شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا من رو در رابطه جنسی راهنمایی کنید.

1. من تا به حال هیچ رابطه نداشتم.واقعا می ترسم که ازدواج کردم چون هیچی بلد نیستم نتونم در رابطه جنسی برای اون جذابیت داشته باشم و همسرم از این رابطه لذت به نبره.
    من باید چیکار کونم میشه منو راهنمایی کنید؟
    من واقعا چیزی بلد نیستم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. jooditopoli نوشته است: من تا به حال هیچ رابطه نداشتم.واقعا می ترسم که ازدواج کردم چون هیچی بلد نیستم نتونم در رابطه جنسی برای اون جذابیت داشته باشم و همسرم از این رابطه لذت به نبره.
    من واقعا چیزی بلد نیستم.

عزیزم خیلی نگران نباش معمولا کسانی که بار اولشون هست که عروسی میکنند نگرانی شما را دارند اما برای دفعه بعد مشکل حله  
    اما خارج از شوخی شما اگر مطالعلتون را در این سایت کامل کنید و از قسمت جستجو استفاده کنید حتما نگرانیتون نه تنها برطرف میشه بلکه خیلی چیزها یاد میگرید
    نگران نباشید این موضوع چیزی نیست که ادم کم بیاره و یاد نگیره همه چیز را به وقتش یاد میگیرید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. jooditopoli نوشته است: من تا به حال هیچ رابطه نداشتم.واقعا می ترسم که ازدواج کردم چون هیچی بلد نیستم نتونم در رابطه جنسی برای اون جذابیت داشته باشم و همسرم از این رابطه لذت به نبره.
    من واقعا چیزی بلد نیستم.

سلام نگران نباشید
    کتاب های معتبر زیادی در بازار موجود است که چگونگی روابط جنسی را آموزش میدهد مطالعه کنید
    در شبکه هم جستجو کنید مقالات زیادی وجود دارد البته آن هایی را مطالعه کنید که در سایت های معتبر وجود دارد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. kaveh000kaveh نوشته است:
    jooditopoli نوشته است: من تا به حال هیچ رابطه نداشتم.واقعا می ترسم که ازدواج کردم چون هیچی بلد نیستم نتونم در رابطه جنسی برای اون جذابیت داشته باشم و همسرم از این رابطه لذت به نبره.
    من واقعا چیزی بلد نیستم.

سلام نگران نباشید
    کتاب های معتبر زیادی در بازار موجود است که چگونگی روابط جنسی را آموزش میدهد مطالعه کنید

در شبکه هم جستجو کنید مقالات زیادی وجود دارد البته آن هایی را مطالعه کنید که در سایت های معتبر وجود دارد

به نظر من یادگیری رابطه جنسی سالم وعشق ورزی یه هنره که احتیاج به یادگیری داره تا ادم بتونه زیبا زندگی کنه
    اگه قبل از اینکه وارد زندگی بشی این هنرو یاد بگیری خیلی بهتره تا وقتی که یه دفعه وارد جریانی بشی که هیچ اطلاعی ازش نداری و دچار سر درگمی بشی خدا نگه داره کتابها و سایتهارو...........

5. با سلام
    من میخام از فرصت استفاده کنم و چند مطلب کوچک که آن هم از بزرگترهام یاد گرفتم به این کاربر عزیزمون بگم البته اگه ما رو قبول داشته باشند
    ببینید الان زمونه و محیط جوری شده که بیشتر مردم یا بهتر بگویم بیشتر جوانها مثل خود من اصل رو فراموش کردیم و دنبال فرع داریم میگردیم در صورتی که اگر همه چیز رو از راهش وارد بشیم خیلی از مشکلاتمون براحتی حل میشه اما در مورد مشکل این دوست خوبمون که میگه من هیچی بلد نیستم باید گفت که شما از زندگی مشترک هیچی بلد نیستی یا از روابط جنسی این موضوع برای خیلی ها پیش میاد اما راه حل اول:این فکر رو بکن ببین همه آیا از روز اول که به دنیا میان همه چیز رو بلدن مسلما نه از چه طریق آموزش میبینند هر مشکلی راه حل خودش رو داره این مشکل هم همینطور شما میتونید از راهنماییهای بزرگترها بخصوص آنهای که بهشان اعتماد کامل داری  استفاده کنی اصلا شرم وحیا را نباید بطور کل بلکه تا حدودی باید کنار گذاشت تا بعدا مشکلی پیش نیاید در کتابها و سایتهای مختلف راهنماییهای خیلی خوبی شده ولی چه برای پسر وچه برای دختر هیچ چیز و هیچ کس مثل پدر و مادر ویا بستگان که از روحیات شما آشنا هستند نمیشود ترس شما هم بیمورد نیست و اغلب زوج ها بخصوص دختران از رابطه جنسی و شب اول میترسند واین نه تنها مشکلی رو ایجاد نمیکنه بلکه اگر طرف مقابل (
    پسر)از این ترس باخبر بشه ممکنه که لطافط و مهربانی اش رو با دختر بیشتر کنه که این همون چیزی که که دخترا دنبالشن.

6. سلام
    عزیزم اینکه نگرانی نداره.هیچ کس هیچ چیز و از اول بلد نمیشه همه به مرور زمان و بر حسب موقعیت  خیلی چیزا رو یاد میگیرن.اولا که کتابهایی بازار هست که بنابر اینکه ازدواج نکردی احتمالا خانوادت اجازه ندن.اما میتونی از مادر یا خواهر یا کسی که باهاش راحتی کمک بگیری. اگه من بگم 16 سالم بود اما نمیدونستم پریود چیه شاید بخندی اما واقعیت داره.و وقتی ازدواج کردم خواهر شوهرام همه چیز و بهم میگفتن حتی شب اول عروسیم اوانا بیشتر از من نگران بودن اما همه چی خیلی راحت اتفاق افتاد و تموم شد و الان هم بلدم که چطور رابطه جنسی داشته باشم تا همسرم و خودم راضی باشیم به همین سادگی.
    پس نگران نباش و به فکر زندگی خوب و سالم باش.
    خوش باشی و در پناه حق.

7. icenight نوشته است: سلام
    عزیزم اینکه نگرانی نداره.هیچ کس هیچ چیز و از اول بلد نمیشه همه به مرور زمان و بر حسب موقعیت  خیلی چیزا رو یاد میگیرن.اولا که کتابهایی بازار هست که بنابر اینکه ازدواج نکردی احتمالا خانوادت اجازه ندن.اما میتونی از مادر یا خواهر یا کسی که باهاش راحتی کمک بگیری. اگه من بگم 16 سالم بود اما نمیدونستم پریود چیه شاید بخندی اما واقعیت داره.و وقتی ازدواج کردم خواهر شوهرام همه چیز و بهم میگفتن حتی شب اول عروسیم اوانا بیشتر از من نگران بودن اما همه چی خیلی راحت اتفاق افتاد و تموم شد و الان هم بلدم که چطور رابطه جنسی داشته باشم تا همسرم و خودم راضی باشیم به همین سادگی.
    پس نگران نباش و به فکر زندگی خوب و سالم باش.
    خوش باشی و در پناه حق.

در ادامه صحبت دوستمان بايد بگويم امكان داره كه شما اطلاعات كمي داشته باشيد ولي معمولا اقايان اطلاعاتشان كامل است وشمارا به مرور به همه مسائل اشنا ميكند دوران نامزدي بهترين دوران براي اماده شدن شما ست پس تا انجاكه ميتوانيد اطلاعاتتان راكامل كنيد تا در اينده زندگي شيريني داشته باشي به اميد روزهاي شاد براي شما  jooditopoli

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید