شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقب رفتن پرده

1. atena7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مرسی از این مطالب مفیدتون
    من یه سوال دارم امیدوارم نگید تکراریه من که نگاه کردم فقط توی جواب یه سوال یه اشاره ای بهش شده بود
    سوالم اینه که آیا واقعا خود ارضایی دختر باعث عقب رفتن و کلفت شدن پرده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تو یه سایت که ماله یه ماما بود خوندم ولی بعد که از یه نفر دیگه که سایت پاسخگویی به مساءل جنسی داشت پرسیدم گفت صحت نداره
    من خودم مدت طولانی با مالش این کارو میکردم و اصلا اطلاع نداشتم که این خود ارضاییه
    حالا به شدت نگرانم هر کاریم میکنم نمیتونم خودمو قانع که برم دکتر البته من میشه گفت ترککردم فقط گاه گاهی این کارو میکنم (به ندرت)
    خواهش میکنم جواب منو کامل بدید

2. atena7 نوشته است: سلام
    مرسی از این مطالب مفیدتون
    من یه سوال دارم امیدوارم نگید تکراریه من که نگاه کردم فقط توی جواب یه سوال یه اشاره ای بهش شده بود
    سوالم اینه که آیا واقعا خود ارضایی دختر باعث عقب رفتن و کلفت شدن پرده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تو یه سایت که ماله یه ماما بود خوندم ولی بعد که از یه نفر دیگه که سایت پاسخگویی به مساءل جنسی داشت پرسیدم گفت صحت نداره
    من خودم مدت طولانی با مالش این کارو میکردم و اصلا اطلاع نداشتم که این خود ارضاییه
    حالا به شدت نگرانم هر کاریم میکنم نمیتونم خودمو قانع که برم دکتر البته من میشه گفت ترککردم فقط گاه گاهی این کارو میکنم (به ندرت)
    خواهش میکنم جواب منو کامل بدید

با سلام
    من هم تا بحال چنین چیزی نشنیده بودم و فکر نمیکنم که درست باشه مگه میشه یک قسمت داخلی از بدن تغیر مکان بده و عقب بره و ضخیم تر هم بشه
    فکر کنم این هم یکی از روش های ترسوند از خودارضایی است
    که وقتی نمی تونند به جوان خیلی راحت بگویند این کار خوب نیست سعی میکنند بترسوننش
    در کل این ذهنیت غلط است و خودارضایی با وجود اینکه اصلا توصیه نمیشه و کار خیلی بدیه اما چنین عارضه ایی نداره
    این نظر شخصی من است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. atena7

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سالم کسی که با اطمینان بیشتری از این موضوع خبر داشته باشه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اخه اگه یه سر به ان سایت بزنید میبیند که چند نفر با این حرف نگران شدن من یه مدتی تو شوک بودم
    یکی از کابرا هم اینو گفته بود تو همین سایت

4. atena7 نوشته است: سالم کسی که با اطمینان بیشتری از این موضوع خبر داشته باشه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اخه اگه یه سر به ان سایت بزنید میبیند که چند نفر با این حرف نگران شدن من یه مدتی تو شوک بودم
    یکی از کابرا هم اینو گفته بود تو همین سایت

سلام
    عقب رفتن پرده بکارت براثر خودارضایی بیشتر شبیه یک شوخیه و امکانپذیر نیست
    بطور کلی باید بدونید در زمینه بکارت نگرانی ها حساسیت ها باعث بوجود آمدن کلی شایعه بی پایه و اساس شده
    شما نگاهتون به حرفهای کوچه  و بازار نباشه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. سلام دوست عزیز
    منم با نظر دوستان عزیزم موافقم.
    اگه سری به مقالات و نظریات که راجع به خود ارضایی در سایت ها ارائه شده است بزنید خواهید دید که به نظر اونها  انسانهایی که خود ارضایی میکنند به مرگشان چیزی نمونده یا نظراتی مانند نازایی کم سویی چشم،لرزش دستان،عدم شنوایی و... را ارائه داده اند.
    خود ارضایی فقط از لحاظ روحی آسیب انسان وارد میکنه و تشابه خاصی به روابط جنسی دارد.اون هم باید بگم در صورت افراط.
    موفق باشید

6. atena7

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر میخواسم ببینم نظر شما و همکارتون که مسئول سوالات زنان هستید درباره این موضوع چیه؟ممنون میشم جوابمو بدید

7. سلام
    قوانین سایت رو که مطالعه بفرمایید متوجه می شید در مواردی که آقای دکتر حس کنن پاسخ داده شده توسط یک کاربر درست و کافی هست - جهت صرفه جویی در وقت و  جلوگیری از ارسال پستهای تکراری - بدون اینکه اظهار نظر مجدد بکنند ، از اون پاسخ تشکر می کنند .

شما می تونید این مورد رو در پاسخ سوال خودتون در همین تاپیک هم ببینید .
    قوانین سایت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید