شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه ی قرمز روی بیضه

1. سلام من 19 ساله مجرد و پسر هستم چند وقتیه یه لکه ی قرمز روی بیضه راستم ظاهر شده .و وقتی روی اون دست می کشم پوست کوچک ازش جدا می شه و ظاهرش هم شبیه اینه که پوستش نازک شده باشه . می خواستم بدونم چی کار باید بکنم و احیانا به چه پزشکی باید مراجعه کنم. من دارم برا کنکور می خونم بنا بر این وقت زیادی ندارم می خواستم بدونم چیز مهمی است .یا می تونم تو تابستان به دکتر مراجعه کنم؟

2. heidaran11o نوشته است: سلام من 19 ساله مجرد و پسر هستم چند وقتیه یه لکه ی قرمز روی بیضه راستم ظاهر شده .و وقتی روی اون دست می کشم پوست کوچک ازش جدا می شه و ظاهرش هم شبیه اینه که پوستش نازک شده باشه . می خواستم بدونم چی کار باید بکنم و احیانا به چه پزشکی باید مراجعه کنم. من دارم برا کنکور می خونم بنا بر این وقت زیادی ندارم می خواستم بدونم چیز مهمی است .یا می تونم تو تابستان به دکتر مراجعه کنم؟

سلام
    ببخشید شما ناهارتونم از زیر در می دن داخل اتاق که وقفه ای در درس خوندتون ایجاد نشه ؟
    یعنی چی دوست من ؟ کل پروسه دکتر رفتن 5 ساعت هم وقت شما رو نمی گیره و در نهایت اگر یک نصف روزی که صرف پزشک رفتن می کنید می خواد شما رو از دانشگاه دور می کنه از همین الان بهتون مژده بدم که دانشگاه بی دانشگاه چون تا زمان کنکور شما روزهایی رو از دست خواهید داد چه برسه به یک نصف روز !

اما پاسخ
    بدون ویزیت حضوری نمیشه در مورد هیچ ضایعه ای اظهار نظر کرد . ممکنه شما دچار عارضه مولوسکوم کنتاژیوزوم شده باشید که درسته عارضه خطرناکی نیست اما حتما نیاز به پیگیری و درمان داره و میشه به موارد دیگری هم فکر کرد مثل زگیل تناسلی یا تبخال . ولی به احتمال زیاد همون مولوسکوم هست
    می تونید به متخصص پوست و یا اورولوژیست مراجعه کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید