شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج مايه سفيد رنگ از آلت تناسلي زن

1. سلام

من دو روز پيش با دوستم معاشقه داشتم و به مدت 3 دقيقه دستگاه تناسلي من رو ماليد تا جايي كه تحريك شدم ...

بعد از چند دقيقه احساس سوزش داشتم تا شب ..

فرداي اون روز ظهر به مدت 5 ساعت تا شب مجبور شدم ادرار خود رو در مثانه حبس كنم ... تا اينكه آخر شب رفتم حمام و ديدم يه مايه سفيد از واژنم خارج شده تقريبا شبيه به آبي كه از مرد بعد از ارضا شدن خارج ميشه من براي اولين بار همچين چيزي رو ديده بودم اگه ممكن من رو راهنمايي كنيد كه اين مايه چي بوده ؟ آيا زن هم مثل مرد مايه سفيد ازش خارج ميشه در صورت ارضا شدن؟

با تشكر

2. donya20 نوشته است: سلام

من دو روز پيش با دوستم معاشقه داشتم و به مدت 3 دقيقه دستگاه تناسلي من رو ماليد تا جايي كه تحريك شدم ...

فرداي اون روز ظهر به مدت 5 ساعت تا شب مجبور شدم ادرار خود رو در مثانه حبس كنم ... تا اينكه آخر شب رفتم حمام و ديدم يه مايه سفيد از واژنم خارج شده تقريبا شبيه به آبي كه از مرد بعد از ارضا شدن خارج ميشه من براي اولين بار همچين چيزي رو ديده بودم اگه ممكن من رو راهنمايي كنيد كه اين مايه چي بوده ؟ آيا زن هم مثل مرد مايه سفيد ازش خارج ميشه در صورت ارضا شدن؟

با تشكر

سلام دوست عزیز

سوزشی که شما داشتید احتمالا بخاطر همون فعالیت 3 دقیقه ای بوده
    بهرحال عضو تناسلی خیلی آسیب پذیر هست
    ترشحات زنانه فقط وقتی غیرعادی محسوب می شوند که رنگی ( مثلا سبز ) و بد بو و همراه سوزش و خارش باشند
    و در نهایت
    چیز عجیبی نیست که موقع تحریک و ارضا ترشحات غلیظ تر و  شدید تر باشند ، برخی از خانمها هنگام تحریک و یا ارضا شدن ترشحات غلیظی دارند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. donya20 نوشته است: سلام

با تشكر

با سلام
    ترشحات سفید رنگ که از خانمها خارج میشود یک پدیده طبیعی است و در همه خانمها به صورت نرمال هنگام تحریک پذیری این ترشحات وجود داره و کمک به ارگاسم میکند این ترشحات اگر در حالت عادی و در زمان های غیر از نزدیکی زیادی ترشح شود و تغییر رنگ یا بو داشته باشه یا باعث سوزش شوند نشانگر عفونت است
    اما احساس سوزش در شما ممکنه بابت مالش تند و خیلی زیاد بوده باشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید