شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فشار به الت تناسلی

1. با سلام
    آیا پوشیدن شلوار لی تنگ که هنگام نشستن و راه رفتن به آلت تناسلی فشار وارد کند می تواند به بکارت آسیب بزند؟
    فشار آب هنگام شستشو در دستشویی چطور؟
    با تشکر

2. نه خانوم عزیز ...تا چیزی وارد واژن نشه پاره نمیشه...اگه قرار بود با شلوار پاره بشه تا الان هیچ دختری پرده نداشت...با فشار آب هم پارگی منتفی است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. helen68 نوشته است: با سلام
    آیا پوشیدن شلوار لی تنگ که هنگام نشستن و راه رفتن به آلت تناسلی فشار وارد کند می تواند به بکارت آسیب بزند؟
    فشار آب هنگام شستشو در دستشویی چطور؟
    با تشکر

پوشیدن لباس تنگ یا فشار آب باعث اسیب نمیشه اما  فشار اب نباید خیلی خیلی زیاد و با کنجکاوی زیاد طوری استفاده شود که حس شود فشار اب داخل وازن میگردد البته چنین حالتی نمیتونه براحتی پیش بیاد و امری نامعقول است اما خالی از لطف نبود که الان بگم تا جای سوال دیگری پیش نیاد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. باتوجه به سوال الان و سوالات گذشته تون . مشکل اصلی شما
    وسواس عجیب و غریبتون در مورد بکارت هست

دوست عزیز وقتی رفتید دکتر و گفتند مشکلی نیست واقعا مشکلی نیست
    و 400 بار هم بپرسید بازهم فرقی نمی کنه چون لباس تنگ و فشار آب باعث پارگی بکارت نمیشه . بنظر من تمام تلاشت رو بکن که این وسواس و نگرانی رو از خودت دور کنی . خوب نیست آدم بعد از هر کاری نگران صدمه رسیدن به بکارتش باشه .
    دیروز معاینه بود
    امروز شلوار جین
    فردا انداختن لنز رنگی !!
    ولی باور کن هیچکدومش به بکارت مربوط نیست . حساسیتت رو کم کن و تا رفتار پرخطر نداشتی نگران نباش

5. آخه من بدبخت یکی رو دوست دارم که خیلی به این مسئله حساس هست . حتی وسواس اون در مورد این مسئله رو منم اثر گذاشته . بعضی وقتا با خودم میگم وقتی من کاری نکردم چرا باید بترسم ولی بازم.....................

6. helen68 نوشته است: آخه من بدبخت یکی رو دوست دارم که خیلی به این مسئله حساس هست . حتی وسواس اون در مورد این مسئله رو منم اثر گذاشته . بعضی وقتا با خودم میگم وقتی من کاری نکردم چرا باید بترسم ولی بازم.....................

سلام
    تشخیص هایی که من می دم رو با MRI هم نمیشه داد :دی

ببین دوست عزیز شما دچار وسواس شدی
    یکبار معاینه کردی کنجکاوی کردی و نگران شدی ! خب تاحدودی طبیعی بود . رفتی دکتر مشکلی نبود . خب دیگه همینجا باید نگرانی رو کات می کردی می ذاشتی کنار و از این به بعد باید بدونی مادامیکه جسمی نسبتا سخت وارد واژن نشه مشکلی پیش نمیاد . حالا چه اونی که دوستش داری انقدر رشدفکری داشته باشه که نسبت به این موضوع بی تفاوت باشه و یا برعکس  سخت ترین سختگیریها رو نسبت به این موضوع  داشته باشه ، در اصل موضوع فرقی نمی کنه تا چیزی وارد نشه مشکلی پیش نمیاد . پس نگران نباش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. helen68 نوشته است: آخه من بدبخت یکی رو دوست دارم که خیلی به این مسئله حساس هست . حتی وسواس اون در مورد این مسئله رو منم اثر گذاشته . بعضی وقتا با خودم میگم وقتی من کاری نکردم چرا باید بترسم ولی بازم.....................

ببین عزیزم اقای سامی خیلی منطقی در مورد وسواسی شما گفتند اما میشه بگی این چه دوست داشتنی هست که به مسادل خصوصی شما هم دخالت میکنه
    شاید هم من کاملا متوجه نشدم اما در کل اونقدر از خودت مطمئن باش که کسی نتونه به تو و مسائل شخصیت دخالت کنه و نظر بده و سعی کن توی علاقه مندی هات به کسی مهر بورزی که لایق همینی که هستی باشه نه اونی که او می خواهد باشی
    ولی خدایش کم وسواسی کن اگر بکارت ابرو فرض بشه ابرو کسی که ابرو داری کنه نمیره نترس

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام دوست عزیز
    همه دخترا این نگرانیها رو دارن ولی نگرانی تو یه کمی بیش از حد شده، وقتی که هیچ کاری انجام ندادی چرا نگرانی؟ خیلی از دخترا رابطه هم داشتن و دوباره پرده رو ترمیم می کنن و ازدواج می کنن و هیچ کس هم از این موضوع خبر دار نمی شه اونوقت تو که هیچ کاری نکردی نگرانی؟!!!!!!!
    مطمئن باش اگه نگرانیت رو به نامزدت نشون بدی حتی اگه پردت هم سالم باشه نسبت بهت شک میکنه، و اگه میدونی اینقدر حساسه حتما پیش یه متخصص زنان برو که نکنه یه موقع پردت ارتجاعی باشه و با این نگرانیها شب عروسی خون نیاد و هر دو غش کنید

9. سلام میخواستم بگم در باره شلوار لی برا خانوما نه ولی برای آقایون مشکی پیش میاره و برای خودم ثابت شده.

ولی میخوام متمان شم این مشکل از شلوار بوده

ریکاردو کاملیک    پالرمو- ایتالیا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید