شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (احتمال باردار شدن)

1. سلام
    شاید بی ادبی باشه که من این موضوع رو تو تالارمطرح کنم به هر حال مجبورم
    به خاطر رابطه جنسی نا سالمی که داشتم این مو ضوع رو مطرح کنم
    اگه یه دختر 16 ساله که پرده سالمی داره ([SIZE=3][B]پرده بکارت هنوز پاره نشده است و دختر باکره است[/B][/SIZE]) منی بین پاهای اون ریخته شود
    {{{[B]در ضمن یک ساعت بعد از ترشح منی به بین پاها از روی ترس 2 عدد قرص زد بارداری مصرف شده و ادامه میدهد}[/B]}}
    و به از بین پاهای اون به شرت رسیده باشه حدود 3ساعت شرت اغشته به منی بوده و محل اغشته تماس نسبی با مهبل داشته

1:ایا در این صورت ممکن است که دختر باردار شود
    2:ایا مبهل منی را به داخل خود میمکد
    3:علاعم اطمینان اور که نشان دهنده باردار نشده است کدام است و یا پس از چند روز چگونه ظاهر میشوند
    4:توصیه کلی شما اقای دکتر و دوستان چیست
    خواهش میکنم من را از نگرانی دربیاورید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. pilotjoon نوشته است: سلام
    شاید بی ادبی باشه که من این موضوع رو تو تالارمطرح کنم به هر حال مجبورم
    به خاطر رابطه جنسی نا سالمی که داشتم این مو ضوع رو مطرح کنم
    اگه یه دختر 16 ساله که پرده سالمی داره (پرده بکارت هنوز پاره نشده است و دختر باکره است) منی بین پاهای اون ریخته شود
    {{{در ضمن یک ساعت بعد از ترشح منی به بین پاها از روی ترس 2 عدد قرص زد بارداری مصرف شده و ادامه میدهد}}}
    و به از بین پاهای اون به شرت رسیده باشه حدود 3ساعت شرت اغشته به منی بوده و محل اغشته تماس نسبی با مهبل داشته

1:ایا در این صورت ممکن است که دختر باردار شود
    2:ایا مبهل منی را به داخل خود میمکد
    3:علاعم اطمینان اور که نشان دهنده باردار نشده است کدام است و یا پس از چند روز چگونه ظاهر میشوند
    4:توصیه کلی شما اقای دکتر و دوستان چیست
    خواهش میکنم من را از نگرانی دربیاورید

سلام
    من درست متوجه نشدم که شما یک ساعت بعد از جریان دو عدد قرص خوردی و ادامه دادی یعنی چه !!؟
    چه قرصی خوردی ؟ ld یا hd ؟ ادامه دادی یعنی 12 ساعت بعد دوباره دو تا قرص خوردی ؟
    و اینکه کاش توضیحی هم درباره وضعیت پریود و فاصله اش از زمان رابطه می دادید

اما

1- اگر درست متوجه شده باشم موقع رابطه لباس زیر داشتید . در این حالت احتمال بارداری صفر نیست ولی بسیار بسیار پایین هست ( هرچند وضعیت پریودتون هم می تونه کمک کنه )
    2- ببینید مهبل مکنده ندارد که چیزی را بمکد اما محیطش بگونه ایست که اسپرم می تواند از دهانه واژن به داخل بلغزد و خلاصه ریختن منی روی واژن حتی درصورت باکره بودن هم باز امکان بارداری را بوجود می آورد . اما از روی لباس زیر احتمالش واقعا کمه . نمی گم اصلا امکان نداره اما واقعا خیلی خیلی احتمالش کمه
    3- تست خون بطور قطعی به شما می گه که باردار هستید یا نه ؟ این تست رو می تونید 5-6 روز بعد از رابطه هم بدید . تست خانگی خون ( تست ادرار ) هم 21 روز بعد از رابطه می تواند قابل اطمینان باشد . ضمنا پریود شدن هم می تونه نشونه عدم بارداری باشه
    4- توصیه کلی من اینه که اگر هنوز 72 ساعت از جریان نگذشته روش اورژانسی رو جهت آرامش خیال اجرا کنید ولی اگر گذشته دیگه کار خاصی نمی تونید بکنید . احتمال بارداری در شما خیلی خیلی پایینه مگر اینکه شما خیلی خیلی بدشانس باشید . نگران نباشید مشکلی نیست
    فقط اینو بدونید که بخاطر استرس و نگرانی از بارداری ناخواسته احتمالا پریود بعدیتون به تعویق می افته

و توصیه کلی دیگر اینکه
    دوست من ، با اینکه شخصا هیچ حکمی در قبال رابطه پیش از ازدواج صادر نمی کنم اما سن شما خیلی پایین تر از اینهاست که بخواید تجربه رابطه جنسی داشته باشید . اینجور روابط بعید می دونم جز استرس و نگرانی برای شما لذت خاصی هم داشته باشه . برادرانه بهت توصیه می کنم لااقل تا 2-3 سال دیگه روابطت رو محدود نگه دار . ببخشید فضولی کردم

3. اضافه می شود اگر از روش اورژانسی استفاده کردید
    یعنی دو عدد hd خوردید و بعد از 12 ساعت 2 عدد اچ دی دیگر ....
    و بالا هم نیاوردید
    اونوقت خیالتون 100 % راحت باشه که محاله باردار باشید .

4. اصلاحیه در شماره 3

تست خانگی خون = تست خانگی اون = تست ادرار = تست بی بی چک

5. سلام من در تاریخ 20/12/87 ساعت 2:28 دقیقه منی بین پاهام ریخته شد

ساعت 3:20 همان روز به داروخانه رفتم و 2 بسته قرص hd گرفتم پزشک داروخانه به من گفت که شبی یکی بخورم من از ترس 5 دقیقه بعد 2 عدد خوردم .به کلاس رفتم وساعت 7 که که برگشتم خونه به حمام رفتم و مبهلم رو کاملا شستم و روز بهد طبق گفته پزشک که شبی یکی مصرف کنید ساعت 7 شب یک عدد خوردم
    امرئز صبح ساعت 9 صبح 2 عدد hd و 9شب 2عدد hd و4عددld خوردم به اضافه یه قرص ویتامین b6 جهت ضد حات تهوع

تاریخ اخرین پریودم هم 10اسفند شروع شد و 17 اسفند تموم شد

هنوز 72 ساعت نشده ساعت بیشتر نشده لطفا منو راهنمایی کنید بگید دقیقا چکار کنم و چکار نکنم

فکر کنید با یه ادم خنگ طرفید

من گمراه شدم از ترس خوابم نمیبره

روش اورژانس را کاملا توضیح بدید ایا این روش 100 درصد جواب میده من چکار کنم
    ایا این روش اگه فبل از72 ساعت اجرا بشه 100در صد جواب میده

اگه میشه ای دی شماره تماس بدی من کاربر جدید هستم و روزی یک پست بیشتر نمیتونم بدم ممنون میشم اگه کمکم کنید

الان بهترین روش چیست

6. pilotjoon نوشته است: سلام من در تاریخ 20/12/87 ساعت 2:28 دقیقه منی بین پاهام ریخته شد

ساعت 3:20 همان روز به داروخانه رفتم و 2 بسته قرص hd گرفتم پزشک داروخانه به من گفت که شبی یکی بخورم من از ترس 5 دقیقه بعد 2 عدد خوردم .به کلاس رفتم وساعت 7 که که برگشتم خونه به حمام رفتم و مبهلم رو کاملا شستم و روز بهد طبق گفته پزشک که شبی یکی مصرف کنید ساعت 7 شب یک عدد خوردم
    امرئز صبح ساعت 9 صبح 2 عدد hd و 9شب 2عدد hd و4عددld خوردم به اضافه یه قرص ویتامین b6 جهت ضد حات تهوع

هنوز 72 ساعت نشده ساعت بیشتر نشده لطفا منو راهنمایی کنید بگید دقیقا چکار کنم و چکار نکنم

اگه میشه ای دی شماره تماس بدی من کاربر جدید هستم و روزی یک پست بیشتر نمیتونم بدم ممنون میشم اگه کمکم کنید

الان بهترین روش چیست

سلام
    دوست عزیز شما  روش استفاده از قرص ها اشتباه بوده است
    شما برای روش اورژانسی باید  تا 72 ساعت بعد از نزدیکی مشکوک  4 عدد ld  و 12 ساعت دیگر 4 عدد دیگر را با هم میل کنید و یا به جای 4 عدد ld طبق روش بالا از 2 عدد hd استفاده نمایید
    در ضمن مصرف نا درست این قرص ها به دلیل برهم زدن توازن هورمونی شما میتواند عوارضی چون عقب افتادن زمان خونریزی بعدی را به دنبال داشته باشد

نگران بارداری خود نباشید با توضیحاتی که دادید امکان بارداری وجود ندارد

7. pilotjoon نوشته است: سلام من در تاریخ 20/12/87 ساعت 2:28 دقیقه منی بین پاهام ریخته شد

الان بهترین روش چیست

سلام

ببین دوست من این نکات رو با دقت بخون . گفتی توضیح بده منم سعی می کنم بیشتر توضیح بدم

1- اساسا در مورد شما احتمال بارداری بسیار بسیار بسیار پایین است و نباید نگران باشی . اصلا بذار بگم با توجه به توضیحاتت احتمالش نیست . نگران نباش

2- اینجور که شما نوشتی 17 اسفند پریودت تموم شده و اگر پریودت منظم باشه دیگه 20 اسفند خود بخود شانس بارداری پایین هست . پس دیگه اصلا نباید نگران باشی

3- روش اورژانسی رو درست اجرا نکردی ولی خیلی هم غلط اجرا نکردی و شانس بارداری الان در شما از صفر هم پایین تر هست . شما 9 صبح دو تا hd خوردید و 12 ساعت بعدش یعنی 9 شب 2 hd دیگر . همین برای جلوگیری اورژانسی کافی بود و خوردن  4 تا ld کار اضافی بود ( این ld ها اشتباه شما بوده والا hd ها رو درست خوردید ) اینم که می گم استاندارد اجرا نکردید منظورم این نیست که روشتون موثر نیست . اتفاقا هست فقط بی دلیل هورمون بیشتری به بدن رساندید و به همین دلیل احتمال برهم خوردن بالانس هورمونیتون بیش از پیش خواهد بود .

4- تجربه من می گه شما خونریزی زودتر از موعد خواهد داشت یعنی حداکثر طی 10روز آینده پریود می شید ( پد باندازه کافی همراه داشته باشید ) البته اگر هم نشدید مهم نیست فقط یکجور پیشگیریه . و باید بدونید پریود ( پریودهای ) بعدیتون به احتمال زیاد سر موعد مقرر رخ نمی دهد و با توجه به استرسی که دارید و قرصهایی که مصرف کردید احتمال تاخیر در اون زیاده . پس اگر عقب انداختید نگران نشید . این جریان نباید بیش از 10 روز طول بکشه و اگر بیش از 10 روز عقب انداختید بهتره به متخصص رجوع کنید . نه برای بارداری چون باردار نیستید مطمئن باشید . فقط برای کنترل وضعیت عمومی و بالانس هورمونهاتون

5- روش استاندارد پیشگیری رو هم ساده شرح می دم ولی شما نیاز نیست دیگه ازش استفاده کنید . یکبار کردید کافیه . بیشتر استفاده کنید داغون می شید . دل درد و خونریزی و ...

نوع اول : 4 عدد ld در یک نوبت و 4 عدد ld دوازده ساعت بعد
    نوع دوم : 2 عدد hd در یک نوبت و 2 عدد hd دوازده ساعت بعد

این دو روش هیچ فرقی باهم ندارند و هردو تقریبا 100% جلوی بارداری رو می گیرند
    در هر نوبت که قرص مصرف کردید اگر تا دو ساعت بعد از مصرف قرص بالاآوردید باید اون قرصها رو تکرار کنید و اگر بعد از دو ساعت این اتفاق افتاد نیازی به تکرار قرص نیست

6- خانم عزیز شما باردار نیستید و نمی شید . شک نکنید . فقط بازهم جسارتا تکرار می کنم باتوجه به سنتون کمی در این روابط محتاط تر باشید

موفق باشی

8. سلام
    من روز 8/2 روزاخر پریودم بود  درروز14/2نزدیکی داشتم به نحویکه مایع منی کاملا وارد مهبل شد الان نمیدونم ایا امکان بارداری هست یانه؟
    واگه بخوام بیبی چک استفاده کنم به نظرشما جواب میده
    ممنون

9. احتمال بار داری وجود داره و بهتره همون روش بی بی چک رو استفاده کنید و در صورت اطمینان خواستید آزمایش خون

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  10. سلام
    خوبی آقای دکتر؟
    مرسی بابته سایت خوبت
    اگه کسی پریود منظم داشته باشه و بعد رابطه ی جنسی مشکوک به بارداری پریود شده باشه ولی در این پریود خون کمتری نسبت به بقیه ی مواقع خارج بشه.چقدر احتمال بارداری هست؟
    جواب سریعتر=کمک بهتر
    ممنون

11. Ramin_1 نوشته است: سلام
    خوبی آقای دکتر؟
    مرسی بابته سایت خوبت
    اگه کسی پریود منظم داشته باشه و بعد رابطه ی جنسی مشکوک به بارداری پریود شده باشه ولی در این پریود خون کمتری نسبت به بقیه ی مواقع خارج بشه.چقدر احتمال بارداری هست؟
    جواب سریعتر=کمک بهتر
    ممنون

احتمال بارداری وجود ندارد.

12. maryam152 نوشته است: سلام
    من روز 8/2 روزاخر پریودم بود  درروز14/2نزدیکی داشتم به نحویکه مایع منی کاملا وارد مهبل شد الان نمیدونم ایا امکان بارداری هست یانه؟
    ممنون

من امروز صبح با بیبی چک تست کردم جوابش مثبت بود حالا برا اطمینان فردا صبح میرم ازمایش خون هم میدم راستی باید ناشتا باشم؟

13. maryam152 نوشته است:
    maryam152 نوشته است: سلام
    من روز 8/2 روزاخر پریودم بود درروز14/2نزدیکی داشتم به نحویکه مایع منی کاملا وارد مهبل شد الان نمیدونم ایا امکان بارداری هست یانه؟
    ممنون

من امروز صبح با بیبی چک تست کردم جوابش مثبت بود حالا برا اطمینان فردا صبح میرم ازمایش خون هم میدم راستی باید ناشتا باشم؟

بله باید ناشتا باشید
    موفق باشید

14. سلام
    من اخیرا باشریک جنسیم نزدیکی سطحی داشتم و هیچ دخولی صورت نگرف و مطمئن نیستم که منی من روی واژنش ریخته یا نه . 2 روز بعد از نزدیکی هم پریود شده اما مشکل اینجاست که دوره 7 روزه پریود به 4 روز کاهش پیدا کرده همچنین شریک من از قرص های diane 35 استفاده میکرده و ماه اول استفادش بوده
    میخوستم ببینم با این تفاسیر احتمال بارداری هست یا تاثیر قرص ها بوده که دوره پریو د کم شده؟
    اگه سریع جوابم رو بدید ممنون میشم چون نگران شدیم جفتمون

15. bacteri_re نوشته است: سلام
    من اخیرا باشریک جنسیم نزدیکی سطحی داشتم و هیچ دخولی صورت نگرف و مطمئن نیستم که منی من روی واژنش ریخته یا نه . 2 روز بعد از نزدیکی هم پریود شده اما مشکل اینجاست که دوره 7 روزه پریود به 4 روز کاهش پیدا کرده همچنین شریک من از قرص های diane 35 استفاده میکرده و ماه اول استفادش بوده
    میخوستم ببینم با این تفاسیر احتمال بارداری هست یا تاثیر قرص ها بوده که دوره پریو د کم شده؟
    اگه سریع جوابم رو بدید ممنون میشم چون نگران شدیم جفتمون

با سلام!
    دوست عزیز نگران نباشید. ایشون باردار نیستند و این از عوارض قرص های دیان است که در دوره های بعدی این مشکل رفع میشه و قاعدگی منظم میشه!
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 5
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید