.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 9322 بازديد •  
ترک روی آلت تناسلی

نویسنده پیام
mamalijoon

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 5 فروردین 1388 - 00:46    عنوان:  ترک روی آلت تناسلی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام . چند روزیه که روی آلت من ترک هایی ایجاد شده و پوست آلت نازک و لا به لایه چین و چروک های سر آلت نیز به قدری نازک شده که تقریباً شبیه به زخم شدن است. این حالت چند وقت پیش رخ داد و سر آلت به حالت خشکی در آمده ( روی سر آلت سفیدک زده بود ) و دچار ترک خوردگی شد. من ابتدا فکر کردن به علت مشکلات پوستی دچار خشکی شده و با کرم های معمولی چرب کردن ولی همچنان این مشکل ( 6-7 روزه ) خوب نشده است. ( پوست آلت مخصوصا سر آلت و ختنه گاه بسیار نازک شده است )
گاها ( مخصوصاً موقعی که عرق می کنم ) این موضع دچار سوزش می شود.
این ترک ها چرکی نیستند. این چند وقت رابطه جنسی هم نداشتم که به مشکلات مقاربتی شک کنم.
لطفا من را راهنمایی کنید.
ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 5 فروردین 1388 - 00:46    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 5 فروردین 1388 - 15:49    عنوان:  Re: ترک روی آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
mamalijoon نوشته است: سلام . چند روزیه که روی آلت من ترک هایی ایجاد شده و پوست آلت نازک و لا به لایه چین و چروک های سر آلت نیز به قدری نازک شده که تقریباً شبیه به زخم شدن است. این حالت چند وقت پیش رخ داد و سر آلت به حالت خشکی در آمده ( روی سر آلت سفیدک زده بود ) و دچار ترک خوردگی شد. من ابتدا فکر کردن به علت مشکلات پوستی دچار خشکی شده و با کرم های معمولی چرب کردن ولی همچنان این مشکل ( 6-7 روزه ) خوب نشده است. ( پوست آلت مخصوصا سر آلت و ختنه گاه بسیار نازک شده است )
گاها ( مخصوصاً موقعی که عرق می کنم ) این موضع دچار سوزش می شود.
این ترک ها چرکی نیستند. این چند وقت رابطه جنسی هم نداشتم که به مشکلات مقاربتی شک کنم.
لطفا من را راهنمایی کنید.
ممنون

سلام
علل مختلفی ممکنه باعث بروز این اتفاق شده باشد
شاید خوشبینانه ترین خشکی بیش از حد پوست آلت و حساسیت به مواد شوینده باشه که با کرمهای مرطوب کننده ممکنه مشکل حل بشه
بنظر من شما به متخصص پوست مراجعه کنید چون از اینجا و بدون ویزیت عارضه به هیچوجه نمیشه گفت مشکل شما چیه و چه درمانی باید در نظر بگیرید . فعلا بهترین کاری که می تونید بکنید مراجعه به پزشک هست و در ادامه رعایت بهداشت منطقه از جمله تعویض به موقع لباس زیر نخی است .

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : imantg
mamalijoon

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 7 فروردین 1388 - 00:44    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام. با تشکر از جوابتون. می تونم بپرسم حالت بد بینانش چی می تونه باشه و چه عوارضی می تونه در پی داشته باشه ؟ ( آخه تا اونجا که می شه نمی خوام به پزشک مراجعه کنم ، می خوام بدونم اگه چیز بدی نیست تا چند وقت دیگه صبر کنم ببینم بهتر می شه یا نه ولی اگه عوارضی ممکنه در بر داشته باشه ، ناچارا زود تر به متخصص مراجعه کنم.)
بازم تشکر از راهنمایی های شما

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
imantg

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: جمعه 7 فروردین 1388 - 12:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام دوست عزیز
من فکر میکنم نظر اقای سامی رو جدی بگیرید و به پزشک مراجعه کنید
در مورد سلامتی خودتون سهل انگاری نکنید
البته گاها بعضی از اقایان در هنگام خود ارضایی برای لیز کردن الت از مواد شوینده مثل شامپو یا... استفاده میکنند که موجب خشکی پوست الت و بروز علایمی مشابه انچه شما فرمودید میشود
البته این ممکن است درمورد شما صادق نباشد.
پزشک فراموش نشود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 7 فروردین 1388 - 12:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
mamalijoon نوشته است: سلام. با تشکر از جوابتون. می تونم بپرسم حالت بد بینانش چی می تونه باشه و چه عوارضی می تونه در پی داشته باشه ؟ ( آخه تا اونجا که می شه نمی خوام به پزشک مراجعه کنم ، می خوام بدونم اگه چیز بدی نیست تا چند وقت دیگه صبر کنم ببینم بهتر می شه یا نه ولی اگه عوارضی ممکنه در بر داشته باشه ، ناچارا زود تر به متخصص مراجعه کنم.)
بازم تشکر از راهنمایی های شما

سلام

شما رو باید ترسوند ،
بدترین حالتش اینه که شما سرطان آلت تناسلی گرفته باشید ! خوبه ؟
چرا فکر می کنید فقط در بدترین حالت باید به پزشک مراجعه کرد ؟ می دونی گاهی اگر امروز بجنبی اصلا هیچوقت به بدترین حالت نمی رسی ؟ می دونی گاهی وقتی به بدترین حالت رسیدی دیگه راه برگشت نداری ؟ نه فقط در این مورد که در کل بیماریها و کل زندگی

مشکل پوستی آلت شما رو نمیشه از اینجا ردیابی کرد چون نمیشه ضایعه رو از اینجا دید و تازه شرح حالی که شما می دید ممکنه بجای روشنگر بودن گمراه کننده هم باشه . فرضا ممکنه یکی زگیل تناسلی رو جوری توصیف کنه که تگ پوستی دیده بشه و اینها باهم متفاوتند اما در مورد شما هنوزم دم دست ترین حدس و گمان همان خشکی و حساسیت پوست هست که بهتره اگر خودارضایی داری به خودت استراحت بدی و سعی کنی پوست آلتت رو ضمن رعایت بهداشت کامل از خشکی بیش از حد دور کنی و البته بهتره از کرمهای مرطوب کننده دور چشم حاوی ویتامین ای برای اینکار استفاده کنی .
ولی عوامل دیگری هم ممکنه باعث بروز چنین ضایعاتی بشه مثل
عفونت‌ ناشي‌ از باكتري‌ها و قارچها . حساسیت به مواد شیمیایی ( صابون و مواد لباسشویی ) بی حس کننده ها و مواد موجود در کاندوم و ...

خلاصه به خودت لطف می کنی اگر بری پیش اورولوژیست و یا متخصص پوست

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 7 فروردین 1388 - 12:42    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

mamalijoon

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 9 فروردین 1388 - 00:22    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
امروز بالاخره با کلی خجالت رفتم دکتر ارولوژیست.  
دکتر گفت مشکل خاصی نیست . یه پماد بتامتازون و یه کلوتریمازول داد ، گفت  از این دو تا هر کدومو که دیدی بهتره استفاده کن .
گفتم بیام اینجا هم بگم دکتر چه دارویی داده و هم از دوستانی که راهنماییم کردن ( با زور فرستادنم دکتر   ) تشکر کنم .
از رامنایی هاتون و از این سایت خوبتون ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2069 روز قبل (9 فروردین 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. خشونت در روابط جنسی 5 narciso 3238 شنبه 20 اسفند 1390 - 00:43
t12345 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ایجاد جوش روی صورت بعد از رابطه ی دهانی 8 ehlame 8401 دوشنبه 23 اسفند 1389 - 20:06
1984 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آيا رابطه جنسی بدن را فرسوده مي كند؟ 2 zahra1322 3970 دوشنبه 11 خرداد 1388 - 23:07
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا نحوه خود ارضایی من مشکلی برایم ایجاد می کند؟ 1 baham1 23299 شنبه 16 آذر 1387 - 23:40
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد عدم تمایل به ایجاد رابطه جنسی 7 sami_woody 12681 چهار‌شنبه 24 مهر 1387 - 23:07
bluesea2008 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید