شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال زود رس و ارتباط آن با واریکسل

1. با  سلام خدمت مدیر محترم سایت.من 4 سال پیش عمل واریکسل انجام دادم توسط دکتر ترجمان. و دارای انزال زود رس می بام.سوال من این است که آیا این انزال ربطی به عمل و بیماری قبلی من داشته است یا علت آن عادت زشت.... است یا نه؟ با تشکر از سایت عالی و خوبتون.

2. peymanjooon نوشته است: با  سلام خدمت مدیر محترم سایت.من 4 سال پیش عمل واریکسل انجام دادم توسط دکتر ترجمان. و دارای انزال زود رس می بام.سوال من این است که آیا این انزال ربطی به عمل و بیماری قبلی من داشته است یا علت آن عادت زشت.... است یا نه؟ با تشکر از سایت عالی و خوبتون.

سلام

واریکوسل  هیچ ربطی به  انزال زودرس ندارد
    برای درمان واریکوسل به یک پزشک مجرب  اورولوژی مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. kaveh000kaveh نوشته است:
    peymanjooon نوشته است: با  سلام خدمت مدیر محترم سایت.من 4 سال پیش عمل واریکسل انجام دادم توسط دکتر ترجمان. و دارای انزال زود رس می بام.سوال من این است که آیا این انزال ربطی به عمل و بیماری قبلی من داشته است یا علت آن عادت زشت.... است یا نه؟ با تشکر از سایت عالی و خوبتون.

سلام

واریکوسل  هیچ ربطی به  انزال زودرس ندارد
    ولی خود ارضایی با آن مرتبط است برای درمان به یک پزشک مجرب  اورولوژی مراجعه کنید

منظورتون از آن چیه؟

4. منظور آقای سامی این بوده که خود ارضایی عاملی برای ایجاد انزال زود رس است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام خدمت مدیریت سایت . اگر کسی دچار انزال زود رس باشد و به مدت طولانی از انجام هر نوع عمل جنسی خوداری کند آیا بیماری او بهبود می یابد ؟

6. QWERTOO نوشته است: با سلام خدمت مدیریت سایت . اگر کسی دچار انزال زود رس باشد و به مدت طولانی از انجام هر نوع عمل جنسی خوداری کند آیا بیماری او بهبود می یابد ؟

سلام

اول یک تصحیحی انجام بدم اونم اینه که بنده هرگز نگفتم خودارضایی و زودانزالی رابطه ای دارند . از اونجایی که آواتار بنده و آقای کاوه یکی هستند ، این سوتفاهم رخ داده و البته حتما ایشون دلیلی برای این حرفشون دارند اما نظر من این نیست /

و در مورد شما
    قائدتا زودانزالی رو با خودداری از عمل جنسی درمان نمی کنند و چه بسا فاصله افتادن بین رابطه جنسی خودش به زودانزالی دامن هم بزند .
    ولی ممکنه به مرور زمان و بدلیل رفع زمینه ها ی - اغلب روحی - زودانزالی این مشکل حل بشه .
    بهتره اگر زودانزالی دارید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. با عرض سلام
    من در طرف سمت چپ(پایین)به ندرت احساس درد می کنم رفتم دکتر گفت مشکلی ندارید ولی برای اطمینان بیشتر ازمایش اسپرم انجام بدین .من تا الان که 7 ماه از این قضیه می گذرد انجام ندادم بعضی اوقات بعد از ارضا  درد میگیرد به نظر شما چکار کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. M0034 نوشته است: با عرض سلام
    من در طرف سمت چپ(پایین)به ندرت احساس درد می کنم رفتم دکتر گفت مشکلی ندارید ولی برای اطمینان بیشتر ازمایش اسپرم انجام بدین .من تا الان که 7 ماه از این قضیه می گذرد انجام ندادم بعضی اوقات بعد از ارضا  درد میگیرد به نظر شما چکار کنم؟

سلام،
    اگر درد دارید بهتر است توصیه های پزشکتان را پیگیری نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید