.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 14001 بازديد •  
لذت بردن از نزدیکی بعد از تولد بچه

نویسنده پیام
adios

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 08:40    عنوان: icon_note لذت بردن از نزدیکی بعد از تولد بچه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام. آیا ممکن است زنی هنگام نزدیکی حسی نداشته باشد در صورتی که مرد تمام تلاش خود را میکند و مشکلی هم ندارد. ممکن است بعد از به دنیا آمدن بچه این حس به لذت تبدیل شود(به گفته خود وی در فامیل آنها اینگونه بوده)؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mandy, ARZOMAND, nafaszendegi

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 08:40    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 09:16    عنوان: icon_note Re: لذت بردن از رابطه جنسی بعد از تولد بچه آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
adios نوشته است: با سلام. آیا ممکن است زنی هنگام نزدیکی حسی نداشته باشد در صورتی که مرد تمام تلاش خود را میکند و مشکلی هم ندارد. ممکن است بعد از به دنیا آمدن بچه این حس به لذت تبدیل شود(به گفته خود وی در فامیل آنها اینگونه بوده)؟

سلام

در مورد قسمت اول سوالتون باید بگم بله میشه که خانمی حین رابطه جنسی حس خاصی نداشته باشه . این مشکل رو سردمزاجی زنان تعریف می کنند و علل مختلف روحی و جسمی داره که گاهی به تربیت غلط و تشکیل تابوهای ذهنی و گاهی مشکلات هورمونی و ... باز می گرده

در مورد قسمت دوم باید بگم ربط خاصی بین زایمان و لذت از رابطه نیست . تنها نکته ای که می تونم در این بین پیدا کنم اینه که فرضا شرم و حیا و استرس اولین رابطه ها مانع بشه خانم به لذت برسه و به مرور که این جریانات برطرف شد و با همسرش به هماهنگی رسید و رابطه براش از حالت تابو بودن خارج شد شروع می کنه به لذت بردن و احیانا این داستانها ( رفع استرس و عادی شدن رابطه ) تا زمان تولد اولین بچه طول می کشه . والا ربط دیگه ای نداره

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : pooyan1350, mandy, nafaszendegi, ROHAM, ash161991
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 19:49    عنوان: icon_note Re: لذت بردن از رابطه جنسی بعد از تولد بچه آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
adios نوشته است: با سلام. آیا ممکن است زنی هنگام نزدیکی حسی نداشته باشد در صورتی که مرد تمام تلاش خود را میکند و مشکلی هم ندارد. ممکن است بعد از به دنیا آمدن بچه این حس به لذت تبدیل شود(به گفته خود وی در فامیل آنها اینگونه بوده)؟

با سلام
خدمتتون عرض کنم که در زمان باداری دیده شده که میل جنسی در خانمها تغییر میکنه و کم و زیاد میشود و این حالت در بعد زایمان هم پیش میاد و تا مدتی هم حفظ میشه و یا شاید عمرانه هم شود
پس میشه گفت که این حالت تشدید تمایل جنسی در بعد زایمان وجود داره و طبیعی هم هست خیلی ها دوران بادداری این میلشون زیاد میشه و تا بعد زایمان هم ادامه دارد که من فکر میکنم به ارتباط خوب زن و شوهر مربوط میشه
اما در کل موضوعی هم هست که دلم می خواهد به عنوان گوشزد در این اینجا ذکر کنم و اینکه معمولا آدمها خیلی با هم صادق نیستند در هنگام بیان احساساتشون، حتی اگر خواهر یا برادر هم باشند، پس خیلی راحت نمیشه روی صحبتها و تمایلات جنسی آنها متمرکز شد و حرفاشون را باور کرد
خیلی ها سرد مزاجی را کلاس می دانند زن و مرد نداره و دوست دارند بگویند ما تمایلومون کمه و طرف مقابلمون خیلی نازمون را میکشه البته نیازی هم نیست که ما بدونیم دیگران توی رابطه جنسیشون چند مرده حلاجند مهم مدیریت هر کسی روی زندگی شخصی خودش است

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : pooyan1350, ash161991
تاریخ: چهار‌شنبه 29 مهر 1388 - 19:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام و خسته نباشيد

بنده نه مشكلي از لحاظ روحي با رابطه جنسي دارم و نه احساس شرم و گناه مي كنم و حتي تمايل زيادي هم به داشتن رابطه دارم و حتي نگراني فكري يا دغدغه و دلهره نيز هنگاه رابطه ندارم و قبل از رابطه هم به اندازه كافي عشق بازي مي كنيم و همسرم هم توجه كافي به من دارد اما احساس لذت خاصي نمي كنم و حتي فكر هم نمي كنم هيچ وقت از اين طريق به ارگاسم برسم
لطفاً من را راهنمايي كنيد ):

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mandy
Ali_ghasemian

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: چهار‌شنبه 29 مهر 1388 - 21:09    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
xxyy نوشته است: با سلام و خسته نباشيد

بنده نه مشكلي از لحاظ روحي با رابطه جنسي دارم و نه احساس شرم و گناه مي كنم و حتي تمايل زيادي هم به داشتن رابطه دارم و حتي نگراني فكري يا دغدغه و دلهره نيز هنگاه رابطه ندارم و قبل از رابطه هم به اندازه كافي عشق بازي مي كنيم و همسرم هم توجه كافي به من دارد اما احساس لذت خاصي نمي كنم و حتي فكر هم نمي كنم هيچ وقت از اين طريق به ارگاسم برسم
لطفاً من را راهنمايي كنيد ):

میشه از صحبتهای چنین برداشت کرد که اطلاعات کاملی باید داشته باشی
اگه پوزیشنهای مختلف را امتحان کردید و جواب نگرفتی...تنها این میمونه که باید به متخصص مراجعه کنید

امضادل های پاک خطا نمی کنند، سادگی می کنند
و امروز سادگی، پاک ترین خطای دنیاست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 29 مهر 1388 - 21:09    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 29 مهر 1388 - 22:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با سلام
دوست عزیز ، احتمالاً تمرکز کافی ندارید.بیشتر تمرکز کنید.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1887 روز قبل (29 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد سوال جنسی (درد ناحیه کمر بعد از انزال) 31 39857 19930 جمعه 21 خرداد 1389 - 21:42
mamari مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد، سوزش و خارش بسيار شديد 15 روز بعد از رابطه جنسي 4 Necromancer 7598 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 14:10
zahra0890 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد 3 روز بعد از قاعدگي... 2 nikoo25 6212 سه‌شنبه 3 شهریور 1388 - 02:11
sami28 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. راه حل برای از بین بردن لک جوش! 21 kamandlover 16538 یکشنبه 3 خرداد 1388 - 01:39
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد فرق ترشحات مردان با اسپرم و قدرت باروري آنها 3 havayebaro0oni 8701 شنبه 22 فروردین 1388 - 14:08
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید