شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میزان نبودن سایز سینه ها

1. سلام جناب دکتر...
    میخواستم بدونم ایا این طبیعی است که سینه سمت چپم حدود یک سایز از سینه سمت راستم بزرگتر است؟ و اگر جواب اری است چه راهی برای رفع این مشکل هست؟
    ممنون از لطفتون

2. naze_ironi نوشته است: سلام جناب دکتر...
    میخواستم بدونم ایا این طبیعی است که سینه سمت چپم حدود یک سایز از سینه سمت راستم بزرگتر است؟ و اگر جواب اری است چه راهی برای رفع این مشکل هست؟
    ممنون از لطفتون

سلام ،
    معمولا در بیشتر خانمها هر دو پستان دقیقا به یک اندازه و شکل نیستند و تفاوتهایی بین آنها وجود دارد . تنها نکته مهم دانستن شکل و اندازه پستانها توسط خود فرد است تا اگر در آنها تغییری ایجاد شد پیگیری لازم را به عمل آورد. برای اطلاع از نحوه معاینه پستان توسط خود فرد به اینجا مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام خدمت آقای دکتر و تمامی دوستان
    نامزد من بر طبق گفته ی خودش سایز یک سینه اش ( سمت چپ) به نظر  خودش از طرف سمت راستی کوچکتر هستش ! و طبق گفته ی خودش در دوران بچگی  دونه ی ای روی همان سینه سمت چپی وجود داشت  که وقتی به بلوغ رسیده برطرف گردیده و آن را دلیل بر این می داند و این مساله باعث اذیتش شده
    والا من از مسایل زن ها سر در نمیارم می خواستم بدونم این امری طبیعی هستش؟ چون نامزدم 17 ساله بوده و به زودی وارد 18 می گردد
    می خواستم بدونم این امری طبیعی بوده؟ یا خیر ؟
    اگه مشکلی هستش راه حلش چیه ؟
    اگه میشه توضیح بدید تا بدونیم چی کار کنیم
    با تشکر از اساتید محترم
    Wink

4. hichkas1 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و تمامی دوستان
    نامزد من بر طبق گفته ی خودش سایز یک سینه اش ( سمت چپ) به نظر  خودش از طرف سمت راستی کوچکتر هستش ! و طبق گفته ی خودش در دوران بچگی  دونه ی ای روی همان سینه سمت چپی وجود داشت  که وقتی به بلوغ رسیده برطرف گردیده و آن را دلیل بر این می داند و این مساله باعث اذیتش شده
    والا من از مسایل زن ها سر در نمیارم می خواستم بدونم این امری طبیعی هستش؟ چون نامزدم 17 ساله بوده و به زودی وارد 18 می گردد
    می خواستم بدونم این امری طبیعی بوده؟ یا خیر ؟
    اگه مشکلی هستش راه حلش چیه ؟
    اگه میشه توضیح بدید تا بدونیم چی کار کنیم
    با تشکر از اساتید محترم
    Wink

سلام،
    با توجه به توضیحات بالا مشکلی نیست و ربطی هم به مشکل قبلی که هم اکنون برطرف شده ندارد.

5. ببخشید دکتر یه سوال داشتم.
    من یکی از سینه هام سینه ی راستم بزرگتر از سینه ی چپمه!
    این بزرگی توی چشم میاد
    از اول رشدشم سینه ی راست زود تر از چپ در اومد!
    راه حلی برای این مشکل هست؟!

6. solmaz_71 نوشته است: ببخشید دکتر یه سوال داشتم.
    من یکی از سینه هام سینه ی راستم بزرگتر از سینه ی چپمه!
    این بزرگی توی چشم میاد
    از اول رشدشم سینه ی راست زود تر از چپ در اومد!
    راه حلی برای این مشکل هست؟!

سلام،
    تفاوت اندازه باید زیاد باشد، با توجه به اینکه 15 سال دارید شاید با افزایش سن و تکمیل شدن روند رشد پستان این تفوات از بین برود در غیر این صورت برای معاینه به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ایا مصرف قرص سیپروترون تاثیری در بزرگ شدن سینه ها دارد یا خیر؟اگر دارد به چه میزان باید مصرف کرد؟ایا مصرف این قرص در دوران مجردی مشکلی را به وجود نمی یاره؟مثلا نازایی و...؟؟
    و اگر این قرص تاثیری نداره قرص دیگری رو برای افزایش حجم سنه معرفی کنید؟
    در ضمن سینه های من با توجه به سنم و وزنم که 55 کیلی کوچیکه و نوک سینه هام ترک ترک و خشکه .برای حل این مشکل چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟؟ممنون

8. سلام
    سوال من این هست که جراحی سینه برای کوچکی و زیبایی چه عوارضی داره؟ آیا مانع شیردهی میشه؟
    مرصی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید