شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترک روی آلت تناسلی

1. سلام . چند روزیه که روی آلت من ترک هایی ایجاد شده و پوست آلت نازک و لا به لایه چین و چروک های سر آلت نیز به قدری نازک شده که تقریباً شبیه به زخم شدن است. این حالت چند وقت پیش رخ داد و سر آلت به حالت خشکی در آمده ( روی سر آلت سفیدک زده بود ) و دچار ترک خوردگی شد. من ابتدا فکر کردن به علت مشکلات پوستی دچار خشکی شده و با کرم های معمولی چرب کردن ولی همچنان این مشکل ( 6-7 روزه ) خوب نشده است. ( پوست آلت مخصوصا سر آلت و ختنه گاه بسیار نازک شده است )
    گاها ( مخصوصاً موقعی که عرق می کنم ) این موضع دچار سوزش می شود.
    این ترک ها چرکی نیستند. این چند وقت رابطه جنسی هم نداشتم که به مشکلات مقاربتی شک کنم.
    لطفا من را راهنمایی کنید.
    ممنون

2. mamalijoon نوشته است: سلام . چند روزیه که روی آلت من ترک هایی ایجاد شده و پوست آلت نازک و لا به لایه چین و چروک های سر آلت نیز به قدری نازک شده که تقریباً شبیه به زخم شدن است. این حالت چند وقت پیش رخ داد و سر آلت به حالت خشکی در آمده ( روی سر آلت سفیدک زده بود ) و دچار ترک خوردگی شد. من ابتدا فکر کردن به علت مشکلات پوستی دچار خشکی شده و با کرم های معمولی چرب کردن ولی همچنان این مشکل ( 6-7 روزه ) خوب نشده است. ( پوست آلت مخصوصا سر آلت و ختنه گاه بسیار نازک شده است )
    گاها ( مخصوصاً موقعی که عرق می کنم ) این موضع دچار سوزش می شود.
    این ترک ها چرکی نیستند. این چند وقت رابطه جنسی هم نداشتم که به مشکلات مقاربتی شک کنم.
    لطفا من را راهنمایی کنید.
    ممنون

سلام
    علل مختلفی ممکنه باعث بروز این اتفاق شده باشد
    شاید خوشبینانه ترین خشکی بیش از حد پوست آلت و حساسیت به مواد شوینده باشه که با کرمهای مرطوب کننده ممکنه مشکل حل بشه
    بنظر من شما به متخصص پوست مراجعه کنید چون از اینجا و بدون ویزیت عارضه به هیچوجه نمیشه گفت مشکل شما چیه و چه درمانی باید در نظر بگیرید . فعلا بهترین کاری که می تونید بکنید مراجعه به پزشک هست و در ادامه رعایت بهداشت منطقه از جمله تعویض به موقع لباس زیر نخی است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام. با تشکر از جوابتون. می تونم بپرسم حالت بد بینانش چی می تونه باشه و چه عوارضی می تونه در پی داشته باشه ؟ ( آخه تا اونجا که می شه نمی خوام به پزشک مراجعه کنم ، می خوام بدونم اگه چیز بدی نیست تا چند وقت دیگه صبر کنم ببینم بهتر می شه یا نه ولی اگه عوارضی ممکنه در بر داشته باشه ، ناچارا زود تر به متخصص مراجعه کنم.)
    بازم تشکر از راهنمایی های شما

4. سلام دوست عزیز
    من فکر میکنم نظر اقای سامی رو جدی بگیرید و به پزشک مراجعه کنید
    در مورد سلامتی خودتون سهل انگاری نکنید
    البته گاها بعضی از اقایان در هنگام خود ارضایی برای لیز کردن الت از مواد شوینده مثل شامپو یا... استفاده میکنند که موجب خشکی پوست الت و بروز علایمی مشابه انچه شما فرمودید میشود
    البته این ممکن است درمورد شما صادق نباشد.
    پزشک فراموش نشود

5. mamalijoon نوشته است: سلام. با تشکر از جوابتون. می تونم بپرسم حالت بد بینانش چی می تونه باشه و چه عوارضی می تونه در پی داشته باشه ؟ ( آخه تا اونجا که می شه نمی خوام به پزشک مراجعه کنم ، می خوام بدونم اگه چیز بدی نیست تا چند وقت دیگه صبر کنم ببینم بهتر می شه یا نه ولی اگه عوارضی ممکنه در بر داشته باشه ، ناچارا زود تر به متخصص مراجعه کنم.)
    بازم تشکر از راهنمایی های شما

سلام

شما رو باید ترسوند ،
    بدترین حالتش اینه که شما سرطان آلت تناسلی گرفته باشید ! خوبه ؟
    چرا فکر می کنید فقط در بدترین حالت باید به پزشک مراجعه کرد ؟ می دونی گاهی اگر امروز بجنبی اصلا هیچوقت به بدترین حالت نمی رسی ؟ می دونی گاهی وقتی به بدترین حالت رسیدی دیگه راه برگشت نداری ؟ نه فقط در این مورد که در کل بیماریها و کل زندگی

مشکل پوستی آلت شما رو نمیشه از اینجا ردیابی کرد چون نمیشه ضایعه رو از اینجا دید و تازه شرح حالی که شما می دید ممکنه بجای روشنگر بودن گمراه کننده هم باشه . فرضا ممکنه یکی زگیل تناسلی رو جوری توصیف کنه که تگ پوستی دیده بشه و اینها باهم متفاوتند اما در مورد شما هنوزم دم دست ترین حدس و گمان همان خشکی و حساسیت پوست هست که بهتره اگر خودارضایی داری به خودت استراحت بدی و سعی کنی پوست آلتت رو ضمن رعایت بهداشت کامل از خشکی بیش از حد دور کنی و البته بهتره از کرمهای مرطوب کننده دور چشم حاوی ویتامین ای برای اینکار استفاده کنی .
    ولی عوامل دیگری هم ممکنه باعث بروز چنین ضایعاتی بشه مثل
    عفونت‌ ناشي‌ از باكتري‌ها و قارچها . حساسیت به مواد شیمیایی ( صابون و مواد لباسشویی ) بی حس کننده ها و مواد موجود در کاندوم و ...

خلاصه به خودت لطف می کنی اگر بری پیش اورولوژیست و یا متخصص پوست

6. امروز بالاخره با کلی خجالت رفتم دکتر ارولوژیست.  
    دکتر گفت مشکل خاصی نیست . یه پماد بتامتازون و یه کلوتریمازول داد ، گفت  از این دو تا هر کدومو که دیدی بهتره استفاده کن .
    گفتم بیام اینجا هم بگم دکتر چه دارویی داده و هم از دوستانی که راهنماییم کردن ( با زور فرستادنم دکتر   ) تشکر کنم .
    از رامنایی هاتون و از این سایت خوبتون ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید