شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نتیجه آزمایش هورمونی

1. سلام آیا آزمایش های زیر برای بررسی وضع هورمونی کافی هستند....؟با توجه به جواب ها آیا من مشکل دارم?
    LH.........................3.7
      FSH.......................4.9  
    DHEA(SO4).................399
    FREE TESTESTRONE......2.9(ELISA

2. سلام..آقای دکتر....
    من این آزمایش هارو به چند تا دکتر نشون دادم یکی گفت مشکل دارم...دارو داد..دکتر پوستم گفت نیاز نیست دارو مصرف کنی...به دکتر دیگه هم گفت ابن آزمایش ها کمه..حیرون شدم آقای دکتر...ممنون میشم راهنمایی کنید

3. سلام

رنج نرمال آزمایشها البته تا حدودی یکسان است ولی بازهم هر آزمایشگاهی با توجه به دقت کیتهایش رنج نرمال مخصوص خود را دارد
    در برگه آزمایش شما هم حتما این رنج نرمال ذکر شده و بهتره شما اون مقادیر رو هم ذکر کنید
    در نهایت بنظر من در مشکلات هورمونی
    نظر پزشک متخصص غدد و زنان بر نظر متخصص پوست کاملا ارجحیت دارد هرچند که تفسیر این آزمایش شما قاعدتا کار خیلی خاصی هم نیست ولی تجربه یکی از فاکتورهای اصلی هر تفسیریست که بنظر من تجربه متخصص زنان و غدد در این مورد بیشتره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام...یا توجه به اون normal rangeکه نگاه می کردم همه چیز نرمال بود به جز dheaکه باید ماکسیمم 397 میبود حالا من موندم به حرف کدوم دکتر گوش کنم .....نمی دونم آزمایش های جدید رو که کامل ترن نیازه انجام بدم..(چون انجام آزمایش خون برام سخته و بعدش از حال میرم)واقعا حیرون شدم نمیدونم چه کار کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

5. raha250 نوشته است: سلام...یا توجه به اون normal rangeکه نگاه می کردم همه چیز نرمال بود به جز dheaکه باید ماکسیمم 397 میبود حالا من موندم به حرف کدوم دکتر گوش کنم .....نمی دونم آزمایش های جدید رو که کامل ترن نیازه انجام بدم..(چون انجام آزمایش خون برام سخته و بعدش از حال میرم)واقعا حیرون شدم نمیدونم چه کار کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام،
    به نظر من هم فعلا نیاز به اقدامی نیست، دوره بعد که آزمایش دادید نتیجه را با آزمایش فعلی مقایسه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید