.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 7886 بازديد •  
اثرات جانبی داروی سدیم والپروات

نویسنده پیام
mahraspand

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 3 اسفند 1387 - 15:32    عنوان:  اثرات جانبی داروی سدیم والپروات آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام. من حدود 5 ماه است که به دلیل داشتن علائمی شبیه به بیماری صرع از قرص سدیم والپروات (روزی 2 عدد) استفاده میکنم. اما مصرف آن به شدت باعث افزایش اشتها و ریزش موی من شده. آیا راهی است که بتوانم از اثرات جانبی آن کم کنم؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 3 اسفند 1387 - 15:32    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 3 اسفند 1387 - 20:18    عنوان:  Re: اثرات جانبی داروی سدیم والپروات آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
mahraspand نوشته است:
سلام. من حدود 5 ماه است که به دلیل داشتن علائمی شبیه به بیماری صرع از قرص سدیم والپروات (روزی 2 عدد) استفاده میکنم. اما مصرف آن به شدت باعث افزایش اشتها و ریزش موی من شده. آیا راهی است که بتوانم از اثرات جانبی آن کم کنم؟

سلام

انشاالله قرصها رو که خودسرانه مصرف نمی کنید ؟!
با پزشکتون مشورت کنید شاید داروی جایگزینی مثل سيناريزين بهتون دادند ( البته معمولا سیناریزین در صرع تجویز نمی شود اما چون فرمودید علائمی شبیه صرع ) خوبه که بدونید هیچ دارویی بدون عارضه نیست ولی داروهای صرع متنوع هستند و فقط به سدیم والپروات محدود نمی شوند .  از جمله پريميدون و كاربامازپين و اتوسوكسيمايد و ...
از مصرف هر دارویی بصورت خودسرانه بپرهیزید

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 3 اسفند 1387 - 20:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
لینک زیر رو هم ببینید بد نیست

http://www.roham.ws/web/ftopic-4389-days0-orderasc-0.html

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mahraspand
mahraspand

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 7 اسفند 1387 - 15:40    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
این قرص همراه با قرص فولیک اسید 5 میلی (شبی 1 عدد) تحت نظر پزشک مصرف می کنم. آیا  میتونم برای کاهش دادن ریزش موهام از قرص هایی مثل vitamins for hair  یا ecophane استفاده کنم؟از توجهون ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 7 اسفند 1387 - 16:47    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
mahraspand نوشته است: این قرص همراه با قرص فولیک اسید 5 میلی (شبی 1 عدد) تحت نظر پزشک مصرف می کنم. آیا  میتونم برای کاهش دادن ریزش موهام از قرص هایی مثل vitamins for hair  یا ecophane استفاده کنم؟از توجهون ممنونم

سلام
از بین این دوتایی که فرمودید من ecophane  رو می شناسم و تاجایی که می دونم بیشتر یکجور مکمل هست حاوی ویتامینها و مینرال ها و شاید پروتیئن ( آخری رو یادم نیست داشت یا نه )
این ترکیبات قاعدتا با داروی خاصی در تداخل نیستند و در حالت عادی تاحدی به رفع ریزش مو کمک می کنند اما نه در حد قیمتشون ! ( یکزمانی بیست هزار تومن بود الانو نمی دونم )
فکر نمی کنم مشکلی در مصرف اینگونه مکمل ها داشته باشید اما میزان تاثیرش رو نمی دونم . بنظرم بهتره با متخصص پوست مشورت کنید . شاید اگر مشکلی از جهت فشار خون نداشته باشید بهتون ماینوکسیدیل 2% بدهند . من به چشم خودم دیدم که ماینوکسیدیل 2% خیلی از خانمها رو از کابوس ریزش مو نجات داده فقط حتما در این مورد با پزشکتون مشورت کنید . معلوم نیست که ماینوکسیدیل با بیماریتون و داروهای مخصوصش تداخل نداشته باشه

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mahraspand

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 7 اسفند 1387 - 16:47    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2122 روز قبل (7 اسفند 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد مصرف مسکن کم ضرر 2 sima_65 315 چهار‌شنبه 2 اسفند 1391 - 14:55
zohret مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف کپسول باز شده فلوکستین چه ضرری دارد؟ 2 valfajraliaaaa 566 جمعه 29 دی 1391 - 22:40
hich_ مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا ماینوکسیدیل باعث افزایش تستسترون میشه؟ 1 farzad12 831 یکشنبه 9 مهر 1391 - 15:37
elham90m مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد حجامت و کم خونی و تستسترون و زینک پلاس با هم! 1 shahcheragh 2631 جمعه 16 اردیبهشت 1390 - 20:32
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ارتباط مصرف ویتامین E با افزایش ترشحات خروجی از بدن 1 7631 8743 یکشنبه 14 مهر 1387 - 23:43
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید