شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد عضلانی

1. masoud1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام :
    آقای دکتر من یک مدتی است که درد عضلانی در قسمت پشت کمر و لگن خودم به صورت پراکنده هستم که بعضی مواقع در پشت کمر بعضی مواقع در استخوان لگن و بعضی مواقع در بالای گرده(نزدیک کتف ها) و بعضی وقت ها در پهلو ها و به صورت تیر کشیدن و اکثر مواقع مداوم و وقتی زیاد روی پا می ایستم ولی درد به اندازه ای نیست که قابل تحمل نباشد(درد کم) ضمنا من به مدت 1.5 ماه قبل از شروع این درد ها شروع به وزنه زدن با دمبل کرده بودم که الان آن ر ها کرده ام و وقتی که باد سرد به بدن یا پشتم می خورد تشدید می شود (مثل وقتی از حمام بیرون میآیم و خود را گرم نمی گیرم ) آیا ممکن مربوط به کلیه های من باشد(عفونت یا سنگ ) ویا مربوط به دیسک کمر ضمنا لزومی دارد به پزشک مراجعه کنم (به چه نوع پزشکی ) ؟لطفا من را راهنمایی کنید .(اما بعد از مدتی که گرم گرفته ام درد بسیار کمتر و مقطعی شده است )(سن 27 سال و مرد)

2. masoud1 نوشته است: با سلام :
    آقای دکتر من یک مدتی است که درد عضلانی در قسمت پشت کمر و لگن خودم به صورت پراکنده هستم که بعضی مواقع در پشت کمر بعضی مواقع در استخوان لگن و بعضی مواقع در بالای گرده(نزدیک کتف ها) و بعضی وقت ها در پهلو ها و به صورت تیر کشیدن و اکثر مواقع مداوم و وقتی زیاد روی پا می ایستم ولی درد به اندازه ای نیست که قابل تحمل نباشد(درد کم) ضمنا من به مدت 1.5 ماه قبل از شروع این درد ها شروع به وزنه زدن با دمبل کرده بودم که الان آن ر ها کرده ام و وقتی که باد سرد به بدن یا پشتم می خورد تشدید می شود (مثل وقتی از حمام بیرون میآیم و خود را گرم نمی گیرم ) آیا ممکن مربوط به کلیه های من باشد(عفونت یا سنگ ) ویا مربوط به دیسک کمر ضمنا لزومی دارد به پزشک مراجعه کنم (به چه نوع پزشکی ) ؟لطفا من را راهنمایی کنید .(اما بعد از مدتی که گرم گرفته ام درد بسیار کمتر و مقطعی شده است )(سن 27 سال و مرد)

سلام
    درد عمومی ناحیه پشت طیف وسیعی از مشکلات رو در بر می گیره
    با توجه به توضیحات شما آسیب ستون فقرات هم می تونه یکی از این موارد باشه و حتی مشکلات کلیه هم خیلی دور از ذهن نیست
    وقتی این درد مدتهاست با شماست
    بهتره که نه . باید برای بررسی بیشتر به متخصص مراجعه کنید
    برای درد کمر به متخصص ستون فقرات
    و برای درد کلیه به متخصص اورولوژیست

اینکه وقتی گرم می کنید درد تسکین پیدا می کنه دلیل بر مهم بودن درد نیست . هرچند که ممکنه واقعا مسئله مهمی هم نباشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید