شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال تشکيل نطفه

1. آقاي دکتر سلام
    همه مطالب مشابه را مطالعه نمودم ولي متاسفانه پاسخ سوالاتم را نيافتم

پريود من هميشه نامنظم بوده و  فواصل آن معمولا  35 تا 42 روز  بوده است . من در روز 34 ام با نامزدم رابطه داشتيم و مني روي کمرم ريخت که بلافاصله پاک کردم ولي نگراني من از ريخته شدن پيش آب ايشان است که ممکن است روي واژن با وجود پرده بکارت ريخته باشد . امروز روز 42 ام است و متاسفانه من پريود نشدم. سوالات من :با اين تفاسير

درصد تشکيل نطفه در اين شرايط  چقدر است؟

اگر بخواهم آزمايش خون دهم دقيقا چند روز پس از نزديکي مي توانم بر تست خون اطمينان 100 درصد حاصل کنم؟

اگر دختري از روشهاي دارويي سقط استفاده کند به پرده بکارت صدمه مي رساند يا خير ؟  

اميدوارم پاسخ سوالاتم را ارسال نماييد يک هفته است که استرس شديد و بي خوابي مي کشم .

موفق و پيروز باشيد

2. SWEETY نوشته است: آقاي دکتر سلام
    همه مطالب مشابه را مطالعه نمودم ولي متاسفانه پاسخ سوالاتم را نيافتم

پريود من هميشه نامنظم بوده و  فواصل آن معمولا  35 تا 42 روز  بوده است . من در روز 34 ام با نامزدم رابطه داشتيم و مني روي کمرم ريخت که بلافاصله پاک کردم ولي نگراني من از ريخته شدن پيش آب ايشان است که ممکن است روي واژن با وجود پرده بکارت ريخته باشد . امروز روز 42 ام است و متاسفانه من پريود نشدم. سوالات من :با اين تفاسير

درصد تشکيل نطفه در اين شرايط  چقدر است؟

اگر بخواهم آزمايش خون دهم دقيقا چند روز پس از نزديکي مي توانم بر تست خون اطمينان 100 درصد حاصل کنم؟

اگر دختري از روشهاي دارويي سقط استفاده کند به پرده بکارت صدمه مي رساند يا خير ؟  

اميدوارم پاسخ سوالاتم را ارسال نماييد يک هفته است که استرس شديد و بي خوابي مي کشم .

موفق و پيروز باشيد

سلام
    ببینید صرف ریختن منی روی کمر که هیچ خطری برای هیچکس ندارد . پس اگر منی سمت واژن نرفته جای نگرانی نیست
    درسته انزال اولیه می تونه باعث بارداری بشه اما درصد اون خیلی هم بالا نیست
    پس

1-  اگر انزال اولیه داخل ورودی واژن ریخته باشدباوجود بکارت بلاخره یک درستی ولو بسیار کم احتمال تشکیل نطفه هست . یعنی اگر از آن دسته انسانهای بدشانسی هستید که وقتی توی خیابون دارید راه می رید یکدفعه از آسمان یک عدد فیل روی سرتون می افته شک نکنید باردار شدید ولی در غیر اینصورت خیلی نگران نباشید
    2- با توجه به تاریخ نزدیکی همین امروز هم که تشریف ببرید آزمایش خون بدهید بخوبی مشخص میشه که باردار هستید یا نه
    3- در این مرحله ای که شما هستید خیر آسیب نمی بیند

در کل خیلی نگران نباشید ولی حتما آزمایش بدید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید