شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سئوال در مورد مایع منی و حاملگی

1. با سلام خدمت مدیران محترم

سئوالی دارم ممنون میشم جواب منو به صورت کامل بدید . ببخشید من سعی کردم طوری توضیح بدم که منظورم رو متوجه بشید حالا نمیدونم باید همین جوری توضیح میدادم یا اینکه بد توضیح دادم .

در صورتی که از آلت مرد در هنگام خوابیدن با همسر ترشحاتی لزیجی که به صورت طبیعی برای همه پیش میاد در اطراف آلت باشه و خارج بشه با توجه به این موضوع اگر آلت به رو و اطراف دستگاه زن ( همراه با همون ترشحاتی که گفتم ) مالیده بشه و خانم هم پرده بکارت داشته باشه و هم اینکه خانم به صورت خوابیده باشه و بسته بودن پاهای او باعث بشه که دستگاه زن با توجه به فشار بسته باشه و خانم هر از چند گاهی دستگاه خود را با توجه به ترشحات خود با دستمال کاغذی پاک کنه آیا با این موارد احتمال حاملگی وجود داره ؟
    حتی منی از آلت من اصلا به طور کامل خارج نشده و فقط فقط همون ترشحاتی که گفتم در اطراف آلت من بود وجود داشت .

من فقط نمیدونم زمان قائدگی خانمم کی بوده و آیا تو دوران پرخطر به سر میبرده یا نه .

خواهشا راهنماییم کنید .

2. سلام دوست عزیز
    اول باید بگویم پرده بکارت عامل بازدارنده از بارداری نیست.
    در صورت دخول کامل امکان بارداری با پیشاب مرد وجود دارد اما احتمال آن بسیار کم و نادر است.جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. alex2009 نوشته است: با سلام خدمت مدیران محترم

سئوالی دارم ممنون میشم جواب منو به صورت کامل بدید . ببخشید من سعی کردم طوری توضیح بدم که منظورم رو متوجه بشید حالا نمیدونم باید همین جوری توضیح میدادم یا اینکه بد توضیح دادم .

در صورتی که از آلت مرد در هنگام خوابیدن با همسر ترشحاتی لزیجی که به صورت طبیعی برای همه پیش میاد در اطراف آلت باشه و خارج بشه با توجه به این موضوع اگر آلت به رو و اطراف دستگاه زن ( همراه با همون ترشحاتی که گفتم ) مالیده بشه و خانم هم پرده بکارت داشته باشه و هم اینکه خانم به صورت خوابیده باشه و بسته بودن پاهای او باعث بشه که دستگاه زن با توجه به فشار بسته باشه و خانم هر از چند گاهی دستگاه خود را با توجه به ترشحات خود با دستمال کاغذی پاک کنه آیا با این موارد احتمال حاملگی وجود داره ؟
    حتی منی از آلت من اصلا به طور کامل خارج نشده و فقط فقط همون ترشحاتی که گفتم در اطراف آلت من بود وجود داشت .

من فقط نمیدونم زمان قائدگی خانمم کی بوده و آیا تو دوران پرخطر به سر میبرده یا نه .

خواهشا راهنماییم کنید .

با سلام   دوست عزیز اصلا نگران نباشید احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه اما درکل خیلی بهتره از کاندوم استفاده کنید تا ارامشتون همیشه حفظ بشه و نگرانی پیش نیاد و از قدیم گفتن کار از محک کاری عیب نمیکنه
    برای احتیاط هم روش اورژانسی رو توی همین سایت مطالعه کنید
    اما همیشه توصیه نمیشه که دائمی باشه استفاده از روش اورژانسی رو میگم
    و بدونید با وجود بکارت اکان بارداری با پیش اب هم هست پس دقت کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. پس اين نزديكي منقطع كه ميگند چيه؟
    مگه تو نزديكي منقطع آب پيش از انزال از مرد خارج نميشه؟
    پس چرا يكي از روشهاي جلوگيري به شمار ميره؟

يه سوال:
    معذرت ميخوام
    با وجود پرده ي بكارت اگر آقا زير خوابيده باشه خانوم هم باكره باشه و تنبلي تخمدان هم داشته باشه بازم آب پيش از انزال ممكنه خانوم رو حامله كنه ؟ احتمالش يك دهم درصده نه؟

خانومي كه اصلاً قاعده نميشه و تنبلي تخمدان داره از كجا ميتونيم روزهاي پر خطرش رو محاسبه كنيم؟

5. sooma نوشته است: پس اين نزديكي منقطع كه ميگند چيه؟
    مگه تو نزديكي منقطع آب پيش از انزال از مرد خارج نميشه؟
    پس چرا يكي از روشهاي جلوگيري به شمار ميره؟

يه سوال:
    معذرت ميخوام
    با وجود پرده ي بكارت اگر آقا زير خوابيده باشه خانوم هم باكره باشه و تنبلي تخمدان هم داشته باشه بازم آب پيش از انزال ممكنه خانوم رو حامله كنه ؟ احتمالش يك دهم درصده نه؟

خانومي كه اصلاً قاعده نميشه و تنبلي تخمدان داره از كجا ميتونيم روزهاي پر خطرش رو محاسبه كنيم؟

دوست عزیز روش منقطع رو بعنوان یک روش پیشگیری نامناسب با احتمال شکست 30% نام می برند
    جسارتا از پیکان هم بعنوان ماشین نامبرده میشه اما این به معنی مرغوب بودنش نیست !

جواب سوال دومتون اینه که هیچوقت احتمال بارداری صفر نیست هرچند که ممکنه گاهی مثل همین مثال شما شانس بارداری خیلی خیلی پایین بیاد

و جواب سوال سوم رو هم نمی دونم . تنبلی تخمدان اگر حاد و شدید باشد که بارداری منتفی هست
    کلا شما در هر رابطه اگر از کاندوم استفاده کنید و چیزی رو به قضا و قدر واگذار نکنید به خودتون لطف کردید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. با سلام مجدد خدمت همه دوستان که را در این مورد یاری کردند .
    وقعا از شما ممنونم و نمیدونم چه جوری باید تشکر کنم .

من یه سئوال دیگه هم دارم .

من خانمم الان خیلی دستگاه تناسلیش ترشح داره . به خاطر جریان بالا هم نیست . میگه من همیشه اینجوریم .

1- ترشحات بیش ازحد از دستگاه زنان که استروژن و پروژستون هست مگه مربوط به غده هیپیوفیز و هیپوتالاموس نیست ؟

2- الان با این این وضعیت آیا باید به پزشک مراجعه کرد ؟ من الان باید چی کار کنم ؟
    راه تشخیصی چیزی نداره ؟

3- آیا مثلا اگه بدون کاندوم ما فعلا فقط رابطه ساده داریم اونم فقط به این دلیل که همدیگرو بخوایم لمس کنیم آیا امکان بیماری باتوجه به این ترشحات هست ؟ یا از کاندوم استفاده بشه بهتره ؟

4- میشه یه راهنمایی کلی کنید که من الان باید چی کار کنم یا اگه چیزی هست بفزمایید که من بپرسم که مطمئن شم ؟

من خانمم 24 سالشه .

ممنون میشم من رو به طور کامل راهنمایی و در جریان بزارید . آیا این یه بیماریه؟ راه تشخیصش چیه که معلوم بشه بیماری هست یا نه ؟ درمان میشه ؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید .

ممنون .

7. ترشحات زنانه تنها وقتی نیاز به پیگیری دارند که بد بود باشند یا رنگشان تغییر کرده باشد یا همراه سوزش و خارش باشند و یا در دهانه واژن تورم و التهاب دیده شود
    در غیر اینصورت جزو ترشحات طبیعی واژن هستند و نیاز به پیگیری ندارند
    شما باید بدونید ترشحات واژن از بابت غلظت و زیاد و کم بودن گاها دچار تغییر می شوند و این مشکل خاصی نیست
    در این موارد
    تنها توصیه رعایت کامل بهداشت و تعویض زود به زود لباس زیر هست .

8. با سلام

از آنجایی که در حال حاضر روزی 1 پست میتونم بزنم ممنون میشم طبق شماره به این سئوالات من پاسخ بدید .

1- من الان خانمم لباس زیرشو زود زود عوض میکنه و بهداشت را هم کاملا رعایت میکنه ولی این ترشحات همچنان هست و اون عواملی هم که گفتید نداره پس من دیگه خیالم راحت باشه ؟ نیازی به پزشکه زنان نیست ؟

2- من الان مشکلی که خودم دارم فرمودید استفاده از کاندوم بهتره من اصلا تا الان از کاندوم استفاده نکردم ، راستش اصلا روم نمیشه برم بخرم !! نمیدونم باید چی کار کنم !!
    خیلی خجالت میکشم برم داروخانه بگم کاندوم بدید !!
    بعد من در مورد سایز و مارک و این جور چیزا چیزی نمیدونم میشه منو راهنمایی کنید /

3- الان ما که فقط یه رابطه کاکلا ساده ( طبق پست 1) آیا بازهم نیاز به کاندوم هست ؟

ممنون میشم در مورد این موارد هم راهنمایی کنید .

9. دوست عزیز شما مدام یک سوال رو با فعل و فاعل جدید می پرسید

1- خیالتون راحت باشه اگر هیچکدام از علائم عفونت را ندارند . مشکلی نیست

2- دوست عزیز خجالت در این مورد به این مهمی که می تونه به سلامت و آرامش دوطرف کمک کنه معنی نداره
    لینک زیر رو کلیک کن

نحوه خرید کاندوم          

3- بنظر من در هر رابطه ای وجود کاندوم لازم هست . کاندوم فقط برای جلوگیری از بارداری نیست و از انتقال بیماری هم جلوگیری می کند . ضمن اینکه در ساده ترین روابط هم همیشه احتمال اینکه طرفین جوگیر بشوند و کار به جاهای باریک بکشد وجود دارد پس همیشه همراهت کاندوم داشته باش

10. alex2009 نوشته است: با سلام

از آنجایی که در حال حاضر روزی 1 پست میتونم بزنم ممنون میشم طبق شماره به این سئوالات من پاسخ بدید .

1- من الان خانمم لباس زیرشو زود زود عوض میکنه و بهداشت را هم کاملا رعایت میکنه ولی این ترشحات همچنان هست و اون عواملی هم که گفتید نداره پس من دیگه خیالم راحت باشه ؟ نیازی به پزشکه زنان نیست ؟

2- من الان مشکلی که خودم دارم فرمودید استفاده از کاندوم بهتره من اصلا تا الان از کاندوم استفاده نکردم ، راستش اصلا روم نمیشه برم بخرم !! نمیدونم باید چی کار کنم !!

3- الان ما که فقط یه رابطه کاکلا ساده ( طبق پست 1) آیا بازهم نیاز به کاندوم هست ؟

با سلام
    دوست عزیز اگر ترشحات یک خانم در زمان رابطه جنسی باشه از شروع تا پایان و به هر میزان خوب نرماله اما اگر در زمانهای دیگه هم این مشکل وجود داره و میدونید از عفونت نیست ممکن است از عدم ارگاسم همیشگی  باشه معمولا اگر خانمها در طول رابطه هاشون به لذت نرسند ترشحاتشون در زمانهای دیگه هم تراوش میشه چون طبیعتا باید در رابطه هاشون ایشون هم به لذت نهایی برسند
    اما اینم بدونید حتما نباید عفونت با سوزش یا خارش خودش رو نشان بده همین زیادی ترشح خودش نشان دهنده عفونت است پش بهتر است که یک دکتر بروند معاینه نه ضرری داره نه رودبایستی

11. alex2009 نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست عزیز اگر ترشحات یک خانم در زمان رابطه جنسی باشه از شروع تا پایان و به هر میزان خوب نرماله اما اگر در زمانهای دیگه هم این مشکل وجود داره و میدونید از عفونت نیست ممکن است از عدم ارگاسم همیشگی  باشه معمولا اگر خانمها در طول رابطه هاشون به لذت نرسند ترشحاتشون در زمانهای دیگه هم تراوش میشه چون طبیعتا باید در رابطه هاشون ایشون هم به لذت نهایی برسند
    اما اینم بدونید حتما نباید عفونت با سوزش یا خارش خودش رو نشان بده همین زیادی ترشح خودش نشان دهنده عفونت است پش بهتر است که یک دکتر بروند معاینه نه ضرری داره نه رودبایستی

12. سلام

ببخشید در مورد دوره سیکل قائدگی سئوالی داشتم .

اینکه آیا در زمانی که دوره سیکل قائدگی خانم هست دوره پرخطر نامیده میشه و نزدیکی خطر ناکه و یا اینکه بعد از سیکل قائدگی ؟

13. alex2009 نوشته است: سلام

ببخشید در مورد دوره سیکل قائدگی سئوالی داشتم .

اینکه آیا در زمانی که دوره سیکل قائدگی خانم هست دوره پرخطر نامیده میشه و نزدیکی خطر ناکه و یا اینکه بعد از سیکل قائدگی ؟

سلام

احتمال بارداری در دوره خونریزی ( قائدگی ) تقریبا مساوی صفر هست و از این جهت جزو ایام پر خطر نامیده نمی شود اما باید بدونید که نزدیکی در این ایام احتمال بروز و انتقال انواع بیماری و عفونت را در دوطرف بیشتر می کند . پس در این دوره بهتر است اولا نزدیکی رخ ندهد دوما اگر رخ داد حتما همراه کاندوم باشد

دوره پرخطر ( از جهت احتمال بارداری ) حول و حوش تخمکگذاری خانم هست که برای بدست آوردن زمان تخمکگذاری بهتره عبارت " تخمک گذاری " رو در نوار جستجوی گوگل ( بالای همین صفحه ) سرچ کنید تا اطلاعات خوبی بدست بیاورید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید