خودتون بگین این چه ربطی به سوال من داره... خواهش میکنم پاسخ سوال من رو بدین.......خیلی  خیلی خیلی متشکرم...............................

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 20:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
titka نوشته است: با  عرض سلامی دوباره . هنوز جوابی به سوال من ندادید. مدت طولانیست به دستور پزشک وبرای تنظیم پریود قرص مدروکسی پروجسترون استفاده میکنم  3 ماه قبل رابطه ای مشکوک داشتم و بعد از ان 3 بار وبه موقع پریود شدم............حالا سوال ونگرانی من اینست که ایا ممکن من باردار باشم و به علت مصرف مدروکسی در عین بارداری بازهم پریود میشم و ایا مصرف این قرص تاثیری بر پاسخ تست بارداری خانگی دارد .... منفی کاذب   /////////  خواهش میکنم جواب من رو بدید....... هر بار  ایمیل پاسخ برام  میاد و من خوشحال میشم  جواب من رو دادین اما  وقتی باز میکنم میبینم جواب در مورد پرده ارتجاعی........... اخه  خودتون بگین این چه ربطی به سوال من داره... خواهش میکنم پاسخ سوال من رو بدین.......خیلی  خیلی خیلی متشکرم...............................

سلام،
خیر شما باردار نیستید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
titka

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 12:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام.........میخواستم راهنماییم کنید که چند بار برای مرحله لانه گزینی خونریزی صورت میگیره///////////کسی که 26 دی ماه سال 87 اخرین رابطه مشکوکش رو داشته و بعد از اون در تاریخهای 12 بهمن 87 //////  10 اسفند 87/////////  8 فروردین 88//////////5 اردیبهشت 88////////پریود شده البته مثل همیشه با خونریزی کم  و به مدت 6-7 روز و با استفاده از قرص مدروکسی پروجسترون  ایا  در حال لانه گزینی رحم این خونریزیها اتفاق افتاده یا مشکلات حین بارداری  باعث این خونریزیها شده در صورتیکه خود شخص هنوز اطلاع ندارد که ایا باردار است یا نه........................خواهش میکنم کمکم کنید.....تو شرایط بدی هستم.........ازتون ممنونم/////////////

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shima110
اخطارها : 1 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 19:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام.در زمان لانه گزینی به صورت حتمی نیاز نیست که خونریزی رخ دهد در بعضی از اشخاص بوجود می اید که ان هم به صورت یک یا دو لکه خون شما با توجه به مواردی که ذکر کردید به طور حتم باردار نیستید چون 5 ماه به صورت مکرر پریود شده اید پس اصلا جای نگرانی وشک وجود ندارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 19:56    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2023 روز قبل (22 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 158081 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 14:36
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: احتمال بارداری .. 842 sadr 425794 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 02:09
ehsas مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد زیر شکم بعد از نزدیکی و بتا منفی 3 saeideh 20165 پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 14:58
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری در 3و4 روز بعد از پریودی 1 liiiiiiiizzzaaa 14047 دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 - 06:28
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد حاملگی بعد از خونریزی 1 qw1234 4450 چهار‌شنبه 31 مرداد 1386 - 10:03
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید