شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انقباض عضلات واژن و بکارت

1. rima68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. من یک هفته پیش رفتم دکتر برای معاینه پرده که دکتر گفت سالمه. البته بعد معاینه هم یه نگرانی هایی داشتم که دوستان عزیز لطف کردند و منو از نگرانی درآوردن. حالا دیروز تو دستشویی یه اتفاقی افتاد که منو دوباره نگران کرده. دیروز بعد از اجابت مزاج من عضلات واژنم را بطور ناگهانی جمع کردم یعنی بستم. چون در اثر فشار عضلات واژنم کامل باز شده بود . بعد یه صدایی از واژنم آمد مثل صدایی که آدم با دهنش درمیاره. حالا نگرانم نکنه انقباض عضلات واژن و بستن ناگهانی لبهای کوچک باعث پارگی در پرده بشه؟ آیا ممکنه در اثر این انقباض و در نتیجه فشار به درون واژن پرده دچار پارگی بشه ؟ ببخشید که من هربار دچار یه فکری در مورد این پرده لعنتی می شم و مزاحم شما می شم. خودم دانشجو هستم فکر می کنم به خاطر این فکرا من این ترم و راحت مشروط بشم . چون داره زندگیمو به هم می ریزه. متشکرم .

2. rima68 نوشته است: سلام. من یک هفته پیش رفتم دکتر برای معاینه پرده که دکتر گفت سالمه. البته بعد معاینه هم یه نگرانی هایی داشتم که دوستان عزیز لطف کردند و منو از نگرانی درآوردن. حالا دیروز تو دستشویی یه اتفاقی افتاد که منو دوباره نگران کرده. دیروز بعد از اجابت مزاج من عضلات واژنم را بطور ناگهانی جمع کردم یعنی بستم. چون در اثر فشار عضلات واژنم کامل باز شده بود . بعد یه صدایی از واژنم آمد مثل صدایی که آدم با دهنش درمیاره. حالا نگرانم نکنه انقباض عضلات واژن و بستن ناگهانی لبهای کوچک باعث پارگی در پرده بشه؟ آیا ممکنه در اثر این انقباض و در نتیجه فشار به درون واژن پرده دچار پارگی بشه ؟ ببخشید که من هربار دچار یه فکری در مورد این پرده لعنتی می شم و مزاحم شما می شم. خودم دانشجو هستم فکر می کنم به خاطر این فکرا من این ترم و راحت مشروط بشم . چون داره زندگیمو به هم می ریزه. متشکرم .

سلام
    بدتون نیاد اما وسواس شما نسبت به موضوع بکارت کم کم داره حالت بیمارگونه پیدا می کنه
    دوست عزیز اگر قرار بود با اجابت مزاج و این سرو صدا ها بکارت آسیب ببینه اونوقت 99% خانمها پیش از سن بلوغ بکارتشون رو از دست می دادن . اگر اینجوری بود که هیچ دختری دسشتویی نمی رفت خواهر من !

وقتی دکتر گفته بکارتتون سالمه یعنی سالمه و تا رابطه واژنی نداشته باشید و یا چیزی داخل واژنتون نکنید امکان نداره آسیب ببینه . خودتون رو عذاب ندید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید