شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اثرات داروی بدن سازی

1. سلام
    اقای دکتر اگر امکانش هست میخواستم در مورد اثرات داروهای بدن سازی در بدن مرد-هم از لحاظ جسمی و هم روانی-اطلاعت کامل داشته باشم.
    ممنونم

2. Julia نوشته است: سلام
    اقای دکتر اگر امکانش هست میخواستم در مورد اثرات داروهای بدن سازی در بدن مرد-هم از لحاظ جسمی و هم روانی-اطلاعت کامل داشته باشم.
    ممنونم

سلام
    دقیقا بستگی به نوع محصول و ترکیباتش داره
    ولی بطور کل اغلب این داروها هورمونی هستند و توسط افراد غیرمتخصص تجویز می شوند و از همه بدتر به ازا هر محصول اوریجینال تقریبا 10 تا محصول ری مارک و تقلبی وجود داره و خلاصه با توجه به همه این مسائل مصرفشون اصلا توصیه نمیشه

بعنوان مثال یکی از پسران اقوام ما براثر مصرف یکی از همین پرتئین های تجویزی که مثلا قرار بود بی ضرر باشه ابتدا کلیه و کبدش رو از دست داد بعد به کما رفت و الان دوسال از فوتش می گذره . به همین سادگی

ببخشید اینو می گم اما بین اون غولتشن هایی که بعنوان مربی در باشگاهها فعالیت می کنند تعداد کسانی که سواد کافی و وجدان بیدار هم دارند به عدد انگشتان دست هم نیست . بنده یکماه رفتم باشگاه ده بار پیشنهاد مصرف کراتین و پرتئین و انواع اقسام داروهای تیروئید بعنوان چربی سوز !! رو گرفتم !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض پوزش ولی این جواب سوال من نبود! فقط باعث نگرانی شد.اقای دکتر خواهشا به من توضیح بدین.یعنی واقعا به این راحتی باعث مرگ میشه؟

4. Julia نوشته است: با عرض پوزش ولی این جواب سوال من نبود! فقط باعث نگرانی شد.اقای دکتر خواهشا به من توضیح بدین.یعنی واقعا به این راحتی باعث مرگ میشه؟

من خودمم از آقای دکتر خواهش می کنم بیان پاسخ شما رو بدن که خیالتون راحت بشه
    اما وقتی شما حتی اسم محصول رو هم معرفی نکردید انتظار چه پاسخی دارید ؟
    سوال شما اینه . آیا این دارو خطرناکه ؟!! حالا کدوم دارو و برای کی ؟ خدا عالمه
    فقط می تونم بگم به دلایلی که بالاتر ذکر کردم
    باعث عقیم شدن میشه باعث مشکلات جسمی مثل ژنیکوماستی میشه . باعث مرگ هم میشه ... می تونید باور نکنید

منتظر پاسخ آقای دکتر هم باشید

5. متاسفانه نمیدونم دقیقا چی مصرف میکنه! ولی ایشون 27 سالشه و الان بیشتر از 2ساله که مصرف میکنه و تا حالا مشکلی براش پیش نیومده!!!!!! با این حال از توضیح جناب دکتر ممنون میشم.

6. Julia نوشته است: سلام
    ممنونم

سلام،
    همانطور که توضیح داده شده، ابتدا باید نوع محصول مشخص شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید