شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری+پریود

1. با سلام
    می خواستم بدونم اگر یک خانم دارای سیکل 28 روزه منظم باشد و در هفته سوم سیکل خود(یک تا دو هفته قبل از شروع خونریزی جدید) نزدیکی نماید.آیا اگر باردار شده باشد آیا خونریزی(پریود) جدید به تاخیر می افتد؟سوالم این است که آیا ممکن است که آن خانم باردار شود اما یک یا دو هفته بعد خونریزی داشته باشد و خونریزی بعدی(40 روز بعد) اتفاق نیافتد؟منظورم اینه که آیا در صورت بارداری  مثلا 10 روز قبلا از خونریزی جدید صورت بگیرد حتما باعث عدم خونریزی می شود یا ممکن است این اثر در دو خونریزی بعد مشاهده شود؟
    با تشکر

2. malevan نوشته است: با سلام
    می خواستم بدونم اگر یک خانم دارای سیکل 28 روزه منظم باشد و در هفته سوم سیکل خود(یک تا دو هفته قبل از شروع خونریزی جدید) نزدیکی نماید.آیا اگر باردار شده باشد آیا خونریزی(پریود) جدید به تاخیر می افتد؟سوالم این است که آیا ممکن است که آن خانم باردار شود اما یک یا دو هفته بعد خونریزی داشته باشد و خونریزی بعدی(40 روز بعد) اتفاق نیافتد؟منظورم اینه که آیا در صورت بارداری  مثلا 10 روز قبلا از خونریزی جدید صورت بگیرد حتما باعث عدم خونریزی می شود یا ممکن است این اثر در دو خونریزی بعد مشاهده شود؟
    با تشکر

سلام
    در مسائل پزشکی و کلا در اغلب مسائل زندگی هیچوقت نمیشه گفت 100%
    معمولا اگر شما امروز نزدیکی داشته باشید و خانم دو هفته بعد سرموعد پریود بشوند یعنی بارداری رخ نداده . داروهای مصرفی . اضطراب  و استرس می تونه پریود بعدی ایشون رو به تاخیر انداخته باشه
    اگر دنبال این هستید که بهتون بگن 100% امکانش نیست . نمیشه اینجوری گفت چون گاهی خونریزی هایی در حین بارداری رخ میده که با پریود اشتباه گرفته میشه !

پی نوشت : تست خون بخوبی نشون میده خانم باردار هستند یا نه و اگر 21 روز از رابطه گذشته با یک تست خانگی ( ادرار ) هم میشه فهمید باردار هستند یا نه

3. سلام
    من مهسا هستم و 16 سال دارم و الان 2 ساله كه ازدواج كردم.حال مي خوام بدونم كه بعد از نزديكي بطوري كه مايع مني وارد شود بعد از مدتي نطفه تشكيل مي شود.
    و الان من 4 ماهه حامله هستم مي خوام بدونم دقيقا ما هموم 4 ماه پيش نزديكي كرديم يا بيشتر يا كمتر.
    با تشكر

4. DrPourghorban

جراح و متخصص زنان و زایمان

جراح و متخصص زنان و زایمان
    برای تعیین زمان دقیق حاملگی معمولا باید سن حاملگی دقیقا بر حسب هفته بیان شود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید