شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در اعضا مختلف بدن پس از رابطه

1. با سلام
    مدیریت گرامی  پس از تشکر از سایت پر محتوایتان خواهشمندم نسبت به سئوال بنده توجه نموده ودر صورت امکان راهنمائی لازم را مرقوم فرمائید .
    تشریح اولیه : بنده از اول ازدواجم (حدود 17 سال ) در هر نوبت بعد از رابطه زنا شوئی داشتن با همسرم ، یکی از اعضای بدنم بصورت وحشتناک شروع به درد مینماید.مثلاً ساق پاها ویا کتفها ویا سر معده ودر نهایت سردرد(که در 90درصد موارد سردرد میباشد) که تمامی آنها بسیار طاقت فرسا بوده و مجبور به استفاده از قرصهای مسکن قوی(2ویا 3 قرص پی در پی) همچون ایپوبوروفن را الزامی مینماید.
    سئوال: چرا این اتفاق رخ میدهد؟ آیا اگر این موضوع چیز خاصی نیست راه حلی دارد؟  آیا این موضوع  امکان دارد از عدم و یا نقص در ارضای کامل باشد؟
    پایان: ضمن تشکر مجدد، منتظر جوابیه و یا جوابیه ها میباشم.

2. aliyan نوشته است: با سلام
    مدیریت گرامی  پس از تشکر از سایت پر محتوایتان خواهشمندم نسبت به سئوال بنده توجه نموده ودر صورت امکان راهنمائی لازم را مرقوم فرمائید .
    تشریح اولیه : بنده از اول ازدواجم (حدود 17 سال ) در هر نوبت بعد از رابطه زنا شوئی داشتن با همسرم ، یکی از اعضای بدنم بصورت وحشتناک شروع به درد مینماید.مثلاً ساق پاها ویا کتفها ویا سر معده ودر نهایت سردرد(که در 90درصد موارد سردرد میباشد) که تمامی آنها بسیار طاقت فرسا بوده و مجبور به استفاده از قرصهای مسکن قوی(2ویا 3 قرص پی در پی) همچون ایپوبوروفن را الزامی مینماید.
    سئوال: چرا این اتفاق رخ میدهد؟ آیا اگر این موضوع چیز خاصی نیست راه حلی دارد؟  آیا این موضوع  امکان دارد از عدم و یا نقص در ارضای کامل باشد؟
    پایان: ضمن تشکر مجدد، منتظر جوابیه و یا جوابیه ها میباشم.

با سلام
    دوست عزیز من با توجه به تجربه شخصیم خدمت شما میگم که این حالت ممکنه از خستگیه شما در حین نزدیکی باشه
    پس به شما توصیه میکنم حتما ورزش کنید مخصوصا یک برنامه شنا داشته باشید خیلی موثره ورزش برای اینکه زود خسته نشید و لذت خوبی ببرید خیلی موثره

3. ضمن تشکر از  توجه دوست گرامی سرکار خانم bluesea2008 باید این نکته رو یادآوری کنم که این درد فراتر از خستگی روزمره است آنقدر که مثلاً در سردردها ، همانند میگرن حاد چنان امان آدم رو میبره که در نهایت  به حالت تهوع ختم میشه ! و حداقل با 2 عدد قرص ایپو بوروفن طی دو روز تقریباً آروم میشه .خودم این احتمالو میدم که هورمونی در حین نزدیکی ترشح شده که اون باعث این درد میشه و یا اینکه عدم ارضای کامل منشع اونه ؟ به هر حال هنوز از این موضوع رنج میبرم . در ضمن این مورد رو هم بگم بعضی از اوقات اگر دو بار به فاصله  مثلاً نیم تا یک ساعت از هم،نزدیکی صورت بگیره از اون درد خبری نیست.

4. aliyan نوشته است: ضمن تشکر از  توجه دوست گرامی سرکار خانم bluesea2008 باید این نکته رو یادآوری کنم که این درد فراتر از خستگی روزمره است آنقدر که مثلاً در سردردها ، همانند میگرن حاد چنان امان آدم رو میبره که در نهایت  به حالت تهوع ختم میشه ! و حداقل با 2 عدد قرص ایپو بوروفن طی دو روز تقریباً آروم میشه .خودم این احتمالو میدم که هورمونی در حین نزدیکی ترشح شده که اون باعث این درد میشه و یا اینکه عدم ارضای کامل منشع اونه ؟ به هر حال هنوز از این موضوع رنج میبرم . در ضمن این مورد رو هم بگم بعضی از اوقات اگر دو بار به فاصله  مثلاً نیم تا یک ساعت از هم،نزدیکی صورت بگیره از اون درد خبری نیست.

سلام
    در حین عمل جنسی و بخصوص بعد از ارگاسم ، فشار خون در کلیه اعضای بدن بالا می رود و اینحالت برای کسانی که مشکل میگرن و کلا مشکلات قلب و عروق و مشکلات مغزی ندارند حالتی مثل درد و گرفتگی را تشدید می کند .
    توجه داشته باشید صرفا درد و گرفتگی بعد از عمل جنسی دلیل قاطع بیماری نیست اما توصیه شده کسانی که بعد از این رابطه ( بعد از فعالیت سنگین بدنی ) احساس درد و گرفتگی در هر عضوی ( حتی کلیه و کبد و ... ) دارند جهت پیگیری به پزشک مراجعه کنند . بخصوص وقتی سردردشان با تهوع توام باشد .

این یک توصیه کلی هست و لزوما معنیش بیمار بودن طرف نیست .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. aliyan نوشته است: ضمن تشکر از  توجه دوست گرامی سرکار خانم bluesea2008 باید این نکته رو یادآوری کنم که این درد فراتر از خستگی روزمره است آنقدر که مثلاً در سردردها ، همانند میگرن حاد چنان امان آدم رو میبره که در نهایت  به حالت تهوع ختم میشه ! و حداقل با 2 عدد قرص ایپو بوروفن طی دو روز تقریباً آروم میشه .خودم این احتمالو میدم که هورمونی در حین نزدیکی ترشح شده که اون باعث این درد میشه و یا اینکه عدم ارضای کامل منشع اونه ؟ به هر حال هنوز از این موضوع رنج میبرم . در ضمن این مورد رو هم بگم بعضی از اوقات اگر دو بار به فاصله  مثلاً نیم تا یک ساعت از هم،نزدیکی صورت بگیره از اون درد خبری نیست.

با سلام
    در کنار این که بهتر است منتظر جواب دکتر بمونید و یا به دکتر مراجعه کنید و یک چکاپ خون بدهید چون خیلی از خستگی ها و ضعف ها از کبود اهن است و خیلی راحت رفع میشه اما ممکنه اگر در ارگاسم رسیدن مشکلی دارید مثلا دیر ارگاسم میشوید یا خیلی به ندرت و به خاطر این دچار استرس در حین نزدیکی یا تقلای زیادی برای لذت هستید خوب بهتر است در مورد نحوه رابطه جنسی تون تجدید نظر کنید تا نخواهید انرژی بی خودی هدر هدید تا اذیت شید
    مثلا خیلی از زمانها وقتی ارگاسمی در کار نباشه گرفتگی عضله پیش میاد چون فرد زحمت زیادی میکشه بی نتیجه و این باعث تاثیر روی عضله هاش داره
    به هر حال وقتی میگید اگر به فاصله کمی دوبار رابطه جنسی دارید و مشکلی نخواهد بود احتمال زیاد در بار اول یا از نظر روحی یا جسمی لذتی عایدتون نمیشه که بار دوم ارامش میابید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با تشکر فراوان از اظهار نظر دوستان
    منهم بیشتر با توجه به حالات گفته شده در پارگراف دوم سرکار خانم bluesea2008 که بیشترین تطبیق رو با حالات جسمی خودم داره ، هم نظرم  و فکر میکنم در اثر زود انزال شدن (که بیشتر وقتها اتفاق میافته) و یا عدم نتیجه در ارضا (به واسطه آماده نبودن همسر)، مورد مطروحه ، بیشترین نقش رو داره . حال این سئوال که امیدوارم آخرین اون باشه (و بنده کمتر این گرامیان رو اذیت کنم) مطرح میشه که آیا برای رفع گرفتگی عضلات دارو و یا روش خاصی وجود داره که بشه قبل از نزدیکی مصرف کردویا انجام داد یا نه؟ ضمناً اگه بخوام به دکتر مراجعه کنم باید  کدام دکتر متخصص باشه؟
    به هر حال از ابراز و اعلام نظر خالصانه و بی ریا دوستان  کمال تشکر رو داشته  و از اینکه وقت این عزیزان رو گرفتم معذرت میخوام.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید