شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ شدن بیضه ها

1. سلام جناب دکتر

پدر من مشکل واریکسل داشتند و همین امر باعث نازا بودن ایشون شده بود و پس از عمل جراحی مشکلشون حل شد. من هم از حدودا 7 سالگی مشکلاتی در بیضه های خودم داشتم که در اون زمان دکتر تشخیص داد که باد فتقه و اگر درد شدید همراه با حالت تهوع داشتم باید سریعا عمل بشم. از اون زمان تا حالا که 24 سال دارم مشکلم حل نشده. سایز بیضه های من تقریبا 2 یا 3 برابر بیضه معمولی هست و گاهی کوچیک میشن اما نه زیاد. و گاهی هم درد داشتم درد خیلی شدید در قسمت تحتانی و سمت چپ شکمم. اما وقتی که شب میخوابیدم صبح خوب شده بود. یکی از دوستان گفت آنتی بیوتیک بخور من هم خوردم و دردم خوب شد اما سایز بیضه هام مخضوصا بیضه چپم همچنان بزرگه... میخواستم ببینم مشکل من چی میتونه باشه؟ آیا خطر ناکه؟ نیازی به پیگیری هست؟ با توجه به اینکه بیضه هام بعضی وقتا به اندازه طبیعی در میان فکر نمی کنم غده ای وجود داشته باشه. با تشکر منتظر پاسختون هستم...

2. سلام
    هرگونه تغییر اندازه و شکل
    وجود درد
    وجود توده و غده
    وجود رگهای درهم پیچیده و اضافی
    در کیسه بیضه غیر طبیعی است و باید پیگیری بشود . لطفا با تجویز های خودسرانه مثل خوردن آنتی بیوتیک نه وقت و پول خودتون رو هدر بدید و نه سلامتیتون رو به زمان واگذار کنید

تنها توصیه من به شما مراجعه به متخصص اورولوژی هست .
    به خودتون لطف می کنید اگر زودتر اینکار رو بکنید
    مشکل هرچه باشه ( از یک مشکل معمولی و ساده تا مشکلات جدی و پیچیده ) نباید بذارید مزمن بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید