شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه تلفنی

1. azamooo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت شما من مدتی هست که با اقایی از طریق تلفن و گفتن مطالب رابطه جنسیی ارضا میشم و سوالم اینه که ادامه این کار ضرری برای من و ایشون داره یا نه و اثر بدی ایا روی زندگی ایندمون می زاره؟؟ البته ما قصد ازدواج با همدیگرو داریم و چون الان نمیتونیم این کارو انجام بدیم و همچنین نمی تونیم با هم رابطه واقعی داشته باشیم  به نظر شما کار درستی انجام می دیم یا نه؟؟

2. سلام دوست من
    من زیاد نمیخام حرف بزنم که از حوصله خارج بشه  فقط میخام بگم که به دلیل این که در این نوع رابطه تخیلات نقش اساسی دارند و فکر شما مجبور به خیال پردازی میشه و این خیال پردازی بسیار لذت بخشه شما رو از زندگی واقعی دور میکنه  و کم کم افکار شمارو بیشترو بیشتر به خودش مشغول میکنه و مسلما در زندگی حال واینده شما تاثیر منفی خواهد داشت
    هواسپرتی عدم تمرکز و اضطراب و درنهایت افسردگی میتونن از عوارض این نوع رابطه نسبتا خیالی باشند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    این روش یک نوع خودارضایی با کمک یک شخص دیگری می باشد.و میتوان اثرات روحی شدیدی برای آن در نظر گرفت که همانطور که آقای imantg فرمودند هواسپرتی،عدم تمرکز،اضطراب و افسردگی را نام برد.اما یکی از مهمترین اثرات سو این روش عادت کردن به این روش می باشد و شما را به مقطعی می رساند که فقط از این روش ارضا میشوید.
    سوالی از شما داشتم:
    آیا در هنگام ارتباط تلفنی از اندام تناسلی خودتون هم در ارضا شدن کمک میگرید؟

پیشنهاد من به شما دوست عزیز اینه که این روش رو کنار بذارید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام.
    فکر نمیکنم تفاوت چندانی بین عمل شما و استمنا وجود داشته باشد ! چون هردو  بدون وجود شریک جنسی واقعی و بدون حضور فیزیکی اش انجام میشود !  در هردو تخیل مهمترین فاکتور است و فکر نمیکنم در دراز مدت تاثیر جالبی روی بدن و ذهن داشته باشد , چون رابطه جنسی بطور کامل و ارضا شدن تقریبا مصنوعی و ناکامل صورت میگیرد و ناسالم است !
    بنظرم ممکن است اعتیاد آور هم باشد و بعدها بدون وجود فاکتور تلفن ؛ خود اقدام به اینوع خود ارضایی کنید !!!

5. azamooo نوشته است: با سلام خدمت شما من مدتی هست که با اقایی از طریق تلفن و گفتن مطالب رابطه جنسیی ارضا میشم و سوالم اینه که ادامه این کار ضرری برای من و ایشون داره یا نه و اثر بدی ایا روی زندگی ایندمون می زاره؟؟ البته ما قصد ازدواج با همدیگرو داریم و چون الان نمیتونیم این کارو انجام بدیم و همچنین نمی تونیم با هم رابطه واقعی داشته باشیم  به نظر شما کار درستی انجام می دیم یا نه؟؟

با سلام
    دوستان خیلی خوب توضیح دادند اما من به شما توصیه میکنم که هرگز با چنین فردی ازدواج نکنید چون الان که فقط به رفع نیاز جنسیتون می اندیشید و مسائل دیگر را اهمیت ندادید بهتره که روی این فرد برای داشتن زندگی خیلی خوب حساب باز نکنید
    این کار اصلا پسندیده نیست ربطی به اعتقادات نداره در کل روش غیر معمولی است که روی روحیه افکار و اعصابتون تاثیر منفی میگذاره و نمیتونید در اینده مشترکتون از تلفن استفاده کنید چون حتما بهم عجیب مشکوک میشید و نیز اینکه وقتی اینقدر سریع بفکر ارضای تلفنی از هم افتاده باشید پس نمیشه بعدها به یکدیگر اعتماد کرد

6. roxana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .
    منم تمام سخنان دوستان رو تایید می کنم و علاوه بر این باید بگویم در صورت تکرار این عمل، در طی چند ماه  هم شما و هم آن آقا به این عمل وابسته می شوید ضمن اینکه از عواقب این عمل افسردگی ،پریشانی ، عدم تمرکز و اضطراب را می توان نام برد  و در صورت به سرانجام نرسیدن این رابطه ،بیش از همه شما  به عنوان یک دختر دچار سرخوردگی شدید خواهید شد. البته اینکه شما از همین ابتدا اقدام به  ارضای میل جنسی تان آن هم به این روش نموده اید بحث دیگری است ولی دست کم یک مطلب را بخصوص در مورد آن آقا نشان می دهد و آن اینکه ایشان به هیچ وجه از لحاظ ثبات فکری و روحی قابل اعتماد نخواهند بود و توصیه ی من به شما اکیدا این است که از ادامه ی این رابطه خودداری نمایید و بیش از این خودتان را به این بازی وارد نکنید .
    دوست عزیز چیزی که مسلم است این است که تصمیم گیرنده ی نهایی شما هستید ولی من به شما توصیه می کنم که فکر ازدواج با چنین شخصی را از سرتان بیرون کنید .
    موفق باشید

7. سلام دوست من
    نمیدونم جرا دوستان شمارو از ازدواج با ایشون نهی کردند اما این مساله هیج ربطی به ثبات روحی و... نداره
    ایشون همون کاری رو کردند که شما هم انجام دادید
    اما این رو میدونم که این کار کار درستی نیست
    منظورم ارضا کردن خودتون از این طریقه

8. havij_bastani63 نوشته است: سلام دوست من
    نمیدونم جرا دوستان شمارو از ازدواج با ایشون نهی کردند اما این مساله هیج ربطی به ثبات روحی و... نداره
    ایشون همون کاری رو کردند که شما هم انجام دادید
    اما این رو میدونم که این کار کار درستی نیست
    منظورم ارضا کردن خودتون از این طریقه

با سلام
    دوست عزیز
    رابطه رابطه جنسی اینگونه که خیلی ایراد داره
    اما اگر نگم همه ازدواج ها باید بگم که بیشتر  ازدواج های این مدلی یعنی داشتن رابطه قبل از عروسی مخصوصا رابطه رابطه جنسی حالا ازهر طریقی (تلفنی چتی ...)  بعدها دچار مشکلات فراوانی میشه احساس شک بدگمانی عادت به این روش و ادامه با فرد دیگری که موجب خیانت میشه
    همه مواردی از ازدواج با داشتن رابطه از قبل است که موجب بدختی های فراوانی میشه از جمله طلاق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید