شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به دکتر و معاینه بکارت

1. سلام به همه.من همونطور که گفتم بالاخره تصمیم گرفتم که برم دکتر و رفتم!                                                                                          
    خیلی استرسش زیاد بود خیلی. اما ارزششو داشت .     من از وقتی فهمیدم خودارضایی میتونه به پرده آسیب  بزنه نگران این موضوع شدم اگه نه برخلاف پاسخ bluesea2008عزیز من هم به خودم وهم به دکتر متخصصی که اول راجع بهش تحقیق میکنم اعتماد کامل دارم.       اصلا نمیخاستم خانم دکتر بفهمه که خودارضایی میکردم مخصوصا که همراه هم داشتم بخاطر همین فکر کردم یه چیز مشابه بگم (البته از شب قبل شروع به فکر کردم نه تو مطب!)گفتم موقع شستشو مقعد چندبار فشار آب به دهانه واژن خورده و بابت این خیلی نگرانم بعد دکتر معاینه کرد و گفت که پردت سالمه سالمه.   انگار تازه متولد شده بودم خیالم راحت شد.میخام به هرکسی که این پستو میخونه و مشکل منو داره(یعنی به سالم بودن بکارتش شک داره) بگم اصلا سعی نکنین خودتون پردتونو ببینین چون با تجربه ای که داشتم غیر ممکنه واگه استمنا فقط از طریق کلیتوریس بوده هیچ بد به دلتون راه ندین خلالتون راحت.      در ضمن برای معاینه صندلی های مخصوصی هست که ارتفاعش از زمین بیشتر از تخت ها و صندلی های معمولیه اسمشو نمیدونم چیه ولی اگه آقای دکتر یا هر کسی که تصویری ازش داره لطف کنه بذاره چون خیال خیلیها رو راحت میکنه .    به نظر من آدم یه روز تحت فشار استرس شدید باشه بهتر از اینه که هرروز بشینه به این موضوع فکر کنه و زندگی عادیشو ادامه نده.  خانم دکترم خیلی مهربون بود مشکلامو گفتم اونم کارخودشو کرد نه سوال خاص و بی ربطی ازم پرسید نه برخوردش طوری بود که احساس خجالت زیاد بکنم.     خودارضایی هم به راحتی کنار گذاشتم چون تا قبل از این نه راجع به گناهش میدونستم نه ضررهاش. (این یکی از مشکلات روحی من بود امیدوارم بتونم با توکل به خدا و اراده خودم والبته کمک دوستان عزیز در این سایت مشکلات دیگه هم حل کنم.البته اگه امکان ارسال پاسخ وپیگیری پست ها فراهم بشه خیلی بهتره)موفق و سربلند باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام آقای دکتر
    من برای معاینه بکارتم به دکتر رفتم وقتی معاینم میکرد خیلی درد داشتم بعد ار معاینه گفت که سالمم حالا سواله من اینه که دلیله اون همه درد چی بود در حالی که من شنیدم این معاینه درد نداره یعنی امکان داره موقع معاینه اتفاقی برای بکارتم افتاده باشه؟ضمنا من به دکتر متخصص مراجعه کرده بودم
    تو رو خدا جواب بدین واقعا نگرانم

3. sahar23 نوشته است: سلام آقای دکتر
    من برای معاینه بکارتم به دکتر رفتم وقتی معاینم میکرد خیلی درد داشتم بعد ار معاینه گفت که سالمم حالا سواله من اینه که دلیله اون همه درد چی بود در حالی که من شنیدم این معاینه درد نداره یعنی امکان داره موقع معاینه اتفاقی برای بکارتم افتاده باشه؟ضمنا من به دکتر متخصص مراجعه کرده بودم
    تو رو خدا جواب بدین واقعا نگرانم

سلام

علت اون درد ، بازکردن لبهای کوچک تناسلی جهت معاینه بهتر بوده و مشکلی نیست . نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید