شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روش مصرف قرص ld - عوارض و فواید

1. با سلام
    من تازه عضو سايتتون شدم . مطالبش خيلي برام جالب اومد. يك سوال داشتم كه گفتم اينجا خوبه مطرحش كنم
    من مي خواستم روش مصرف قرص LD رو بدونم اينكه كي و چه جوري مصرف مي شه . آغاز مصرف قرص چه روزي بايد باشه ( فكر كنم اولين روز قاعدگي ولي مطمئن نيستم ) اگر ممكنه راهنمايي كنيد.
    من از اين روش طبق شرايطي كه دارم فقط به مدت 1 ماه مي خوام استفاده كنم
    عوارض و فوايدشم ذكر كنيدممنون مي شم .
    با تشكر فراوان

2. p_elham نوشته است: با سلام
    من تازه عضو سايتتون شدم . مطالبش خيلي برام جالب اومد. يك سوال داشتم كه گفتم اينجا خوبه مطرحش كنم
    من مي خواستم روش مصرف قرص LD رو بدونم اينكه كي و چه جوري مصرف مي شه . آغاز مصرف قرص چه روزي بايد باشه ( فكر كنم اولين روز قاعدگي ولي مطمئن نيستم ) اگر ممكنه راهنمايي كنيد.
    من از اين روش طبق شرايطي كه دارم فقط به مدت 1 ماه مي خوام استفاده كنم
    عوارض و فوايدشم ذكر كنيدممنون مي شم .
    با تشكر فراوان

سلام

اگر از قرص ld بمنظور جلوگیری از بارداری می خواید استفاده کنید باید بدونید که
    مصرف یکماه اون نمی تونه روش پیشگیری محسوب بشه و همواره توصیه شده در ماه اول ضمن خوردن منظم قرص از روش دیگری مثل کاندوم هم استفاده شود ولی از ماههای بعد می تونید به نتیجه قرص خوردن اطمینان کنید
    اگر هم به منظور دیگری می خواید استفاده کنید که داستانش جداست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید