شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زیبایی سینه و لبهای کوچک

1. از کسي شنيدم که اگه ناحيه ي مورد نظر (لبهاي کوچک آلت)رو با آب گرم و سپس با آب سرد بشوييم با دو سه بار انجام دادن کوچک ميشود!!ولي من چند بار امتحان کردم فايده اي نداشته چطور ميشه اين لبهاي بزرگ که مثل گوشت اضافه ميمونه با آب کوچک شود؟؟آيا اين نظر درسته؟ويا اگر راه ديگري جز جراحي براي کوچک شدن يا روشن شدن رنگ اين ناحيه هست لطفا زاهنماييم کنيد.ممنونم
    وسوال دومم اینه که آیا راهی جز جراحی برای سفت شدن سینه ها هست که از حالت افتادگی خارج بشن؟لطفا کمکم کنید

2. cheshmaneziba نوشته است: از کسي شنيدم که اگه ناحيه ي مورد نظر (لبهاي کوچک آلت)رو با آب گرم و سپس با آب سرد بشوييم با دو سه بار انجام دادن کوچک ميشود!!ولي من چند بار امتحان کردم فايده اي نداشته چطور ميشه اين لبهاي بزرگ که مثل گوشت اضافه ميمونه با آب کوچک شود؟؟آيا اين نظر درسته؟ويا اگر راه ديگري جز جراحي براي کوچک شدن يا روشن شدن رنگ اين ناحيه هست لطفا زاهنماييم کنيد.ممنونم
    وسوال دومم اینه که آیا راهی جز جراحی برای سفت شدن سینه ها هست که از حالت افتادگی خارج بشن؟لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
    ببین برای کوچک کردن لبهای کوچک آلت تناسلی هیچ راهی بجز جراحی نیست و اگر انقدر آزارت میده تنها راهش همینه . با شستن و کرم و ضماد این چیزا کوچیک نمیشه . خودتو خسته نکن . در مورد رفع تیرگیش باید دید علت این تیرگی چی هست . اگر قارچ و التهاب علتش هست ( گاهی چاقی هم موثره ) باید زمینه رو رفع کرد ولی اگر حالت ارثی داره شاید با استفاده از ترکیبات خاصی بصورت پماد ( 100% با تجویز متخصص پوست یا زنان ) بشه کارایی کرد و در نهایت گاهی لیزر به کمک میاد که همه اینها رو باید با مشورت متخصص انجام داد

در مورد سینه اما ممکنه راههایی غیر از جراحی باشه . گاهی کم کردن وزن و ورزشهای خاص عضلات سینه و سرشانه در بالاتر ایستاد و به اصطلاح سفت شدن سینه کمک می کنه . اینکار رو هم باید زیر نظر مربی مجرب انجام بدید .

اما در نهایت یک مطلبی رو برای بار صدم در این سایت مطرح می کنم امیدوارم بهش خوب گوش کنی
    یکی از بازیگران زن سینمای ایران بنام میم . الف بین جوونهای ما سمبل زیبایی هستند ( هیچکس متوجه نشدم منظورم مهناز افشاره ! ) حالا اگر کمی با دقت به صورت ایشون نگاه کنیم ببین چه چیزایی می بینیم
    1- پیشونیشون بلنده
    2- بینی شون جراحی نشده و حالت جالبی بخصوص از دید کناری نداره
    3- چشمهاشون وقتی مستقیم به جایی نگاه کنند دچار افتراق مسیر دید ( انحراف ) هست

اگر شما جای ایشون بودی حتما اول بینیتون رو جراحی می کردید بعد مو می کاشتید که پیشونیتون کوتاه تر بشه و در نهایت اگر میشد یک فکری هم به حال چشماتون می کردید . اما ایشون با اعتماد بنفسی که دارند و با عنایت به اینکه خودشون رو خیلی خیلی قبول دارند  ( کاری ندارم بازیگر قابلی هستند یا نه مهم اینه که خودشون عاشق خودشون هسنند . اینو من از مصاحبه هاشون متوجه شدم ) چنان تاثیری روی مخاطب می گذارند که به تنها چیزی که نگاه نمی کنه همین مسائله و ناخودآگاه میم . الف رو خیلی زیبا و بدون نقص می بینه

حالا این وضعیت رو با وضعیت خودت مقایسه کن .
    مطالبی که شما رو آزار میده توی صورتت نیست که همه ببینن و تقریبا کسی قراره اون نقاط رو ببینه که دیگه خیلی محرم شده و همدیگر رو شناختید و همدیگر رو قبول دارید
    پس توصیه می کنم انقدر خودت رو عذاب نده و روی این مسائل حساس نباش . اگر کسی بخاطر این چیزا بخواد شما رو ترک کنه همون بهتر که بره پی کارش . خودتو همینطوری دوست داشته باش و الکی سلامتیت رو بخاطر اینچیزا به خطر ننداز . هیچ جراحی بدون عوارض نیست . حالا یکی قلبش رو جراحی می کنه و عوارضش رو در عوض گرفتن عمری دوباره بجان می خره یکی هم هست که بخاطر ترس از اینکه آی نکنه همسرم خوشش نیاد می خواد بره زیر تیغ جراحی

من موافقم که آدم سعی کنه زیبا تر بنظر برسه و همیشه در بهترین شکلش در جامعه ظاهر بشه ولی معنی حرفم این نیست که بره جراحی کنه که قدش بلند شه . سایز فلان چیز رو تغییر بده و ...
    نه . در همون حالتی که هستید سعی کنید بهترین باشید . اگر اضافه وزن دارید کم کنید . اگر راست نمی ایستید این وضعیت رو اصلاح کنید . اگر دندوناتون نامرتبه مرتبش کنید اگر .... ولی دیگه قرار نیست همه چیز رو بخاطر دیگران تغییر بدیم
    اغلب کسانی که جراحی زیبایی می کنند
    پیش از اینکه جدا مشکلی در ظاهر داشته باشند مشکل عدم اعتماد بنفس دارند که معمولا بعد از جراحی هم رفع نمیشه
    بهتره روی این قضیه فکر کنید

ببخشید پرحرفی کردم
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 18 کاربر
  3. cheshmaneziba نوشته است: از کسي شنيدم که اگه ناحيه ي مورد نظر (لبهاي کوچک آلت)رو با آب گرم و سپس با آب سرد بشوييم با دو سه بار انجام دادن کوچک ميشود!!ولي من چند بار امتحان کردم فايده اي نداشته چطور ميشه اين لبهاي بزرگ که مثل گوشت اضافه ميمونه با آب کوچک شود؟؟آيا اين نظر درسته؟ويا اگر راه ديگري جز جراحي براي کوچک شدن يا روشن شدن رنگ اين ناحيه هست لطفا زاهنماييم کنيد.ممنونم

با سلام و تشکری دوباره از پاسخ زیبای اقای سامی
    ببینید دوست عزیز اولندش که ادم هر حرفی رو قبول نمیکنه و نیز اجرا، حالا اب برای این قسمت ضرری نداره اما دلیل نمیشه هر چیزی رو امتجان کرد و نیز اینکه برای تغییر در جسم باید از عملهای ترمیمی استفاده کرد و برای تغیر در روح از عملهای رفتاری
    خوب موضوع بعدی اینکه بزرگی لبهای تناسلی در خانمها چیر مهمی نیست و در موقع رابطه جنسی معملوا از دیدن کمتیر استفاده میشه و بیشتر کار روی حس لمسی است پس خودتون را نگران نکنید کسی اونموقع حوصله ی زل زدن نداره یعنی در اصل فرصتشو نداره
    عمل های ترمیمی در سن های پایین تاثیری نداره منظور تا 45 سالگی است چون با بالا رفتن سن حالت بدن از فرم خارج میشه و عمل باز باید تگرار بشه و برای همین عمل های  زیبایی خیلی توصیه نمیشه
    اما بدونید زیبای چشم یک خانم در زیبا نگریستن نه در چشمانی درشت
    زیبایی لبهای صورت در زیبا سخن گفتن و استفاده از کلام دلنشینه و زیبایی هر انسانی در کل در رفتار موقر است این ادمو زیبا جلوه میده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید