شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرد مزاجی؟!

1. با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خیلی خوبتون که به من تا به حال کمک زیادی کرده!
    سوالم در مورد سرد مزاجی خانوم هاست...من تا به حال این واژه رو زیاد شنیدم اما تعریف دقیقش رو نمی دونم.در واقع می خواهم بدونم صرف نداشتن یا کم بودن میل جنسی سرد مزاجی تلقی می شه یا نرسیدن به اورگاسم و نداشتن تحریک پذیری بالا!
    من شخصا میل جنسی نسبتا بالایی دارم و سخت هم تحریک نمی شم و خیلی زود ترشحاتم آمادگی لازم رو برای رابطه جنسی کامل ایجاد می کنه اما هیچ وقت از مرحله تحریک جلو تر نمی رم و نزدیکی از راه واژن برای من جز لذت روحی که در نتیجه ی علاقه به همسرم هست نتیجه ی دیگه ای در بر نداره... و البته گاهی به دلیل قدرت جنسی بالای ایشون و میلشون به هرچه طولانی تر بودن مدت دخول, برای من منجر به خستگی و .. هم می شه!
    و باید این رو هم اضافه کنم که راه دیگه ای رو تا به حال برای رسیدن به اورگاسم امتحان نکردم و دقیقا نمی دونم چطور باید این مسأله رو با همسرم در میون بگذارم که باعث ناراحتیشون نشه !البته ایشون از لحاظ احساسی فرد بازو راحتی هست اما دوست ندارم این موضوع باعث ایجاد تنش و نگرانی فکری بشه!
    در کل می خواهم بدونم دلیل جلوتر نرفتن از مرحله تحریک در من با توجه به نکاتی که بهش اشاره کردم چی می تونه باشه و آیا این هم به سرد مزاجی بر می گرده؟؟

پیشاپیش ممنون از توجهتون!

2. با سلام با تعزیفی که از شروع رابطه حنسیتون کردید میشه گفت که شما مشکل جسمی در ایجاد رابطه ندارید و نیز سرد مزاج هم نیستید و من فکر میکنم مشکل شما که همان نرسیدن به مرحله نهایی لذت و ارگاسم هست مربوط میشه به خستگی زود شما یا کوتاهی همسرتون در ادامه رابطه جنسی با توجه و روش مناسب یا ذهن و روحیه شما.
    اگر از لحاظ جسمی زود خسته میشوید و باعث میشه با کم حوصلگی به لذت نرسید حتما زمان رابطه جنسیتون را در مواقعی که امدادگی کامل دارید بگذارید و و ورزش را فراموش نکنید.
    اگر کم کاری همسرتون باعث عد ارضای نهایی میشه مثلا وقتی به اواسط رابطه جنسی میرسند کم کم روشی یکطرفه را در پیش میگیرند یا زیادی نابادند خوب خیلی راحت و بدون تنش میتونید باهاشون صحبت کنید که قبل رابطه جنسی جه در حین ان میتونید بهشون بگید که چه بمنند و مسیر لذت را هدایت کنید اما خیلی هم اوامر نفرمایید که به اقاتون برخوره حسش بره
    اما اگر ذهنتو درگیری در این زمان داره بایئ بتونید فکرتون را مدیریت کنید من در مقاله ایی خوندم که ارگاسم و لذت نهایی در 20 درصد خانمها پیش میاد و 80 درصدشون به اون لذت اخری که همیشه ازش صحبت میشه نمیرشند که این دلیلش فقط به علت  این است که ذهن خانمها توی رابطه جنسی هم درگیر است
    اما یک اخطار هم میدهم و ان این است که اگر الان رابطه جنسی برای شما فقط عشقتون را قویتد میکنه بدونید همین عدم ارضا هم میتونه بعدها عشقتون را کم کنه پس حتما به خودتون هم توجه کنید
    توی رابطه جنسی زیاد گذشت نکنید کمی خودخواه باشید اگر واقعا اقاتون در میانه راه کم کاری میکنند و کاری که شما دوست دارید را انجام نمیدهند راحت ازشون بخواهید بدون اینکه حس مردیش را زیر سوال ببرید ازشون بخواهید چون اقایون به این حس خیلی افتخار میکنند
    اگر خودتون خستخ میشید به زمان و ورزش توجه داشته باشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از پاسختون
    باید بگم که در واقع خستگی من ابدا جسمی نیست اما همونطور که توضیح دادم از اونجایی که این نوع رابطه(منظورم نزدیکی از راه واژن هست)در من هیچ تغییر حسی ایجاد نمی کنه,وقتی به مدت طولانی انجام بشه نوعی کسالت و کلافگی و از این دست حس ها به وجود میاره...
    آیا این موضوع , یعنی از این نوع نزدیکی لذت زیادی نبردن غیر طبیعی نیست؟
    و اینکه حق با شماست, من هم می ترسم در دراز مدت این موضوع رو احساسم و زندگیم تاثیر بذاره , البته اینطور هم نیست که تنها دلیلم برای ایجاد رابطه همسرم و یا تحکیم علاقمون باشه و در کل برای من هم لذت بخش هست.
    فکر می کنم معقول ترین کار همونطور که گفتید در میون گذاشتن این موضوع با همسرم هست اگرچه هنوز نمی دونم چطور با توجه به این نکته که خودم هم دقیقا نمی دونم از چه چیز لذت می برم؟!
    اگر باز هم نکته ای به نظرتون رسید ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

4. سلام
    اگر بین شما و همسرتون مشکل عاطفی وجود ندارد
    و اگر شما بطور نرمال تحریک می شوید و میل جنسی هم دارید
    اونوقت توصیه می کنم
    با همکاری همسرتون پوزیشن های دیگری رو تست کنید . بخصوص پوزیشن هایی که این امکان رو به همسرتون بده که با دستهاش بتونه نقاط خاصی رو نوازش کنه
    خیلی از خانمها هرچند از رابطه جنسی واژنی لذت می برند اما در نهایت برای رسیدن به اورگاسم به نوازش کلیتوریس احتیاج دارند
    بنظر من پوزیشن های مختلف رو امتحان کنید
    ضمنا شما خانم هستید و بهتر از من می دونید می تونید جوری همسرتون رو تحریک کنید که خیلی زود به انزال برسند
    پس اگر مدت زمان رابطه بنظرتون زیاده بیکار ننشینید و خودتون نبض جریان رو دست بگیرید
    مطمئنا با کمی تلاش و صحبت و هماهنگی مشکلتون حل میشه

البته همه اینها در صورتیست که شما مشکل تحریک شدن و کاهش میل جنسی نداشته باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. باید گفت که طبق آمار جدید ثابت شده که خستگی و نیاز به خواب مهم ترین عوامل حذف مقاربت در بین زوج های امریکایی اعلام شده است.
    این آمار طی مصاحبه ملی که در امریکا به صورت تلفنی صورت گرفته و حدودهزار نفر شرکت داشته اند، انجام شده است. 52% از شرکت کنندگان زنان بودهاند و 48% از آنها فرزندان زیر 18 سال داشته‌اند.
    بیشتر شرکت کنندگان (81%) مدعی بودند که در سال اخیر هر از گاهی از مقاربت اجتناب نموده‌اند.
    در ادامه به 5 دلیل اصلی این شرکت کنندگان و درصد احراز آنها از مقاربت اشاره شده است:
    1- خستگی و نیاز به خواب 53%
    2- نداشتن احساس خوب یا عدم سلامتی 49%
    3- نداشتن حوصله 40%
    4- مراقبت از فرزندان و یا حیوانات خانگی 30%
    5-  کار 29%

خوشبختانه اقتصاد نابسامان خانواده در بین دلایل اصلی این اجتناب گزارش نشده است یعنی 78% از شرکت کنندگان تاثیر این فاکتور را در میزان روابط خود موثر نمی دانسته‌اند.
    محققان معتقدند باید دید که چنین فاکتورهایی تا چه اندازه در بین زوجهای ایرانی نقش موثر ایفا کرده و زندگی صمیمی آنها را تحت تاثیر قرار میدهد.

منبع :

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید