شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

Possibility of pregnancy... i have read all sections but i need your particular answer please...

1. با عرض سلام. من 3 تا سوال داشتم راجع به احتمال حاملگی که با وجود خوندن مطالب قبلی ممنون میشم به این سوال جواب بدید.

1. من و نامزدم در یک ماشقه (ایشون باکره هستن) قبل از اینه من کاندوم رو بگذارم (عمل دخول انجام نشده .. فقط برای حفظ نظافت) دستم با مایع پیش منی من خیس شده بود . در حین بوسیدن من دستم رو به واژن ایشون میمالیم (از روی شلوار) . در حالی که ایشون کاملا لباس پوشیده بودن (حتی شلوار)  با ذکر این نکته که ایشون روز 5 از دوره ی قائدگی رو پشت سر میذاشتن. دوره ی قائدگی ایشون سیکل نامنظم و 7 روزست. با این شریط میواستم ببینم هیچ احتمالی از حاملگی هست؟
    2. در شرایطی که اگر مقدار کمی از منی روی دست باشه و من از زیر لباس پشت کمر و 3-4 سانت پایین تر رو نوازش کنم, (در روز 4 دوره قائدگی)
    3.اگر کمی منی من روی دست ایشون باشه بعد ایشون دستشو با دستال پاک کنه و بعد با آب صابون بشوره و بعد از حدود 3 ساعت ایشون لباس عوض کنن و احیانا دستش به آلتشون بخوره احتمالی از بارداری هست یا نه؟ (روز 5 یا 6 از دوره ی قائدگی).

ممنون میشم اگر راهنماییمن کنید و ممنون از سایت خوبتون که به جوانان ایرانی کمک میکنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. luinox86 نوشته است: با عرض سلام. من 3 تا سوال داشتم راجع به احتمال حاملگی که با وجود خوندن مطالب قبلی ممنون میشم به این سوال جواب بدید.

1. من و نامزدم در یک ماشقه (ایشون باکره هستن) قبل از اینه من کاندوم رو بگذارم (عمل دخول انجام نشده .. فقط برای حفظ نظافت) دستم با مایع پیش منی من خیس شده بود . در حین بوسیدن من دستم رو به واژن ایشون میمالیم (از روی شلوار) . در حالی که ایشون کاملا لباس پوشیده بودن (حتی شلوار)  با ذکر این نکته که ایشون روز 5 از دوره ی قائدگی رو پشت سر میذاشتن. دوره ی قائدگی ایشون سیکل نامنظم و 7 روزست. با این شریط میواستم ببینم هیچ احتمالی از حاملگی هست؟
    2. در شرایطی که اگر مقدار کمی از منی روی دست باشه و من از زیر لباس پشت کمر و 3-4 سانت پایین تر رو نوازش کنم, (در روز 4 دوره قائدگی)
    3.اگر کمی منی من روی دست ایشون باشه بعد ایشون دستشو با دستال پاک کنه و بعد با آب صابون بشوره و بعد از حدود 3 ساعت ایشون لباس عوض کنن و احیانا دستش به آلتشون بخوره احتمالی از بارداری هست یا نه؟ (روز 5 یا 6 از دوره ی قائدگی).

ممنون میشم اگر راهنماییمن کنید و ممنون از سایت خوبتون که به جوانان ایرانی کمک میکنید.

سلام

با شرحی که شما دادید پاسخ هر سه سوال خیر است
    از روی شلوار کسی باردار نمی شود
    برخورد منی با کمر و سایر اعضا بجز واژن باعث بارداری نمی شود
    سه ساعت بعد از خشک کردن دستها و شستشو با آب و صابون اسپرمی باقی نمی ماند که باعث بارداری بشود
    و درنهایت حتی در صورت پریود نامنظم بازهم بارداری در ایام خونریزی تقریبا امکانپذیر نیست

پس خیالتون راحت باشه . با شرحی که دادید مشکلی نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید