.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
14 پاسخ • 11936 بازديد •  
بارداری ناخواسته با پیشاب

نویسنده پیام
esmaeilc

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 23 بهمن 1387 - 15:58    عنوان:  بارداری ناخواسته با پیشاب آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
میگویند بارداری ناخواسته!!!<xml><o></o>
1. چه طور ممکن است وقتی که منی خارج از رحم ریخته شود بارداری صورت گیرد؟<o></o>
2. کمترین مقدار منی وارد شده در رحم برای بارداری چه قدر است؟<o></o>
3. بعضی وقت ها با کوچکترین تحریک منی بی رنگی (پیش آب) از من خارج میشود. آیا این منی بی رنگ در زمان رابطه جنسی  میتواند باعث بارداری میشود؟<o></o>
4. همیشه ترسم از اینه که در شب اول ازدواجم این منی بیرنگ یا پیش آب  که زود هم میاد باعث خجالت زدگیم بشه و اگه بخوام اون رو نادیده بگیرم باعث بارداری تو همون شب اول بشه که خیلی هم...<o></o>
اگه نخوام شب عروسیم از کاندوم استفاده کنم ممکنه این پیش آب سریع موجب بارداری بشه یا با منی خیلی فرق میکنه؟<o></o>
ممنون میشم به تمام سوال هام جواب بدید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 23 بهمن 1387 - 15:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 23 بهمن 1387 - 21:16    عنوان:  Re: بارداری ناخواسته آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
esmaeilc نوشته است: میگویند بارداری ناخواسته!!!<xml><o></o>
1. چه طور ممکن است وقتی که منی خارج از رحم ریخته شود بارداری صورت گیرد؟<o></o>
2. کمترین مقدار منی وارد شده در رحم برای بارداری چه قدر است؟<o></o>
3. بعضی وقت ها با کوچکترین تحریک منی بی رنگی (پیش آب) از من خارج میشود. آیا این منی بی رنگ در زمان رابطه جنسی  میتواند باعث بارداری میشود؟<o></o>
4. همیشه ترسم از اینه که در شب اول ازدواجم این منی بیرنگ یا پیش آب  که زود هم میاد باعث خجالت زدگیم بشه و اگه بخوام اون رو نادیده بگیرم باعث بارداری تو همون شب اول بشه که خیلی هم...<o></o>
اگه نخوام شب عروسیم از کاندوم استفاده کنم ممکنه این پیش آب سریع موجب بارداری بشه یا با منی خیلی فرق میکنه؟<o></o>
ممنون میشم به تمام سوال هام جواب بدید.

با سلام
1-اگر منی خارج از رحم ریخته شود به هیچ وجه بارداری صورت نمیگیرد اماکن ندارد مگر اینکه خیلی خیلی ونزدیک دهانه واژن ریخته شود و از شانس اون خانم هم قدرت جذبش بالا باشه و بارداری صورت بگیره وگرنه احتمالش صفر است

2-فکر نمیکنم برای مقدار منی که باعث بارداری میشه در حالت طبیعی و نه آزمایشگاهی بشود حدی تعین کرد و قانون  احتمالات شامل آن میشود

3- بله این مایع که بهش پیشاب می گویند دارای اسپرم است و باز به شانس مربوطه که بارداری صورت بگیره یا نه اما ریسکش بالاست

4- اصلا نگران نباشید برای جلوگیری از بارداری راههای زیادی است مخصوصا در شب زفاف که عروس و داماد نابلد هستند مثلا بهترین آن این است که عروس خانم قرص جلگیری مصرف کنند تا اون موقع اصلا نگران نباشند و باید این مصرف یک ماه قبل از این شب تاریخی صورت بگیرد
انشالله اون موقع که میروید ازماشی خون همه اینها را به شما آموزش میدهند

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : esmaeilc, ROHAM, MrMasi
reza_mohammadi

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 19:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
آقای دکتر
سلام
من و خانم ام به الزه گی عقد کردیم. خانم هنوز شروع به خوردن قرص نکرده است. یک شب، 8 روز بعد از شروع خونریزی و حدود 3-2 روز بعد از اتمام خونریزی خانم، من با دست آغشته به پیشاب (انزال در من صورت نگرفت) اقدام به ارضا کردن او با لمس آلتش شدم. آیا امکان بارداری وجود دارد یا خیر؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون
رضا محمدی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 13 اسفند 1387 - 19:57    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
reza_mohammadi نوشته است: آقای دکتر
سلام
من و خانم ام به الزه گی عقد کردیم. خانم هنوز شروع به خوردن قرص نکرده است. یک شب، 8 روز بعد از شروع خونریزی و حدود 3-2 روز بعد از اتمام خونریزی خانم، من با دست آغشته به پیشاب (انزال در من صورت نگرفت) اقدام به ارضا کردن او با لمس آلتش شدم. آیا امکان بارداری وجود دارد یا خیر؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون
رضا محمدی

با سلام
با این شرایظی که شما گفتید احتمال بارداری خیلی خیلی کم است نگران نباشید
اما خوب بود اون موقع اگر خیلی نگران بودید از روش اورژانسی استفاده میکردید اما بدونید این روش برای استفاده همیشگی توصیه نمیشه
روش اورژانسی رو هم میتونید با استفاده از نوار جستجو پیدا کنید

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Pini
reza_mohammadi

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 14 اسفند 1387 - 19:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ممنونم از پاسختون<xml><o></o>

اما الان برای روش اورژانسی دیگر دیر شده است. مسئله اینجاست که 14 روز به پریود بعدی مانده و من نگران هستم و صبر کردن کمی سخت است. در سوالم فراموش کردم بگویم که خانم در حالت نشسته بودند (نمی دانم ربطی دارد یا نه) حقیقت اینجاست که من احتمال بعید را در نظر گرفتم و نمی دانم که دستم با پیشاب آغشته بود یا نه. آیا زمان 8 روز بعد از خونریزی، خود عامل پیشگیری نیست؟

بنا به دلایلی امکان آزمایش هم وجود ندارد. اگر بی دلیل نگران هستم، ممنون می شوم که با دلایل منطقی تون پاسخ بدید.<o></o>

منتظر پاسختون هستم<o></o>

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 14 اسفند 1387 - 19:51    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 15 اسفند 1387 - 10:13    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
reza_mohammadi نوشته است:
ممنونم از پاسختون<xml><o></o>

اما الان برای روش اورژانسی دیگر دیر شده است. مسئله اینجاست که 14 روز به پریود بعدی مانده و من نگران هستم و صبر کردن کمی سخت است. در سوالم فراموش کردم بگویم که خانم در حالت نشسته بودند (نمی دانم ربطی دارد یا نه) حقیقت اینجاست که من احتمال بعید را در نظر گرفتم و نمی دانم که دستم با پیشاب آغشته بود یا نه. آیا زمان 8 روز بعد از خونریزی، خود عامل پیشگیری نیست؟

بنا به دلایلی امکان آزمایش هم وجود ندارد. اگر بی دلیل نگران هستم، ممنون می شوم که با دلایل منطقی تون پاسخ بدید.<o></o>

منتظر پاسختون هستم<o></o>

سلام
حالا فکر کنید من به شما گفتم اصلا مشکلی نیست ؟ شما مشکلت حل میشه اونوقت ؟
ببین دوست عزیز شانس بارداری با توضیحاتی که دادی خیلی پایینه و نباید نگران باشی . بخصوص اگر خانم پریود منظم داشته باشند . دلایل منطقی مون ! هم اینه که دختری که پریود منظم داره 2-3 روز قبل از شروع پریودش و 2-3 روز بعد از اون شانس بارداریش بسیار پایین هست این یک و دو اینکه شما اصلا مطمئن نیستی دستت آغشته بوده یا نه ؟ و کلا درسته که انزال اولیه هم می تونه باعث باروری بشه اما باز هم شانس رخ دادن این اتفاق خیلی بالا نیست .

حالا من اینهمه گفتم
من مطمئنم شما حتی بعد از پریود شدن خانم هم بازهم نگرانی و میای سوال مطرح می کنی که آیا پریود شدن دلیل قطعی عدم بارداریست ؟!
این نگرانی طبیعیه و توصیه من اینه که کمتر رفتار پرخطر ( در باب بارداری ) داشته باشید تا خیال خودتون راحت باشه و در ضمن اگر اعصابتون خیلی خرد شده همین امروز هم می تونین به خانم بگید آزمایش خون بده و همچنین 21 روز بعد از رابطه هم می تونید به جواب تستهای خانگی بارداری اعتماد کنید ...
یادتونم نره استرس بارداری ناخواسته می تونه پریود بعدی خانم رو با تاخیر همراه کنه

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Pini
ELMIRA700

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 8 فروردین 1388 - 17:47    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
باسلام
من و نامزدم حدود دو هفته هست که رابطه رابطه جنسیی داریم نه تمام مدت روی هم رفته 4رز در طول 2هفته و من قرصهای ضد بارداری رو که دکتر داده مصرف میکردم از قبل از رابطه به مدت 6ماهو بعدش هم منتها از نظر ساعتی دقیق سر یک ساعت معین مصرف نکردم تمام شبها مصرف کردم گاهی ساعت 8 گاهی 9 بعد که 21 قرص تمام شد و باید صبر  میکردم برای زمان پرییود باز از ترس احتمال بارداری قبل از 72 ساعت قرص به روش اورژانسی مصرف کردم

الان 2روز از خوردن قرص میگذره و من دردهایی مشابه زمان پریود داشتهام اما خفیف و پریود شدم اما خیلی شدید نیست یه کمر درد خفی دارم و یه درد خفیف زیر شکمم و سر درد شدید در یک ناحیه سر الان که دارم براتون مینویسم یه مقدار احساس حالت تهوع هم دارم و با اینکه ساعت 3 بعد از ظهر هست میلی به غذا ندارم و احساس خستگی دارم و از رختخواب بیرون نیومدم

میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره با این شرایط و اگر باشه باید چی کار کنم چون الان توی شرایطی نیستیم که بتونیم بچه دار شیم و من از سقط کردن خیلی میترسم در صورت بار دار بودن ایا روش دیگری هم هست که با مصرف دارو بچه بیفته در ضمن نامزد من دیانتیکه و از همسر قبلیش به دلیل بچه دار نشدن جدا شدن 10سال بچه دار

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 8 فروردین 1388 - 17:59    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
ELMIRA700 نوشته است: باسلام
من و نامزدم حدود دو هفته هست که رابطه رابطه جنسیی داریم نه تمام مدت روی هم رفته 4رز در طول 2هفته و من قرصهای ضد بارداری رو که دکتر داده مصرف میکردم از قبل از رابطه به مدت 6ماهو بعدش هم منتها از نظر ساعتی دقیق سر یک ساعت معین مصرف نکردم تمام شبها مصرف کردم گاهی ساعت 8 گاهی 9 بعد که 21 قرص تمام شد و باید صبر  میکردم برای زمان پرییود باز از ترس احتمال بارداری قبل از 72 ساعت قرص به روش اورژانسی مصرف کردم

الان 2روز از خوردن قرص میگذره و من دردهایی مشابه زمان پریود داشتهام اما خفیف و پریود شدم اما خیلی شدید نیست یه کمر درد خفی دارم و یه درد خفیف زیر شکمم و سر درد شدید در یک ناحیه سر الان که دارم براتون مینویسم یه مقدار احساس حالت تهوع هم دارم و با اینکه ساعت 3 بعد از ظهر هست میلی به غذا ندارم و احساس خستگی دارم و از رختخواب بیرون نیومدم

میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره با این شرایط و اگر باشه باید چی کار کنم چون الان توی شرایطی نیستیم که بتونیم بچه دار شیم و من از سقط کردن خیلی میترسم در صورت بار دار بودن ایا روش دیگری هم هست که با مصرف دارو بچه بیفته در ضمن نامزد من دیانتیکه و از همسر قبلیش به دلیل بچه دار نشدن جدا شدن 10سال بچه دار

سلام

اگر 6 ماه قبل از رابطه قرص ضدبارداری رو بطور منظم مصرف کردید ( حالا چند ساعت اینور و اونورش خیلی تاثیرگذار نیست ) اونوقت خود بخود در زمان رابطه امکان بارداری وجود نداشته . با اینحال از روش اورژانسی استفاده کردید پس  دیگه رسما مشکلی نخواهد بود .
این حالت دل درد و حالت تهوع از عوارض استفاده از روش اورژانسی هست
نگران نباشید

فقط باید درجریان باشید که بدلیل استفاده از روش اورژانسی پریودتون دچار اختلال میشه

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
panipani

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 10 اردیبهشت 1388 - 09:54    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
من 25 سال دارم .از روز 3 پریودی رابطه جنسی داشتم البته بدون نزدیکی.روز 9 پریودی نامزدم اب منیشو روی کمرم ریخت و با دستمال پاکش کرد. الان 7 روز میگذره و من کمر درد و تخمدان سمت راستم به شدت درد میکنه. حالت تهوع سر درد و استرس زیادی دارم. احتمال حاملگی وجود داره ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 10 اردیبهشت 1388 - 09:54    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 21:31    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
panipani نوشته است: من 25 سال دارم .از روز 3 پریودی رابطه جنسی داشتم البته بدون نزدیکی.روز 9 پریودی نامزدم اب منیشو روی کمرم ریخت و با دستمال پاکش کرد. الان 7 روز میگذره و من کمر درد و تخمدان سمت راستم به شدت درد میکنه. حالت تهوع سر درد و استرس زیادی دارم. احتمال حاملگی وجود داره ؟

سلام،
احتمال بارداری در شما بسیار پایین است، تا زمان مقرر برای شروع خونریزی صبر کنید، اگر بیش از 10 روز خونریزی به تعویق افتاد با آزمایش خون احتمال بارداری را بررسی نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
noranora

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 14 تیر 1388 - 19:53    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
من روز آخر پريودم بود كه با همسرم رابطه داشتم  اما دخول نبوده مطمئن نيستم مني يا پيشاب ريخته باشه چند روز بعدش ميتونم بفهمم باردارم يا نه؟؟؟؟ از تست بي بي چك چند روز بعد ميشه استفاده كرد؟؟؟ دارم ديونه ميشم اگه باشم چي اخه هنوز ازدواج نكرديم همش تو اين فكرم كه اگه حامله باشم چطور سقطش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟البته خودم
كمكم كنيد
من اگه حامله باشم چي ؟؟؟؟؟؟؟؟
خونوادم با اين مسئله مشكل دارن  Sad

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 14 تیر 1388 - 20:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
noranora نوشته است: من روز آخر پريودم بود كه با همسرم رابطه داشتم  اما دخول نبوده مطمئن نيستم مني يا پيشاب ريخته باشه چند روز بعدش ميتونم بفهمم باردارم يا نه؟؟؟؟ از تست بي بي چك چند روز بعد ميشه استفاده كرد؟؟؟ دارم ديونه ميشم اگه باشم چي اخه هنوز ازدواج نكرديم همش تو اين فكرم كه اگه حامله باشم چطور سقطش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟البته خودم
كمكم كنيد
من اگه حامله باشم چي ؟؟؟؟؟؟؟؟
خونوادم با اين مسئله مشكل دارن  Sad

سلام
در مورد سقط صحبتی نداریم
و در مورد باقی سوالاتتون اگر یکبار کلمه " بی بی چک " یا " آزمایش بارداری " رو از نوار جستجوی بالای صفحه سرچ کنید
به پاسخ تمام سوالاتتون می رسید

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
niloofarl63

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 15 تیر 1388 - 03:34    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
سلام، من در روز هفتم از اولین ماه مصرف قرص ال دی با همسرم رابطه داشتم... حالا ۷۲ ساعت از آن می گذرد... می خواستم نظر شما را بپرسم ؟ تازه متوجه شدم که در ماه اول باید از روش دیگری هم به جز قرص استفاده کرد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 15 تیر 1388 - 03:34    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 15 تیر 1388 - 09:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
niloofarl63 نوشته است: سلام، من در روز هفتم از اولین ماه مصرف قرص ال دی با همسرم رابطه داشتم... حالا ۷۲ ساعت از آن می گذرد... می خواستم نظر شما را بپرسم ؟ تازه متوجه شدم که در ماه اول باید از روش دیگری هم به جز قرص استفاده کرد.

سلام
نگران نباشید بارداری با وجود مصرف قرص حتی در ماه اول بسیار بعید است

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 15 تیر 1388 - 12:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
niloofarl63 نوشته است: سلام، من در روز هفتم از اولین ماه مصرف قرص ال دی با همسرم رابطه داشتم... حالا ۷۲ ساعت از آن می گذرد... می خواستم نظر شما را بپرسم ؟ تازه متوجه شدم که در ماه اول باید از روش دیگری هم به جز قرص استفاده کرد.

سلام

بنظر من 7 روز بعد از مصرف روزانه یک عدد ال دی ، هنوز جلوگیری بصورت درست و قابل اطمینان شکل نگرفته و توصیه می کنم جهت آرامش خیال و جلوگیری از مشکلات احتمالی بعدی ، آزمایش خون بتا رو دستکم 6-7 روز بعد از رابطه بجا بیارید .

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1993 روز قبل (15 تیر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده) 1967 ROHAM 139834 جمعه 17 آبان 1392 - 23:43
mah2i2 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 163988 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 13:36
ayoot مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. موضوع مهم: آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟ 577 ROHAM 172793 شنبه 25 اردیبهشت 1389 - 20:56
jiji مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. با این شرایط آیا من حامله هستم؟ 5 parizadjoon 2528 یکشنبه 5 شهریور 1391 - 09:35
perle مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. آيا با جلو انداختن پریود احتمال بارداري هست؟ 3 roya_ord 5636 دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:19
Hamshahri مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید