شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال پزشکی سینه

1. با سلام دختر 24 ساله هستم مدتی کوتاه است که از هر دو سینه ترشح بی رنگ دارم البته دیر به دیر و همراه خارش شدید در بعضی مواقع .ولی درد ندارم سونوگرافی کردم جوابش این بود که فقط لنف نودری اکتیو در هر دو اگزیلر مشهود است
    منظور چیست ومشکل من چیه با دوا حل میشه

2. simayi نوشته است: با سلام دختر 24 ساله هستم مدتی کوتاه است که از هر دو سینه ترشح بی رنگ دارم البته دیر به دیر و همراه خارش شدید در بعضی مواقع .ولی درد ندارم سونوگرافی کردم جوابش این بود که فقط لنف نودری اکتیو در هر دو اگزیلر مشهود است
    منظور چیست ومشکل من چیه با دوا حل میشه

سلام،
    لنف نود یعنی غدد لنفاوی که لنف ناحیه پستان را تخلیه می کنند که در صورت ایجاد عفونت یا مشکلات دیگر تحریک شده و واکنش نشان می دهند (ری اکتیو).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از شما یعنی مشکل خاصی نیست با قرص درمان میشه

4. simayi نوشته است: ممنون از شما یعنی مشکل خاصی نیست با قرص درمان میشه

سلام،
    نمی توان نظر قطعی داد، ولی اولین احتمال وجود عفونت است که معمولا با دارو برطرف می شود، حتما نتیجه آزمایش را به پزشک معالجتان نشان دهید تا درمان و پیگیری های لازم را انجام دهد.

5. من پسری هستم 23ساله که ازدرد درناحیه زیرسینه رنج میبرم این دردقبلاهرچندوقت یک باربه سراغم می آمدولی دو هفته ای هست که هرروزبه سراغم میادوهرروزی چنددفعه وهردفعه چندثانیه وتنفسم هم دچارمشکل می شه والان 3روزه که دردنگرفته می خواستم ببینم که این دردخطرناک هست وامکان داره که ارثی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واحتمال به حالت اول برگشتن من وجودداره لازم به ذکرکه این درددرزیرسینه چپ من هست خواهشامراراهنمایی کنید متشکرم.........

6. 4263 نوشته است: من پسری هستم 23ساله که ازدرد درناحیه زیرسینه رنج میبرم این دردقبلاهرچندوقت یک باربه سراغم می آمدولی دو هفته ای هست که هرروزبه سراغم میادوهرروزی چنددفعه وهردفعه چندثانیه وتنفسم هم دچارمشکل می شه والان 3روزه که دردنگرفته می خواستم ببینم که این دردخطرناک هست وامکان داره که ارثی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واحتمال به حالت اول برگشتن من وجودداره لازم به ذکرکه این درددرزیرسینه چپ من هست خواهشامراراهنمایی کنید متشکرم.........

سلام
    درد قفسه سینه علل مختلفی داره که یکیش مشکلات قلب و عروقه ولی همه اش این نیست
    با توجه به شدت درد و تکرار شدن اون و مشکلی که برای تنفستون ایجاد می کنه توصیه می کنم در اسرع وقت به متخصص قلب و عروق و یا متخصص داخلی مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید