شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلال در ارگاسم

1. با سلام به همه دوستان
    من قبلا هنگام ارضا شدن یه حس خیلی خوبی داشتم و تقریبا همه علائم ارگاسم هم داشتم مثل افزایش ضربان قلب و هیجان خیلی زیاد ,سست شدن پاها به طوری که نمی تونستم درست راه برم,سرگیجه و یکم حالت تهوع و................
    ولی الان فقط یه احساس خیلی معمولی دارم و هیچ کدوم از چیزایی که قبلا تجربه می کردم و احساس نمی کنم.حتی گاهی اون رعشه معمولیم برام اتفاق نمی افته.(البته چون حدودا ماهی 1بار می شه رابطه داشته باشم اکثرا بینش یکی 2 بار خود ارضایی می کنم تلفنی با دوستم  ولی قبلا هم خودارضایی میکردم.)
    میخواستم بدونم مشکلم چیه؟؟؟؟؟
    یه سوال دیگه می شه رابطه جنسی به این زودی بعد از یکسال تکراری بشه؟؟؟؟؟
    با اینکه واقعا طرفت و دوست داشته باشی و باهاش لذت ببری؟؟؟؟؟
    یعنی ممکنه من دیگه مثل قبل نشم؟؟؟
    حدود 2 3 ماهه این جوری شدم گفتم خوب می شم ولی نشدم.
    ممنون!!!!

2. کسی نمی خواد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی نمی دونه مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟

3. maryam68 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    من قبلا هنگام ارضا شدن یه حس خیلی خوبی داشتم و تقریبا همه علائم ارگاسم هم داشتم مثل افزایش ضربان قلب و هیجان خیلی زیاد ,سست شدن پاها به طوری که نمی تونستم درست راه برم,سرگیجه و یکم حالت تهوع و................
    ولی الان فقط یه احساس خیلی معمولی دارم و هیچ کدوم از چیزایی که قبلا تجربه می کردم و احساس نمی کنم.حتی گاهی اون رعشه معمولیم برام اتفاق نمی افته.(البته چون حدودا ماهی 1بار می شه رابطه داشته باشم اکثرا بینش یکی 2 بار خود ارضایی می کنم تلفنی با دوستم  ولی قبلا هم خودارضایی میکردم.)
    میخواستم بدونم مشکلم چیه؟؟؟؟؟
    یه سوال دیگه می شه رابطه جنسی به این زودی بعد از یکسال تکراری بشه؟؟؟؟؟
    با اینکه واقعا طرفت و دوست داشته باشی و باهاش لذت ببری؟؟؟؟؟
    یعنی ممکنه من دیگه مثل قبل نشم؟؟؟
    حدود 2 3 ماهه این جوری شدم گفتم خوب می شم ولی نشدم.
    ممنون!!!!

با سلام
    باید خدمت شما بگم که این حالت ممکن است پیش بیاد دلایلش هم متفاوت است اما همیشگی نیست مگر اینکه عدم علاقه در میان باشه شک نگرانی ناراحتی و یا استرس که اینها اگر خودشون برطرف نشوند و تا زمانی که ادامه داشته باشند ارگاسم را تحت تاثیر قرار میدهند
    اما در کل اگر مشکل مهمی در میان نباشه مقطعی است اما کسی نمیتونه زمانشو حدس بزنه که کی درست میشید
    ولی خودارضایی را من اصلا برای کسی که رابطه جنسی داره توصیه میکنم شاید در ظاهر ایرادی نداشته باشه اما در دراز مدت ادم رو نسبت به شریک جنسیش بی میلتر میکنه در کل همیشه ما گفتیم عوارض روحی خودارضایی خیلی بیشتر از جسمیش است
    اما علاقه واقعی و عشق یک محرک خوب جنسی است همیشه
    و در اخر هم خدمت شما میگم که با تفاسیرتون حس کردم شما با دوست پسرتون در ارتباطید و ایشون همسر شما نیستند پس بدونید میل جنسی در رابطه های اینگونه بیشتر تحت تاثیر قرار میگیره درسته که میان همسران هم ممکنه همیشه ارگاسمی در کار نباشه اما شرایط به گونه ی دیگری است
    پس میشه گفت که نوع رابطه هم روی ارگاسم تاثیر داره
    پس اگر مشکلی در نوع رابطتون یا بیماری عفونتی در قسمت تناسلی ندارید که باعث درد حین نزدیکی بشه یا موردی اخلاقی روحی با شریکتون نداید نگران نباشید چون مقطعی است در غیر اینصورت باید به فکر راه حل دیگری باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    از لطفتون ممنونم.
    ولی من یه چیزایی درباره غده فوق کلیه شنیدم که اگر اختلالی در کار اون به وجود بیاد این مشکل رخ میده ایا درسته؟؟؟؟اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم توضیح بده که چه اختلالی و چرا اصلا این اختلال به وجود میاد؟؟؟؟
    هیچ مشکل روحی و استرس و نگرانی وجود نداره.
    امیدوارم همین طور که گفتید مقطعی باشه.

5. یه سوال دیگه ایا ممکنه رابطه جنسی تکراری بشه؟؟؟؟؟
    کسی هست که این حس و داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

6. خب اگه واقعا هيچ مشكل رواني مثل غريبه بودن, محيط ترس از لو رفتن, يا ترس از شنيدن صداها توسط بقيه, يا ترس از بارداري وجود نداشته باشه مشكل از بي عرضگي دوس پسرتون در اجراي اين امر هستVery Happy شايد مقدمات رو رعايت نميكنه و سري به اصل موضوع ميپردازه غافل از اينكه مقدمات براي خانمها به كرات مهمتر از خود عمل هست.هم از لحاظ روحي هم از لحاظ فيزيكي كه باعث جمع شدن خون بيشتر تو نواحي تناسلي ميشه.يا خيلي عوامل فيزيكي و روحي ديگه كه مرد بايد براي رسوندن زن به اوج لذت رعايت كنه مثل رسوندن زن به اين باور سعي داره زن رو در ارضا شدن به خودش مقدم بدونه و غيره.
    دوم اينكه لذتي كه ادم تو اولين رابطه هاش ميبره به علت تازگي داشتن خيلي بيشتر از لذتاش تو تجربه هاي بعديش هست.مگه اينكه شريك جنسيش عوض يشه كه تا حد زيادي تاثير داره ولي بازم به لذت رابطه هاي اولش نميرسه.
    بعدم بزرگترين عيب خودارضايي تو دخترا اينه كه باعث عقب رفتن پرده ي بكارت و ضخيم شدنش ميشه تا حدي كه ممكنه توسط الت نتونه ورداشته بشه.
    موفق باشيد

7. سلام
    ببخشید مثل اینکه گفتم از این مشکلها اصلا وجود نداره و مطمئن باشید انتخاب من یه ادم بی عرضه نیست و شما هم بهتره درست صحبت کنید.
    حتما مشکل اینه که قبلا این چیزارو رعایت میکرده یکدفعه بی عرضه شده یادش رفته دیگه بلد نیست خنده داره.
    بعد من رابطه کامل دارم  پس مشکلی واسه خودارضایی از نظر شما وجود نداره دیگه؟؟؟؟؟؟
    من خودم میدونم خودارضایی باعث مشکلات روحی میشه نه اون چیزایی که شما گفتید اقای unforgiven .

8. ببین مریم خانم

علایق و تمایلات آدم هم طی سالهای زندگیش تغییر می کنه و برخی از این تغییرات موقتی هست .
    یعنی فرضا من عاشق سالاد الویه هستم ( چیه ؟ ایدز که ندارم ... ) ولی همین من ، یکدفعه می بینی 2-3 ماه سمت الویه هم نمی رم و اگر در کنارش انتخاب دیگری داشته باشم حتما اونو انتخاب می کنم ( بدون اینکه بتونم خیلی براش دلیل خاصی پیدا کنم ) اما بعد از مدتی دوباره مثل سابق می شم و الویه رو به تمام عشقهای زندگیم ارجحیت می دم
    رابطه جنسی هم همینه ( البته از نظر من الویه از رابطه جنسی هم بهتره ) ولی این چیز عجیبی نیست که یک مدتی مثل سابق جذاب نباشه . حتما خودتم تجربه های این مدلی  در مورد موزیک موردعلاقه ات ، خواننده دلخواهت یا ...  داشتی

البته نباید هم تصور کنی رابطه جنسی هیچوقت عادی نمیشه
    یکبار جناب دکتر صادقی یکجایی فرمودند ( خیلی نقل قول دقیقی نیست ) که تعداد رابطه جنسی که یک زوج در 3-4 سال اول زندگی برقرار می کنند برابر است با تعداد رابطه هایی که بعد از این 3-4 سال تا آخر دوران زناشویی شون دارند ! ( یک همچین چیزی حالا ) در هرحال یکسال بعد از آشنایی مطمئنا کمی از اون هیجان و شور اولیه کاسته شده و این لزوما به معنی تکراری شدن نیست . در نهایت انتظار نداشته باش در 100% روابطه به ارگاسم هم برسی . بنظر من اگر این درصد روی 90% هم تنظیم شده باشه واقعا جای تبریک داره چون در طول زندگی هزاران دلیل مختلف باعث می شوند گاهی یک رابطه جنسی نه تنها لذت بخش نباشه بلکه دردناک و وحشتناک هم باشه ...

خلاصه خیلی نمی خواد ماتم بگیری که چطور شد اینطوری شد ، فقط اگر حس اگر این لذت نبردن با کاهش میل جنسی هم توام هست و این کاهش میل جنسی روز به روز داره بیشتر میشه اونوقت بهتره به متخصص زنان مراجعه کنی ...

در نهایت اگر منو نمی زنی باید بگم
    تاثیر حالت روحی در این مورد اصلا قابل انکار نیست
    این معنیش این نیست که لزوما به شریک جنسیت علاقه نداری یا اون به شما ...
    اصولا یک دلخوری ساده که آدم می تونه از عزیزترین کسش هم داشته باشه می تونه روی رابطه جنسی تاثیر بذاره . همچنین عدم تمرکز . مثل اینکه فرضا ذهن شما معطوف به قضیه دیگری مثل درس و کار و ... باشه . یا اصلا فکر کردن به یک پسر جدید و ...

خلاصه هر تنش روحی و هر مسئله ای که ذهن شما رو درگیر کرده باشه که لزومی هم نداره اصلا ربطی به رابطه دونفره تون داشته باشه ، می تونه تاثیر خودشو روی رابطه جنسی بذاره

و به همه اینها اضافه کنید مصرف برخی داروها رو ...

خلاصه بنظر من
    شما اگر کاهش میل جنسی رو بشکل واضحی در خودت نمی بینی باید یکم شکیبایی به خرج بدی و مطمئن باشی اوضاع بهتر میشه . در طول زندگی بارها اینگونه مقاطع رو پشت سر خواهید گذاشت .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. به نظرم گاهی همین فکر که ای وای من چرا اورگاسم نمیشم...چه ام شده.. یعنی کی درست می شم؟!, خودش استرس زاست و به نوعی یه عامل بازدارنده بزرگه که البته نمی تونم پیشنهاد کنم بهش فکر نکنید چون همین تلاشتون باعث می شه بیشتر بهش فکر کنید...ولی یه مدت می تونید بیشتر رو چیزهای دیگه در مدت رابطتون تمرکز کنید و من هم مثل بقیه فکر می کنم اگه بعد از چندبار اورگاسم نشدن , اینقدر پریشون بشید احتملا در آینده   سرخوردگی بزرگی براتون پیش میاد چون اینها کاملا طبییعی اند و در طول زندگی مکرر اتفاق می افتند مخصوصا با گذشت زمان تو روابط طولانی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام
    از جواب همگی ممنونم.
    یه سوال دیگه؟؟؟؟؟؟
    ایا 4بار ارگاسم شدن در هر بار رابطه غیر طبیعیه؟؟؟؟؟؟
    اخه من اینطوری بودم و الان دیگه هر دفعه 2بار زوری.
    از یکی که پرسیدم وقتی گفتم 4بار ارگاسم میشدم خیلی تعجب کرد و گفت قبلا غیر طبیعی بودم نه الان؟؟؟؟؟؟؟؟

11. maryam68 نوشته است: با سلام
    از جواب همگی ممنونم.
    یه سوال دیگه؟؟؟؟؟؟
    ایا 4بار ارگاسم شدن در هر بار رابطه غیر طبیعیه؟؟؟؟؟؟
    اخه من اینطوری بودم و الان دیگه هر دفعه 2بار زوری.
    از یکی که پرسیدم وقتی گفتم 4بار ارگاسم میشدم خیلی تعجب کرد و گفت قبلا غیر طبیعی بودم نه الان؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز شما دومین نفری هستی که در مورد 4 بار ارگاسم شدن در یک رابطه سوال می کنی و من اینو به فال نیک می گیرم !
    ببین دوست من 4 بار ارگاسم شدن در یک رابطه آنهم در اولین تجربه ها غیرمعمول هست اما بیماری نیست
    یک خانم بسته به میل جنسی و هیجاناتی که دارد ممکنه خیلی زود به ارگاسم برسند و در طول یک رابطه معمولی چند بار ارگاسم را تجربه کند . بخصوص این حالت در اوایل تجربه رابطه جنسی خیلی غیرعادی نیست . حتی بخشی از زود انزالی آقایان هم به همین اولین تجربه ها و هیجان و نیروی مضاعفی که در اولین رابطه ها هست بر می گرده و به مرور این حالت کاهش پیدا می کنه

بنظر من شما نه اون موقع غیرطبیعی بودید نه الان . فقط به مرور اون هیجان اولیه در شما از بین رفته
    . حتما تایید می کنید که بارهای اول هنوز اتفاقی نیوفتاده ضربان قلبتون تند می شد و ... اما الان اینجوری نیست
    بریم سراغ مثال معروف من
    من وقتی 15 سالم بود دو تا دیس  الویه رو ظرف کسری از ثانیه می خوردم اما الان اون مدلی نیستم .

12. بازم سلام
    میشه بگید چیش غیر طبیعیه؟؟؟؟؟یعنی خیلی زیاده؟؟؟؟؟؟؟
    میشه بگید حالت معمولش چند دفعه است؟؟؟
    پس یعنی این دیگه خیلی غیرمعموله که به یکی دو دقیقه نرسیده ادم به ارگاسم برسه؟؟؟؟؟؟؟؟
    از پاسختون و مثالای معروفتون ممنونم.

13. سلام....خب توانایی آدما باهم فرق می کنه...مثلا یکی مثه شما 4 بار ارگاسم میشه و یکی ممکنه یه بارم زورکی ارگاسم رو تجربه کنه....به نظر من یه امر نسبی هست..حالا نگرانی نداره عزیزم...غیر طبیعی هم نیست تو 2دقیقه ارگاسم شدن...اینمه میگی حالت طبیعیش چند باره...خب بازم تو آدمای مختلف متفاوته....شاید شما منظورت اینه مثلا تو 4 تا رابطه 4 بار ارگاسم میشی..

14. maryam68 نوشته است: بازم سلام
    پس یعنی این دیگه خیلی غیرمعموله که به یکی دو دقیقه نرسیده ادم به ارگاسم برسه؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
    تعداد دفعات رابطه جنسی در یک روز و تعداد تقاضای اون اصلا امر مهم و تعجب اوری نیست
    و این به شرایط و نیاز دو طرف مربوطه دز طمانی هم وقت هم یناز هم عشق فرصت میده که جند بار این عمل انجام بشه و در زمانی حتی یکبارشم زوره
    اصلا بد نیست و تنها مساله ای که وجود داره ممکنه باعث خستگی بشه که اونم باز مهم نیست
    زمان ارگاسم هم به شریک جنسی مربطوه ممکنه ایشون اونقدر حرفه ای باشند که در عرض دو دقیقه به ارگاسم برسونن
    به نظر من اگر کسی در حالت نرمال و دفعات کمتر نتونه لذت ببره باید نگران بشه و بپرسه که ایا مشکلی هست یا نه
    نه شما

15. maryam68 نوشته است: بازم سلام

من اینهمه گفتم غیرطبیعی نیست باز می فرمایید چیش غیرطبیعیه ؟
    گفتم غیرمعمول هست و اینو می تونید از صحبت دوستان و نزدیکانتون هم متوجه بشید . یعنی معمولا این اتفاق رخ نمی ده اما حالا هم که رخ داده بیماری نیست که نیاز به پیگری داشته باشه . علتش توی پست قبلیم توضیح دادم که به چه چیزهایی بستگی داره
    اغلب ایرانیها پیتزا رو با کچاپ می خورن . حالا اگر یکی با سس سالاد بخوره دلیل نمیشه بیمار باشه هرچند که غیرمعموله ( چه گیری دادم به مثالهای غذایی )

خلاصه تکرار می کنم
    شما نه اون موقع مشکلی داشتید نه الان
    تنها اگر کاهش میل جنسی پیشرونده ( نه موقت ) رو بدون اینکه استرس خاصی داشته باشید یا داروخاصی مصرف کنید مشاهده کردید لازمه پیگیری کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید