شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فرق ترشحات مردان با اسپرم و قدرت باروري آنها

1. سلام !!

1- سوالم در مورد ترشحات آقايونه وقتي كه تحريك ميشن !! اينكه فرق اين ترشحات با اسپرم چيه ؟ و آيا  اين ترشحات براي خانوما خطر بارداري دارن يا نه ؟!

2- دختران ميتونن باردار بشن ؟ من شنيده بودم كه از راه منافذي كه روي پرده هست اين امكان وجود داره !؟

اگه توضيحاتتون كامل باشه خيلي ممنون ميشم !

2. havayebaro0oni نوشته است: سلام !!

1- سوالم در مورد ترشحات آقايونه وقتي كه تحريك ميشن !! اينكه فرق اين ترشحات با اسپرم چيه ؟ و آيا  اين ترشحات براي خانوما خطر بارداري دارن يا نه ؟!

2- دختران ميتونن باردار بشن ؟ من شنيده بودم كه از راه منافذي كه روي پرده هست اين امكان وجود داره !؟

اگه توضيحاتتون كامل باشه خيلي ممنون ميشم !

سلام

1- سوالتون فکر کنم کمی ایراد فنی داره . بنظرم سوال شما در مورد تفاوت منی و مایع پیش از انزال هست . اما همینجا باید بگم که منی مایعیست که موقع انزال از آقایان صادر می شود . این مایع احتمالا همواره حاوی اسپرم هست مگر مواقعی که مشکلی در باروری وجود داشته باشد . در حقیقت اسپرم یکی از محتویات منی هست .

اما تفاوت منی و مایع پیش از انزال
    منی که مشخصه چی هست و کی خارج می شه
    مایع پیش از انزال اما همونطور که از اسمش مشخصه موقع تحریک شدن از آلت آقایون خارج میشه . این مایع می تونه بسیار اندک باشه بطوری که مورد توجه قرار نگیره و می تونه نسبتا زیاد باشه . نکته مهم اینجاست که تمام نکاتی که درباره منی اهم از مراقبتهای بارداری و انتقال بیماری باید رعایت کنیم در مورد مایع پیش از انزال هم باید در نظر بگیریم
    زیرا این مایع هم می تواند حامل اسپرم باشد و احتمال بارداری با این مایع هم هرچند بالا نیست اما وجود دارد

2- بله . بکارت به هیچ وجه نمی تواند یک مانع 100% در برابر بارداری باشد و اگر انزال در دهانه واژن صورت بگیرد امکان اینکه منی و به تبع اسپرم از طریق منافذ بکارت وارد دهلیز بشود و شخص باردار گردد وجود دارد . از اینرو همواره توصیه در اینگونه موارد هرگز سهل انگاری نکنید چون به عواقب بعدیش اصلا نمی ارزد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام دکتر جون
    من از نوجوانی دچار خودآرضائی بودم تا حدود 1 سال پیش الان ترکش کردم ولی عوارزش مثله ترشحات بیضوی سریع وضعف و کبودی چمام هنوز فرقی نکرده .  الان با دیدن 1 صحنه شروع به ترشح میکنه و اعصابم هم به هم ریخته ترم قبلی سره امتحان از استرس گیر نبود بی اختیار ادرار کنم . یعنی این تمرین کیگل واسم خوبه / من تا حالا رابطه جنسی نکردم . حلا بگو چیکار کنم. منتظره جوابم روم  نمیشه برم دکتر. مریسییییییییییییییییییییییییییییییییی. (علی22 ساله)

4. mamad0311 نوشته است: سلام دکتر جون
    من از نوجوانی دچار خودآرضائی بودم تا حدود 1 سال پیش الان ترکش کردم ولی عوارزش مثله ترشحات بیضوی سریع وضعف و کبودی چمام هنوز فرقی نکرده .  الان با دیدن 1 صحنه شروع به ترشح میکنه و اعصابم هم به هم ریخته ترم قبلی سره امتحان از استرس گیر نبود بی اختیار ادرار کنم . یعنی این تمرین کیگل واسم خوبه / من تا حالا رابطه جنسی نکردم . حلا بگو چیکار کنم. منتظره جوابم روم  نمیشه برم دکتر. مریسییییییییییییییییییییییییییییییییی. (علی22 ساله)

سلام

هیچکدوم اینایی که گفتید از عوارض خودارضایی نیست
    معمولا وقتی هیجان جنسی زیاد باشد این حالتها رخ می دهد و زودانزالی در اولین رابطه ها نیز تحت تاثیر همین هیجانات هست که به مرور و با فروکش کردن هیجانات اولیه این وضع هم بهتر می شود  و بطور کلی تا شما رابطه جنسی نداشته باشید خیلی نمیشه روی اینکه زودانزالی دارید یا نه حساب باز کرد
    در کل در وضعیت شما
    البته تمرینات کیگل مفید خواهد بود
    اما زودانزالی وقتی از یک حدی شدید تر باشه تنها با مراجعه به اورولوژیست و مشاور تحت کنترل در میاد
    توصیه هایی مثل
    پرهیز از قرار گرفتن در صحنه های تحریک کننده
    تمرکز روی درس و کار و تفریحات دیگر
    به شما کمک خواهد کرد و استفاده از اسپری و ژل بی حس کننده وقتی شما رابطه جنسی ندارید به بدردتون هم نمی خوره

در مورد دور چشم هم توصیه های زیر رو اجرا کن و بعد از 4 هفته حالشو ببر

1- خواب منظم و کافی ( از همه چیز مهمتره )
    2- مصرف لااقل 7 لیوان آب در روز ( آب نه چای )
    3- مصرف سبزیجات و میوجات تازه
    4- پرهیز از استرس
    5- خوردن روزی یک عدد قرص ویتامین C
    6- اگر خیلی کبودی دور چشم داری از کرم دورچشم ( ایرانی هم بود ، بود ) شبها استفاده کن

موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید