شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد از ناحیه ی مهبل به جای لذت بردن

1. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام بر اساتید و بزرگواران عزیز.

من دختر نیستم، منتها چون مشکلی که قراره مطرح کنم، مربوط به دوست دخترمه، و چون ایشون دسترسی نداره، خواستم در این زمینه آگاهی لازم رو کسب کنم.

مشکل اینه که ،
    ایشون بکارت داره و زمانی که با هم عشقبازی میکنیم، هیچ مشکلی نداره تا زمانی که به مهبلش میرسم.
    زمانی که رابطه جنسی دهانی انجام میدم براش، اوایلش مشکلی نیست اما کم کم متوجه شدم که درد داره و اون زمانیه که انگار باید کم کم ارضا بشه ولی بجای ارضا شدن، فقط درد رو تجربه میکنه.

سعی کردم صبر کنم و دوباره با دست این کار رو براش انجام دادم و کولیتوریسشو با ترشحات خودش، به آرومی جوری که فشاری وارد نیارم، ادامه دادم اما در این روش هم باز درد داشت البته انگار دردش کمه اولش و کم کم زیاد میشه.

این توضیح رو هم بدم که اولین بارشه که حتی این رو تجربه میکنه و خودارضایی هم نداشته.

یکی از دوستام گفت که دفعه ی اول همه همینجورین و کم کم خوب میشه.
    میخواستم به صورت علمی برام روشن بشه که آیا همه همینجورین یا فقط دوستم این مشکل رو داره و چیکار باید بکنم ؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم

2. با سلام آیا حتم دارید که دچار درد میشه؟یا این تصور شماست؟شاید در حین ارگاسم باشه و البته اون درد نیست و لذته.که باعث بروز رفلکس هایی میشه .
    و احتمال دوم اینه که  بعداز ارگاسم ..معولا کلیتوریس حالت حساسیت پیدا میکنه که لمس اون خوشایند نیست...
    باز منتظر جوابای دیگه باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ایشون خودشون می گن درد می کشن ؟!

0- همونطور که  خانمه رها گفتند بعد از رسیدن به ارگاسم ، برخی شاید بشه گفت اغلب خانمها بخصوص ناحیه کلیتوریس و بطور عموم در ناحیه تناسلیشون حساسیت شدیدی به لمس شدن پیدا می کنه و شاید ایشون ارگاسم میشن اما روشون نمیشه به شما بگن کار رو متوقف کنید . حواستون به این مساله باشه . چون لذت ارگاسم رو هم ازشون می گیرید

1- گاهی در اولین روابط دختر بعلت ترسهای پنهان و آشکاری که دارد
    همچنین باورهایی و تفکرات غلط و درستی که از کودکی در ذهنش نقش بسته
    اصولا از رابطه نه تنها لذت نمی برد بلکه درد هم می کشد
    حالا اینکه ریشه این درد واقعا جسمانی هست یا بیشتر بعد روحی داره نمی دونم
    و خلاصه این حالتها به مرور از بین می رود

2- گاهی این درد کشیدنها در اولین روابط عشوه ای بیش نیست

3- البته چون ایشون باکره هستند و دخولی رخ نمی ده این یکی منتفیه اما گاهی درد کشیدن هنگام رابطه به عفونتهای واژن و زخم بودن احتمالی دهلیز و این چیزا مربوط میشه که در مورد دوست شما صادق نیست .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    raha250 ممنونم که پاسخ داديد اما ما در موردش حرف زديم.
    يعني قبل از اينکه به ارگاسم برسه اين دردش تشديد ميشه. و البته به ارگاسم هم نرسيد و با اين درد نتونست ادامه بده.
    منم ديدم حتي خيلي آروم و با احتياط هم عمل ميکنم اما بازم درد مياد سراغش، ادامه ندادم و احتمال دادم مشکلي هست که بايد برطرف بشه.

ابتدا گفتم شايد در همچين فرومهايي بتونم جوابمو پيدا کنم که شايد يک امر طبيعي و يا شايع باشه که دفعات بعد خوب ميشه وگرنه به دکتر مراجعه کنه.

حالا تا جايي که امکان داره، کساني که تجربش رو دارن لطفاً کمک کنند تا اگر نشد در آخر به دکتر مراجعه کنه.

sami28 از شما هم که پاسخ داديد بي نهايت ممنونم
    اما مورد دوم و سومي که فرموديد رو ميتونم با اطمينان رد کنم اما مورد اول رو ازش دوباره پرسيدم اما گفت که ارضا نشده بود. يعني به جاي اينکه کم کم به ارگاسم نزديک بشه، دردش شروع ميشد.
    دردش هم فکر کنم از جداره هاي داخلي مهبلش بود چون يکبار هم که با دست سعي کردم لب ها رو کمي باز کنم تا کوليتوريس رو پيدا کنم، دردش ميگرفت در صورتي که خيلي احتياط ميکردم.

اين رو هم يادآور بشم که در اين زمينه ناشي گري نکردم و مشکل از کار من نبود.
    باز هم موندم که مشکل از کجاست.

5. اگر هروقت شما خیلی کنجکاوی می کنید و تماس بیشتر و نزدیک تر پیدا می کنید درد در ایشون رخ می ده و شما هم قویا وجود زخم و عفونت رو رد می کنید
    باز هم باید به جنبه روانی ماجرا برگردیم
    معمولا دخترها بدلیل اینکه از بچگی توی گوششون می خونن که بکارت مهمه و اگر مشکلی پیش بیاد شوهر گیر نمیاد و اون دنیا هم مار سه سر گازت می گیره ! خود بخود در ضمیر ناخودآگاهشون نسبت به رابطه جنسی بدون تضمین ( یعنی بدون عقد ) حساس می شوند و حالا راستش دیگه نمی دونم واقعا درد می کشن ، یا نه
    اما حس می کنم این طرز فکر چنان روشون تاثیر میذاره که ناخودآگاه وقتی جهاز جنسیشون لمس میشه (بخصوص خیلی از نزدیک و با ریسک بالا ) بجای لذت بردن درد می کشند
    و منشا این درد نگرانی ها و ترسهاشونه از اتفاقه بدی که ممکنه رخ بده

چیز دیگری به ذهنم نمی رسه شرمنده

6. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دختر خانم ها محترم، از بین شما کسی قبلاً همچین مشکلی نداشته؟
    اگر فرض کنیم که این مشکل از روی ذهنیت و یا طرز فکرش نبوده باشه و راست راسی درد داشته بوده، آیا این یک مشکل جدیه؟ راه حلی وجود نداره؟ باید حتماً به دکتر مراجعه کنه؟

7. DrPourghorban

جراح و متخصص زنان و زایمان

جراح و متخصص زنان و زایمان
    با سلام
    بیماری شناخته شده ای بنام واژینیسموس وجود دارد که با درد به هنگام مقاربت و  یا عدم امکان انجام مقاربت همراه است و بهتر است مورد معاینه قرار گیرند تا در صورت وجود مشکلی درمان شروع شود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. elena32

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید البته اساتید محترم همه هستند اما حساسیت ناحیه بیرونی واژن و کلیتوریس به نظرم به دلیل قارچ هم می تونه باشه . احساس نمی کنند پوست اون ناحیه می سوزه ؟ یا نازک شده ؟ بعضی وقتها التهاب واژن به دلیل قارچ یا حالا دلایل دیگر که از سواد من خارج هست تولید درد یا حساسیت ممکنه بکنه.

9. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه اينطور نبوده.
    من توضيح دادم که مواظب بودم که خشن رفتار نکنم اما ما يه همخوابي نرم و محسوس داشتيم و البته اونطور که خودش ميگفت، اوايل کارم دردي نداشت اما کم کم زياد ميشد که نميتونست تا آخرش ادامه بده.

يکبار ديگه هم توضيح بدم که اولين بارش بود که رابطه جنسی رو تجربه کرد و البته با وجود بکارت، من نتونستم بفهمم، چطور درد ميتونه داشته باشه زماني که نه دخولي بوده و بود و نه عفونتي بود.

در ضمن، دوران پريودش هم خيلي خيلي دردناکه. از شکم و کمر گرفته تا قلبش (تنفسش) خيلي مختل و دردناک ميشه هميشه.

10. سلام ..آقای سامان ...دردشون هم در قسمت واژنه هم در قسمت کلیتوریس؟
    کلیتوریس قسمت حساسیه سعی نکنید قسمت داخلیشو لمس کنید...و با دست خشک لمسش نکنید...امیدوارم حل بشه مشکلتون خانومتون هم میتونه کمکتون کنه تا ببینید کجای کار میلنگه....موفق باشید....

11. با سلام
    من نظرم اینه شایدم هنوز انقدر با شما راحت نشده که مشکلش و واضح برای شما توضیح بده شایدم اینجوری نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    بعد شما خوب توضیح ندادید درون واژن احساس درد می کنن یا کلیتوریس دردناک میشه؟؟؟؟؟؟؟
    اگر درد درون واژن باشه که من فکر میکنم غیر ممکن باشه اخه بدون لمس داخل واژن حتی با انگشت جوری که شما گفتید که فقط لمس ناحیه کلیتوریس بوده این درد می تونه غیر ممکن باشه چون اصلا ناحیه واژن لمس نشده.

12. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درسته. من قسمت داخلی رو لمس نکردم و در ضمن قضیه ی خشک بودن منتفیه چون نبود.
    با این تفاسیر احتمال همون قضیه ی روحی روانی مطرح میشه که دوستمون بهش اشاره کرد. باید همون باشه وگرنه یک پدیده ی عجیب غریب میشه.
    حالا تا ببنیم دفعه ی بعد چطور میشه. شاید حل شد و اگر نه، دوباره مزاحم میشم اما با جزئیات بشتر تا اساتید بتونن راحتتر تشخیص بدن.
    از همتون ممنونم.

13. سامان جان منکه از همون اول گفتم
    شما اصلا کاری نمی کنی که ما بخواهیم به درد فیزیکی فکر کنیم .
    مشکل روحیه و به مرور درست میشه ...

14. سلام سامان جان
    اون همون ارگاسم كه وقتي فكر مشغول باشه يا اضطراب داشته باشه  و يا به قول خودت اولين رابطش به اين حالت مي رسه كه اولش همراه با درد، پيشنهاد مي كنم دفعه بعد سعي كنيد بهش با نوازش و لمس تنش آرامش بديد يا تا موقعي كه خودش تمايل نداره اين كارو باهاش نكيند،اگه اين كارارم كرديد بازم همين مشكل و داشت حتما" به يه دكتر زنان مراجعه كنه چون احتمال داره يه بيماري زنانه باشه

15. saman_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان، ضمن تشکری که بابت هم فکری و کمکی که داشتید ، خواستم بگم که مشکل به کمک شما حل شد و دقیقاً همون مشکل ذهنی بود که تو مرحله ی بعدی کاملاً رفع شد. پس از همه ممنونم.

اما نه اینکه مشکلی باشه، ولی خواستم ببینم در این مورد دقیقاً چه اتفاقی افتاد و خواهد افتاد که:

تو سری دوم، هیچ دردی در کار نبود منتها، ایشون حین رابطه جنسی دهانی من برای اون، به نظر میرسید که داره لذت میبره اما ندیدم که به اوج لذت برسه و بعد از مدتی طولانی که کارم رو تموم کردم، ازش پرسیدم که ارضا شده یا نه، و جواب داد شده و زیاد هم شد،
    آخه من متوجه نشدم و کاملاً حواسم بهش بود اما خیلی معمولی بود.
    تا اونجایی که من اطلاع دارم، ارگاسم همراه با انقباض عضلات و سستی لرزش خفیف یا شدید همراه با سستی بدن بعد از اونه اما اینا رو ندیدم درش.

منتها، این حدس رو زدم که شاید به این خاطر اینطور به ارگاسمهای کوچیک و لحظه ای و خفیف میرسید که اولین ارگاسم هاش بوده و دفعات بعد، بهتر هم میشه.

حالا از این میترسم که یک مشکلی باشه و اون سردی در رابطه جنسی باشه .
    منظورم اینه که خب بعضی ها تو مسائل جنسی هات نیستند و من نگرانم.
    نظر شما در این مورد چیه؟

با تشکر از پاسختون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید