شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قارچ روی آلت

1. با سلام
    من مرد، متاهل و حدود 14 سال است که ازدواج کرده و با هیچ کسی غیر از همسرم رابطه جنسی نداشته ام.
    حدود 4 تا 5 ماه است که بر روی آلتم نقطه های کوجک پوست مانند ایجاد می شود که بعدآ جای آن لکه های روشن قارچ مانند می ماند ( شبیه لکه های قارچی روی پوست بدن). هیچ خارش یا التهابی هم ندارد . خودم فکر می کنم بعد از یک مرتبه که نوعی کاندوم تاخیری استفاده کردم این عارضه ایجاد شد . البته کاندوم سالم و تاریخ مصرف داشت و از داروخانه معتبر تهیه کرده بودم . فقط روی کاندوم چیزی شبیه روغن جامد سفید رنگ بود که به راحتی جدا میشد. لطفآ راهنمایی کنید اگر پماد یا دارویی وجود دارد در صورت امکان به پزشک حواله ندهید که خیلی سخته.

2. sal63ahm2000 نوشته است: با سلام
    من مرد، متاهل و حدود 14 سال است که ازدواج کرده و با هیچ کسی غیر از همسرم رابطه جنسی نداشته ام.
    حدود 4 تا 5 ماه است که بر روی آلتم نقطه های کوجک پوست مانند ایجاد می شود که بعدآ جای آن لکه های روشن قارچ مانند می ماند ( شبیه لکه های قارچی روی پوست بدن). هیچ خارش یا التهابی هم ندارد . خودم فکر می کنم بعد از یک مرتبه که نوعی کاندوم تاخیری استفاده کردم این عارضه ایجاد شد . البته کاندوم سالم و تاریخ مصرف داشت و از داروخانه معتبر تهیه کرده بودم . فقط روی کاندوم چیزی شبیه روغن جامد سفید رنگ بود که به راحتی جدا میشد. لطفآ راهنمایی کنید اگر پماد یا دارویی وجود دارد در صورت امکان به پزشک حواله ندهید که خیلی سخته.

سلام،
    بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد، ولی اگر به دنبال استفاده از نوع خاصی کاندوم بوده شاید به دلیل حساسیت به مواد آن باشد.

3. با سلام

من هم 23 سال دارم و تا به حال با کسی ارتباط جنسی نداشتم.
    مدتی پیش (6 ماه قبل) متوجه شدم در اطراف آلتم لکه های قهوه ای رنگ وجود دارد که موجب خارش در پوست آلتم می شد که در ادامه وجود این مشکل به متخصص پوست رفتم که تشخیص ایشان قارچ بود و با تجویز چند دارو این لکه ها از بین رفت ولی دلیل وجود این قارچها را نگفت.

به نظر شما این قارچها از چه راهی به وجود آمده اند؟
    آیا امکان دارد دوباره به وجود بیاید؟
    در آخر از زحماتتان خالصانه متشکرم

4. babaali نوشته است: با سلام

من هم 23 سال دارم و تا به حال با کسی ارتباط جنسی نداشتم.
    مدتی پیش (6 ماه قبل) متوجه شدم در اطراف آلتم لکه های قهوه ای رنگ وجود دارد که موجب خارش در پوست آلتم می شد که در ادامه وجود این مشکل به متخصص پوست رفتم که تشخیص ایشان قارچ بود و با تجویز چند دارو این لکه ها از بین رفت ولی دلیل وجود این قارچها را نگفت.

به نظر شما این قارچها از چه راهی به وجود آمده اند؟
    آیا امکان دارد دوباره به وجود بیاید؟
    در آخر از زحماتتان خالصانه متشکرم

سلام

رعایت نکردن بهداشت شخصی
    استفاده از توالت عمومی بخصوص فرنگی
    استخر و باشگاه بدنسازی و سونا هم می تونن مرکز انتقال باشند
    و خلاصه هرگونه تماس اتفاقی با عامل انتقال دهنده

بله درصورت تحقق شرایط بروز بیماری و یا تماس دوباره با عامل بیماری همیشه احتمال بروز دوباره این مشکل بخصوص هست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید