.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 112376 بازديد •  
روش های ارضا بدون دخول

نویسنده پیام
faranak15

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: سه‌شنبه 10 دی 1387 - 01:36    عنوان:  روش های ارضا بدون دخول آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
من 27 سالمه و با دوست پسرم برای اولین بار رابطه جنسی بدون دخول رو تجربه کردم. اما نتونستم ارضا بشم. از بوسه ها و هم آغوشی هایی که در شرایط مختلف رخ می داد بیشتر لذت می بردم تا این بار که به صورت برهنه با هم بودیم. اون خیلی سعی کرد از طریق مالش آلتم منو ارضا کنه اما موفق نشد. در نهایت با مالیدن آلت خودش به آلتم خودش به ارضا رسید.
من معمولا دو بار در روز صبح و شب خودارضایی می کنم. به این صورت که با بستن رون هام و فشردن آنها بهم به ارگاسم می رسم. از این روش هم نمی تونستم با پارتنرم استفاده کنم. چون اصولا به فرمیه که نیازی به پارتنر نداره و اون کار خاصی نمی تونه بکنه... می خوام بدونم آیا مشکل از خودارضایی منه؟ آیا جز با رابطه جنسی کامل نمیتونم ارگاسم و تجربه کنم؟
به طور کلی روش های رابطه جنسی بدون دخول کدوم هاست و کدومشون زن رو بهتر ارضا می کنه؟
در ضمن من یادمه که شاید 4 -5 سال پیش فقط با بغل مالش سینه ها و بوسه ارضا می شدم...
ممنون از راهنماییتون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : kambiz

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 10 دی 1387 - 01:36    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: سه‌شنبه 10 دی 1387 - 02:02    عنوان:  Re: روش های ارضا بدون دخول آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
faranak15 نوشته است: با سلام
من 27 سالمه و با دوست پسرم برای اولین بار رابطه جنسی بدون دخول رو تجربه کردم. اما نتونستم ارضا بشم. از بوسه ها و هم آغوشی هایی که در شرایط مختلف رخ می داد بیشتر لذت می بردم تا این بار که به صورت برهنه با هم بودیم. اون خیلی سعی کرد از طریق مالش آلتم منو ارضا کنه اما موفق نشد. در نهایت با مالیدن آلت خودش به آلتم خودش به ارضا رسید.
من معمولا دو بار در روز صبح و شب خودارضایی می کنم. به این صورت که با بستن رون هام و فشردن آنها بهم به ارگاسم می رسم. از این روش هم نمی تونستم با پارتنرم استفاده کنم. چون اصولا به فرمیه که نیازی به پارتنر نداره و اون کار خاصی نمی تونه بکنه... می خوام بدونم آیا مشکل از خودارضایی منه؟ آیا جز با رابطه جنسی کامل نمیتونم ارگاسم و تجربه کنم؟
به طور کلی روش های رابطه جنسی بدون دخول کدوم هاست و کدومشون زن رو بهتر ارضا می کنه؟
در ضمن من یادمه که شاید 4 -5 سال پیش فقط با بغل مالش سینه ها و بوسه ارضا می شدم...
ممنون از راهنماییتون

خدمتتون عرض کنم که این حالت برای اولین بار طبیعی بوده که از بوسه لذت ببرید چون به قول خودتون برهنگی و دخولی نبوده و حتما استرس های خودش رو هم داشته چون باید تازه اطمینان هم بدست میاوردید.
اما بدانید که معمولا خود ارضایی مانعی برای لذتهای دو نفری هست چون شما عادت کردید که تنهایی لذت ببرید مخصوصا اینکه شما دخول هم نمی توانید داشته باشید.
مقدار خودارضایتون هم در روز دو بار زیاده که باعث بی میلی نسبت به شریک جنسی میشه.
اما اینکه فکر کنید امکان ارضا با کسی رو غیر از دخول ندارید اشتباه است این امر زمان خودش را میطلبد که شما یاد بگیرید چگونه از هم استفاده کنید.
روشهای ارضا بدون دخول هم با این تفاسیر بلدید الباقی هم بمرور یاد میگیرید کار سختی نیست اما نمیشه در این سایت خیلی باز موضوع را مطرح کرد نیازی هم نیست حتما خودتون کم کم فرا میگیرید
روش های ارگاسم بدون دخول مرد و زن نداره خودتون باید بفهمید از چه راهی خوشتون میاد
اونم به تجربه نیاز داره تجربه شخصی و خصوصی نه عمومی

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : faranak15, shifteh31, ROHAM
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2155 روز قبل (10 دی 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: خارج شدن منی هنگام خواب (احتلام) 88 sina_zedehal 146872 شنبه 2 آبان 1388 - 01:28
1200 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد محصولی برای درمان سرعت انزال مردان 5 siroosazad 51987 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 06:40
mahan2233 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترس از عدم انجام رابطه جنسی برای اولین بار 1 masoud1 40443 دوشنبه 21 مرداد 1387 - 00:42
maryam68 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه راهی برای حل مشکل اریکشن آلت توصیه میکنید 1 sefr511 21247 شنبه 12 مرداد 1387 - 06:30
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای آلت تناسلی 1 mdchicho 34378 شنبه 25 فروردین 1386 - 00:20
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید