شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کاهش میل جنسی (ترک استمنا)

1. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ...
    میخواستم بدونم چطوری میشه میل جنسی رو کاهش داد و از شهوت آدمی کاست ؟

آیا داروی خاصی هم برای این کار وجود دارد ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. iqson نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ...
    میخواستم بدونم چطوری میشه میل جنسی رو کاهش داد و از شهوت آدمی کاست ؟

آیا داروی خاصی هم برای این کار وجود دارد ؟

سلام

در سن شما این انرژی و شور و هیجان طبیعیه و کم کم بابالارفتن سن این میل بالا متعادل تر خواهد شد
    جز اینکه حواستون رو از مسائل تحریک آمیز پرت کنید و در موقعیت ها و شرایط تحریک آمیز قرار نگیرید هیچ درمان توصیه ی دیگری وجود ندارد
    استفاده از دارو که ابدا در این مورد توصیه نمی شود
    شما هم سعی کنید از هرگونه حس بد نسبت به میل جنسی و سرکوب آن بپرهیزید که خوشبختی آینده شما خواه ناخواه با این میل پیوند محکمی خورده .
    این میل اگر بد بود خداوند متعال در اختیار آدمیزاد قرار نمی داد و اینکه چطور ازش استفاده کنیم دست خودمونه
    می دونم برات دردسر درست می کنه اما سعی کن کنترلش کنی نه سرکوب

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام خدمت شما دوست عزیز

درجایی خواندم که فردی که در حال استمنا هست چون تحت فشار روحی است که کارش زودتر تمام شود از ترس اینکه کسی او را ببیند یا در جریان کار او قرار بگیرد لذا به خود فشار می آورد تا کارش را تمام کند واین در دراز مدت برایش نهادینه میشود و هنگام ازدواج این شرطی برایش ماندگار هست و مغز او کشش لازم را ندارد تا بتواند دور به انزال برسد ولذا میبینیم که اکثر مردان (بلا نسبت همه)من جمله خود من از زود انزالی رنج میبرند و چون ذهن آنها به این نقطه رسیده که باید کار زود تمام شود لذا نارضایتیهای را برای فرد و شریک جنسی اش فراهم میآورد

بنده به عنوان یک دوست وایرانی توصیه ای را بشما دارم :

حد الامکان از دیدن صحنه های محرک دوری کنید/سخت است ولی غیر ممکن نیست*

اگر امکان ازدواج هست  آنرا از دست ندهید

این را باید بگویم که فقط باید خودتان بخو اهید و تمام

4. m-f-a نوشته است:
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

درجایی خواندم که فردی که در حال استمنا هست چون تحت فشار روحی است که کارش زودتر تمام شود از ترس اینکه کسی او را ببیند یا در جریان کار او قرار بگیرد لذا به خود فشار می آورد تا کارش را تمام کند واین در دراز مدت برایش نهادینه میشود و هنگام ازدواج این شرطی برایش ماندگار هست و مغز او کشش لازم را ندارد تا بتواند دور به انزال برسد ولذا میبینیم که اکثر مردان (بلا نسبت همه)من جمله خود من از زود انزالی رنج میبرند و چون ذهن آنها به این نقطه رسیده که باید کار زود تمام شود لذا نارضایتیهای را برای فرد و شریک جنسی اش فراهم میآورد

بنده به عنوان یک دوست وایرانی توصیه ای را بشما دارم :

حد الامکان از دیدن صحنه های محرک دوری کنید/سخت است ولی غیر ممکن نیست*

اگر امکان ازدواج هست  آنرا از دست ندهید

در غیر اینصورت اسلام ازدواج موقت یا صیغه را راه حل میداند آن هم نه در دارز مدت

خوشحال میشوم بتوانم کمکتان کنم این آیدی من هست در خدمت شما هستم www.matin_2011@yahoo.com

این را باید بگویم که فقط باید خودتان بخو اهید و تمام

با سلام
    دوست عزیز شما به نکته خوبی اشاره کردید این موضوع باعث میشه که من هیمیشه تاکید کنم عوارض خود ارضایی بیشتر روحی است تا جسمی .چون مسادلی از قبیل نگرانی و استری از سر رسیدن یا سعی در تخریک تکی به وسیله ی خیالات و اوهام خیلی مخرب ایت و تنها راه هم  اینه که روی این موضوع خیلی کیلید نکنید فکر بد نکیند محرکهاتون را از بین ببرید خواه از گفتار دوستی یا مطالعه کتاب و نت و حتی احکام بخش غسلش و نیز فیلم و غیره
    کم کم که ذهن را مشغول مسائل بهتر کنید مشکل حله
    هیچ وقت دیر نیست

5. البته خودارضایی هیچ ربطی به زودانزالی نداره
    و در هیچ منبع علمی چنین ارتباطی ذکر نشده

ضمن اینکه گاهی رابطه جنسیولوژیستها برای درمان زودانزالی و برای دست یافتن به کنترل انزال ، نوعی خودارضایی رو به بیمارانشان توصیه می کنند که اینجا جای پرداختن بهش نیست .

6. سلام آقای سامی
    اگه ممکنه راجع به این موضوع بیشتر توضیح بدید.
    از پاسخ های کاملی که در این سایت ارائه میدهید کمال تشکر را دارم.

7. maepc نوشته است: سلام آقای سامی
    اگه ممکنه راجع به این موضوع بیشتر توضیح بدید.
    از پاسخ های کاملی که در این سایت ارائه میدهید کمال تشکر را دارم.

سلام
    ممنون از لطف شما
    برای اینکه تبلیغ خودارضایی نشه اجمالی توضیح می دم
    که یکی از روشهای کنترل زودانزالی روش استاپ و استارت هست
    به اینصورت که عمل جنسی تا نزدیکی های انزال جلو می رود و سپس فرد عملیات را متوقف می سازد و بعد از اینکه هیجان لحظه انزال رد شد دوباره به کارش ادامه می دهد و ...
    در کشور ما بدلیل اینکه استمنا رو بد و مضر می دونن پزشکان توصیه می کنن حین رابطه جنسی این کار را انجام بدهند ( یعنی توقف و ادامه جریان رو )
    ولی بطور در اصل
    چون انجام این روشه نسبتا درمانی بوسیله یک انسان دیگه ( زن ) کار صحیحی نیست و با توجه به اینکه احتمالا فرد طی این فرایند بارها پیش از اینکه بتواند کار را متوقف کند دچار انزال می شود  و خلاصه تا بخواد از این طریق نتیجه ای حاصل بشه روحیه اون خانم حسابی بهم می ریزد
    توصیه می شود مرد با استفاده از دست مبارکش این روش رو یک یا چند بار در روز انجام بدهد و از این طریق کنترل بهتری روی زمان انزال خود پیدا کند  . البته در این عمل مرد باید تمام سعیش این باشد که به انزال نرسد و یا دیرتر به انزال برسد و غرض لذت بردن و صرفا خودارضایی نیست  . بلکه رسیدن به کنترل از طریق نوعی خودارضایی هست .

در نهایت خودارضایی تنها در صورت افراطی بودن مضر هست
    و ارتباطی هم با زودانزالی ندارد .

8. اگر کسی 4 روز یک بار خود ارضایی کند , به مدت 7-8 سال , در خلقت بچه اون کس
    مشکلی پیش نمیاد یعنی ممکن است بچه ناقص‏الخلقه به دنیا بیاد ؟!

9. iqson نوشته است: اگر کسی 4 روز یک بار خود ارضایی کند , به مدت 7-8 سال , در خلقت بچه اون کس
    مشکلی پیش نمیاد یعنی ممکن است بچه ناقص‏الخلقه به دنیا بیاد ؟!

نه آقا مشکلی پیش نمیاد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید